русский 050-881-7217

אזורי שירות ראיית חשבון

אנו מעניקים שירות בכל ערי ישראל וכן שירות מרחוק לנוחות מקסימלית של לקוחותינו.

שירותים של הנהלת חשבונות לצד ליווי של רואה חשבון בבת ים, הם שניים מהכלים המקצועיים שכל בעל עסק צריך. פירמת רו"ח EA&CO מלווה עסקים בסדרי גודל שונים, בין היתר, באמצעות רואה חשבון בבת ים, שמלווה את העסקים בכל שלבי הניהול השוטף, כמו גם בעת הרחבה או הגדלה של היקף הפעילות של העסק.

העיר אשדוד היא אחת הערים ששמה עוד נזכר בתנ"ך. היום היא עיר נמל מפותחת וגדולה, הנהנת מעלייה מתמדת במספר התושבים שבה, לצד צמיחה ושגשוג של שטחי מסחר ועסקים רבים הזקוקים לרואה חשבון באשדוד.

חיפה היא בירת מחוז הצפון והעיר השלישית בגודלה בישראל במספר התושבים. ככזו, פועלים בה גם הרבה מאוד עסקים הזקוקים למשרדי רואי חשבון בחיפה. הקריות המקיפות את העיר גם הן שוקקות פעילות עסקית וכל אחד מהעסקים זקוק לרואה חשבון.

העיר תל אביב היא מוקד עסקי פורה, בה פועלים אלפי עסקים במגוון תחומים וכל עסק זקוק לליווי של רואה חשבון בתל אביב. רואה חשבון בתל אביב מלווה את העסק בניהול הפיננסי השוטף, מפקח על הנהלת החשבונות ובתום שנת המס להפיק דוחות ולהגיש אותם לרשויות.

העיר חולון היא אחת הערים הוותיקות בישראל. יש בה עשרות מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, אזורי תעשייה ומתחם בילוי ופנאי ואלפי בעלי עסקים מוכשרים, שליווי של רואה חשבון בחולון יכול להקפיץ את העסק שלהם מדרגה.

ירושלים בירת ישראל היא מוקד עלייה לרגל של מיליוני בני אדם מדי שנה, מישראל ומחו"ל. בירושלים פועלים אלפי עצמאים ועצמאיות במגוון עסקים מתחומים שונים. כל אחד ואחת מבעלי העסקים או החברות, נדרש על-פי החוק בניהול חשבונות לעסק.

משרדנו היושב בפתח תקווה, מעניק את שירותיו לעסקים קטנים ובינוניים, חברות, תאגידים, מלכ"רים ועמותות בכל אזור מרכז הארץ, ומהווה קורת גג אחת לכל היבטיו הפיננסיים.

ליווי וייעוץ של רואה חשבון בכרמיאל, שיוודא שהנהלת החשבונות של העסק וכל שאר הפעולות החשבונאיות והפיננסיות שלו, הוא אחד הכלים שיש בהם כדי להבטיח שבעל העסק יוכל "לישון בשקט".

עכו היא עיר ססגונית, המתאפיינת בהיסטוריה מפוארת ומרקם ייחודי של אוכלוסייה. כעיר תיירות, שחלק מהאתרים בה מוגדרים כאתרי מורשת עולמיים, מגיעים אליה תיירים מהארץ ומחו"ֿל הנהנים מחוף הים, מהארכיאולוגיה, קולינריה, ומאות העסקים הפועלים בה זקוקים לרואה חשבון בעכו.

נמצאים לקראת פתיחתו של עסק חדש? או אולי חשים כי דבר מה בניהולו הפיננסי הקיים של בית העסק איננו מספק? או מותיר אתכם עם חששות ותהיות?

בכל הנוגע לניהולו התקין של כל בית עסק, קטן וגדול כאחד, הרי שישנם שלושה אלמנטים מרכזיים: בעל או בעלת העסק המנהלים אותו ושמצעידים אותו אל עבר היעדים העסקיים, ההון האנושי קרי צוות עובדים ועובדות מיומן והפן הפיננסי-החשבונאי.

בעיר בני ברק פועלים אלפי עסקים מתחומים שונים. כדי להצליח בשוק תחרותי כל כך, מומלץ להיעזר בשירותיו של רואה חשבון בבני ברק שייתן גם ערך מוסף לבעלי העסק מעבר לשירותים של חשבונאות. רואה חשבון בבני ברק שיש לו ניסיון גם בליווי עסקים בפן הפיננסי ובניהול השוטף, תוך ראייה רחבה של העסק בזירה בה הוא פועל, תאפשר לעסק להתפתח, לצמוח וכמובן להגדיל רווחים.

חושב לפתוח עסק בהרצליה או בהרצליה פיתוח? רואה חשבון בהרצליה הוא אחד האנשים הראשונים איתו כדאי שתתייעץ. הסיבה לכך פשוטה: לא די בהגשמת חלום על פתיחת עסק או להפוך לעצמאי, המבחן האמיתי הוא להצליח לקיים את העסק לאורך זמן, להרוויח ולצמוח

באשקלון רצועת חוף מהיפות בישראל, מרינה וטיילת, מתחמי מסחר ותעשייה ופועלים בה מאות עסקים. ליווי של רואה חשבון באשקלון הוא המלצה גורפת למי שמתכננים לפתוח עסק או בעלי עסק פעיל.

משרדנו מתמחה בראיית חשבון לעסקים בכל היקף פעילות, החל מעוסק פטור, דרך עוסק מורשה וחברות בע״מ ועד לחברות ענק בהיקפים נרחבים. לצד המענה הנדרש להיבטי מיסוי, ראיית חשבון וביקורת פנימית, המשרד מספק שירותים משלימים ללקוחותיו בדמות ניהול חשבונות וחשבות שכר.

משרדנו היושב בפתח תקווה, מעניק את שירותיו לעסקים קטנים ובינוניים, חברות, תאגידים, מלכ"רים ועמותות בכל אזור מרכז הארץ, ומהווה קורת גג אחת לכל היבטיו הפיננסיים של בית העסק.

בחיפושכם אחר משרד ראיית חשבון בגבעתיים, אנו שמחים להציע את שירותינו מפתח תקווה השכנה. לצד הניסיון הרב שצברנו במתן מעטפת שירותים חשבונאית ופיננסית לעסקים.

ישנם בעלי ובעלות עסקים המבקשים לברר אודות שירותי הנהלת חשבונות מתוקף רצונם להבטיח פעילות חשבונאית מפוקחת ומאורגנת בקפידה. וישנם המעוניינים באיש / אשת מקצוע שישלימו עבורם את התמונה החסרה לאור חוסר בקיאות וידע בתחום החשבונאות.

פעילות חשבונאית תקינה הינה נדבך חשוב בפעילותו של כל בית עסק; מעסקים המנוהלים ומתופעלים על-ידי איש או אשת מקצוע יחידים (פרילנסרים), דרך חברות בינוניות ועד לחברות גדולות, תאגידים ומוסדות.

העיר ראשון ציון נמצאת בשנים האחרונות במגמת צמיחה בכל הנוגע לריבוי העסקים והעצמאים שבה. כשכל עסק זקוק להנהלת חשבונות, מומלץ לבחור במשרד שמעסיק רואה חשבון בראשון לציון שילווה את העסק החל מההקמה שלו ובמהלך הניהול השוטף שלו.

1