русский 050-881-7217

רואה חשבון ברחובות

נמצאים לקראת פתיחתו של עסק חדש? או אולי חשים כי דבר מה בניהולו הפיננסי הקיים של בית העסק איננו מספק? או מותיר אתכם עם חששות ותהיות?

נמצאים לקראת פתיחתו של עסק חדש? או אולי חשים כי דבר מה בניהולו הפיננסי הקיים של בית העסק איננו מספק? או מותיר אתכם עם חששות ותהיות?

ברוכים הבאים למשרד רואי חשבון EA&Co. CPA. בחיפושכם אחר רואה חשבון ברחובות, משרדנו מציע מעטפת חשבונאית מלאה עם אגפים להנהלת חשבונות, חשבות שכר וראיית חשבון. אנו שמחים ונרגשים ללוות כל עסק ועסק הפוקד את משרדנו ובכל היקף מעוסק פטור, דרך עוסק מורשה ועד לחברה בע"מ. וכן מלווים ומספקים שירות לעסקים קטנים ועד לתאגידים ועמותות.

 

 

האם אני צריכ/ה שירות חשבונאי?

 

כל עסק יכול למצוא את השירות לעזר רב. משרדנו מתמחה בהתאמת אופי השירות בצורה המדויקת ביותר לצרכי בית העסק, תוך ציוות איש/אשת מקצוע מטעם המשרד בזמינות מלאה, וכן הקניית קו תקשורת נוסף עם שירותים חשבונאיים מקוונים. גם עוסק פטור הנחשב לבעל פעילות עסקית בעצימות נמוכה, יכול להיעזר באופן ניכר בשירותי הנהלת חשבונות ברחובות וסביבתה.

 

חבישתם של כובעים רבים, זה הניהולי, זה התפעולי וזה הפיננסי היא נפוצה בקרב פרילנסרים ועסקים קטנים. לעתים קרובות, ריבוי כובעים זה, יוצר 'צוואר בקבוק' ופותח פתח לתקלות, שגיאות וטעויות קריטיות. לאור חוסר הזמן, אי-בקיאות בנושאים פיננסיים והתיזוז שבין משימות וניהול לבין תיעוד הפעילות החשבונאית, חשבוניות עלולות להתפספס ותיעוד קריטי עלול שלא להירשם כנדרש.

 

מטרתנו היא להבטיח שלקוחותינו יתפנו לעיסוקים הקריטיים – פיתוח העסק, מתן שירות וניהול כולל של כלל המערך והפעילות העסקית. את הצד החשבונאי? אותו אנו ניקח על כתפינו תוך אפיון מלא התואם במדויק את צרכי הלקוח/ה.

 

 

שירותי המשרד

 

הנהלת חשבונות

 

כל עסק ועסק מחויב בפעילות חשבונאית תקינה העונה על דרישות החוק. במסגרת שירותי הנהלת חשבונות ברחובות מטעם משרדנו, אנו מספקים שירותי הנה"ח חד-צידית לרישום התשלומים והתקבולים, תיעוד מסמכים פיננסיים, רישום בפנקסים, ביצוע תשלומים וגבייה ושיקוף כלל הפעילות העסקית כנדרש.

לצד זאת, המשרד מספק גם שירותי הנהלת חשבונות דו-צידית (הנקראת גם הנה"ח כפולה); שירות זה ניתן לחברות בע"מ ותאגידים, וזאת על-פי תחיקותיה של מדינת ישראל. זהו נושא מורכב יותר המצריך בקיאות וניסיון. למשרדנו פעילות ענפה אל מול מגוון רחב של לקוחות בעלי נפח פעילות עסקית גבוה.

