русский 050-881-7217

רואה חשבון לעוסק מורשה

ההבדלים בין הנהלת חשבונות של סוגי העסקים השונים נובעים מהגדרתם בחוק. כך למשל, עוסק פטור ועוסק מורשה מחויבים בהנהלת חשבונות חד-צידית.

רואה חשבון לעוסק מורשה

1000+

לקוחות מאושרים

13+

שנות ניסיון

19+

עובדים מקצועיים

98%+

לקוחות מצליחים

רואה חשבון לפתיחת עסק בכל היקף פעילות

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

עם שירותי הנהלת חשבונות שיופקדו בידי המומחים של משרד רו"ח אדגר אגייב, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים נאמנות, שיש מי שדואגים ושומרים על האינטרסים שלכם, ולא פחות חשוב מכך – מונעים מכם להסתבך עם החוק ורשויות המס.

אחד מסוגי העסקים השכיחים בישראל היא חברה בע"מ. על-פי הגדרתה בחוק, חברה בע"מ הינה תאגיד עסקי הרשום ברשם החברות (משרד המשפטים). חברה בע"מ היא ישות משפטית נפרדת מבעליה (יחיד או רבים) שהם מחזיקי מניות החברה.

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא מדוע אני צריך רואה חשבון לעוסק פטור? יהיו מי שאולי יגידו לך שאם אתה עוסק פטור אז אתה לא צריך רואה חשבון לעוסק פטור לצידך, כיוון שכל מה שעליך לעשות בהנהלת החשבונות זה לנהל רישום של הכנסות והוצאות.

רבים מתושבי ישראל לא מודעים לזכויות להטבות המגיעות להם או לחובות שלהם מול רשויות המס ומוסדות אחרים. במשרד רואה חשבון אדגר אגייב נשמח לתת לך שירות לטובת מיצוי זכויותיך בעת פתיחת עסק או חברה בע"מ.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

היתרונות שלנו

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

שנים של ניסיון

רואי חשבון של המשרד מנוסים היטב בדיני מס בישראל ומכירים פרקטית את ההתנהלות השוטפת עם רשות המיסים ב-99% מהמקרים

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים ניתן לעשות בניתוח פיננסי נכון של תוצאות הפעילות העסקית מדי שנה

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו בביקורת ודוחות כספיים

ייעוץ ללא הגבלה

אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק. במקרים דחופים ובלתי צפויים, יש לכם למי לפנות על כל נושא ובכל רגע נתון

גישה כללית

לא יודעים למי לפנות? אנחנו נעזור לכם ונמליץ על השירות המתאים

מענה תוך 15 דקות

נכין מסמכים תוך זמן קצר, טפסים, פרוטוקולים, דוחות ודיווחים

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו

בין לקוחותינו עסקים מתחומים מגוונים, בהם: הייטק וטכנולוגיה, פארמה וביוטכנולוגיה, תיירות, נופש וספורט, יבוא ויצוא, נדל"ן בישראל ובחו"ל, מסחר ונותני שירות לסוגיהם.

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Ariel Shay

Ariel Shay

דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

Brigita Merzon

Brigita Merzon

דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ilana Urman

Ilana Urman

דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

דרך פייסבוק

עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

החזון שלנו לשירותי ראיית חשבון

לפתוח ולפתח עסקים בישראל, לספק ליווי מקצועי בשירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים. כמו כן לספק ייעוץ בתחום המס, דיני עבודה, דיני חברות ודיני חוזים ואסטרטגיה עסקית.

01

מה הוא הנהלת חשבונות לעוסק מורשה ?