 

 

ייצוג מול רשויות המס

 

על התקשורת השוטפת אל מול רשויות המס אמון אגף ראיית החשבון במשרדנו. אחת לחודש / חודשיים, ידווחו הכנסותיו של בית העסק, וזאת למטרת ביצוע התשלומים הנדרשים אל מול מס הכנסה, המוסד לביטוח לאומי ומע"מ. לצד הייצוג השוטף אל מול הרשויות, משרדנו יוזם תכנון וייעוץ מס מול כל לקוח ולקוחה. אחת לפרק זמן, נבחן את סך ההכנסות וההוצאות, ונתכנן את גובה התשלומים הנדרשים. בכוחה של פעילות יזומה שכזו לחסוך הון ולאפשר מהלכים עסקיים חדשים, או לחילופין, למנוע מפח נפש בדמות השלמת פערים אל מול הרשויות.

 

 

הקמת ורישום עסק

 

למשרדנו ניסיון עשיר ורב בליווי עסקים בראשית דרכם (ורבים מהם בוחרים להמשיך אתנו לדרך משותפת מוצלחת וענפה). השירות כולל את הטיפול בכל המסמכים והטפסים הנדרשים, רישום ופתיחת תיק אל מול הרשויות הרלוונטיות וקבלת כלל האישורים לתחילת פעילות. ניסיוננו הרב בתחום, מקנה לנו את האפשרות להעניק שירות יעיל וזריז לפתיחת עסק. כמו-כן, כחלק ממערך שירותים מקוונים המוצעים מטעם משרדנו, ניתן לעשותו באופן מהיר וקל אף יותר.

 

ראו גם את המדריכים שלנו ל:

פתיחת עוסק פטור | פתיחת עוסק מורשה | פתיחת חברה בע"מ

 

 

הצהרת הון

 

הצהרת הון הינו מסמך אותו יש להגיש למשרדי מס הכנסה. כל עסק חדש מחויב בהגשת הצהרת הון כאשר מטרתה לשקף את תמונת המצב של הנישום. עבור רשויות המס, הרי שמדובר באמצעי נוסף אשר נועד לגלות שמא ישנן הכנסות שלא דווחו כהלכה. לאור רגישותו של מסמך זה, שמומלץ להיעזר בשירותיו של רואה חשבון מיומן אשר יענה על כל הסעיפים והדרישות הנקובות בחוק.

 

 

דו"ח שנתי

 

עם סיומה של כל שנת מס, כל בעל עסק, קטן וגדול כאחד, מחויב בהגשמתו של הדו"ח השנתי. מטרתו של הדו"ח היא לשקף את כלל הפעילות הפיננסית של בעל העסק (הנישום) או העסק עצמו, נכון לשנת המס הרלוונטית. זהו אמצעי נוסף וחשוב בו נעזר מס הכנסה לביצוע מעקבים אחר פעילותו העסקית הפיננסית של בית העסק / בעל העסק. יצוין כי בשונה מהצהרת הון הנדרשת אחת למספר שנים, הדו"ח השנתי כמו כן הוא, ויש לעשותו מדי שנה ושנה.

 

 

חיפשתם מנהל חשבונות ברחובות? משרדנו פעיל גם אונליין!

 

משרדנו מחויב הן לנוחיות לקוחות והן למעקב הדוק אחר הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים אשר יכולים להקל ולקצר זמני המתנה. כחלק מחיבתנו לחדשנות, אנו שמחים להציע לכל לקוח ולקוחה מערך מקוון לשירותי הנהלת חשבונות וראיית חשבון אונליין. המערך תקף לשירותים החל מפתיחתו של תיק ורישום מול הרשויות, דרך הכנת דו"חות שנתיים והצהרת הון ועד להנגשה של מקורות מידע ענפים וחשובים ללקוחותינו.

 

 

התייעצו עמנו

 

לקבלת מידע בנושא שירותי הנהלת חשבונות ברחובות וסביבתה, וכן להתייעצות בכל שאלה והתלבטות, אנו מזמינים אתכם ואתכן לכתוב לנו בוואטסאפ, להשאיר לנו פניה באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני ישיר. השירות המקצועי והאדיב מתחיל כבר משיחת ההיכרות הראשונה.

שתפו ב
1