על-פי החוק בישראל, על כל עסק, בכל סדר גודל שהוא, מוטלת חובה של הנהלת חשבונות. ההבדלים בין הנהלת חשבונות של סוגי העסקים השונים נובעים מהגדרתם בחוק. כך למשל, עוסק פטור ועוסק מורשה מחויבים בהנהלת חשבונות חד-צידית, בעוד חברה בע"מ (או עוסק מורשה עם סך הכנסות גבוה או עסק שקיימת בו שותפות) מחויבת בהנהלת חשבונות כפולה (דו-צידית). עצמאי שפתח עוסק מורשה או עצמאי שהיה בעבר עוסק פטור וכעת, בזכות הרחבת פעילות והגדת הכנסות הופך לעוסק מורשה, שואל את עצמו בוודאי האם הוא זקוק לרואה חשבון לעוסק פטור. התשובה הפשוטה היא לא. הנהלת חשבונות לעוסק מורשה דומה ברובה להנהלת חשבונות לעוסק פטור, בהבדל מהותי אחד: עוסק מורשה מחויב בגביית מע"מ מלקוחותיו והעברת הסכום למע"מ. יחד עם זאת הוא רשאי לקזז את המע"מ ששילם עבור הוצאות העסק שלו.

02

מדוע כדאי להיעזר בשירותי רואה חשבון לעוסק מורשה ?

מעבר בין עוסק פטור למורשה, או פתיחת עסק עוסק מורשה, הינם צעדים משמעותיים וחשובים. המלצתנו היא על פתיחת עוסק מורשה עם רואה חשבון מנוסה אשר ילווה את התהליך. עוסק מורשה מחויב לפתוח תיקים ברשויות המס – מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. אמנם בעל העסק יכול לעשות זאת לבד, אך בליווי של רואה חשבון לעוסק מורשה, שבהמשך גם ייצג אותך מול הרשויות, יוריד ממך את הצורך להתעסק בבירוקרטיה. בשונה מעוסק פטור, שמדווח לרשויות המס פעם בשנה, עוסק מורשה מחויב בדיווח אחת לחודש או חודשיים, תלוי בהיקף הפעילות. רואה חשבון לעוסק מורשה שתבחר בו לייצג אותך, יעשה זאת עבורך לאחר שתעביר אליו את המסמכים הרלוונטיים – חשבוניות מס וקבלות, יחשב את גובה המס ויעביר בשמכם את התשלום. עוסק מורשה חשוף יותר לביקורת ומעקב של רשויות המס. ליווי וייעוץ של רואה חשבון לעוסק מורשה יבטיחו שכל פעילויות העסק יעשו על-פי חוק בכל הנוגע להתנהלות חשבונאית ועסקית. רואה חשבון לעוסק מורשה, שבקיא גם בייעוץ עסקי, יוכל להמליץ לך על הרגע בו כדאי שהעסק שלך יהפוך לחברה בע"מ. ניהול נכון של העסק כדי להגדיל רווחיות תלוי גם בתכנון מס. רואה חשבון לעוסק מורשה יבדוק עבורך את כל ההטבות להן אתה זכאי כדי שתשלם פחות מס. בנוסף, רואה חשבון לעוסק מורשה יכין אותך לקראת סוף שנת המס ויוכל לתת המלצות בנוגע להפקדות רצויות לקופות גמל ו/או הפקדות לקרן השתלמות או כל חיסכון אחר שמוכר כהוצאה למס הכנסה ואפילו תרומה. ההמלצה לעוסק מורשה שמעסיק עובדים היא להיעזר ברואה חשבון לעוסק מורשה שיכוון אותו בכל הנוגע לתשלום לעובדים, זכויותיהם ויקפח שכל נושא חשבות השכר וההפקדות לעובדים נעשים על-פי דין. רואה חשבון לעוסק מורשה הוא לא עורך דין, אך חשוב לזכור שהידע שלו בחוקים, נהלים ותקנות הוא עצום. כשיש לצידך רואה חשבון לעוסק מורשה תוכל להתייעץ איתו לפני כל קבלת החלטה חשובה ולבדוק אם התהליכים שבכוונתך לבצע בעסק אכן עומדים בהוראות החוק. התנהלות מול הבנקים בשוטף עשויה להיות קריטית לכל עסק. ליווי של רואה חשבון לעוסק מורשה תסייע לך להגיש מעת לעת דוחות כספיים שהבנק ידרוש כדי להעיד על התנהלות תקינה לצורך קבלת מסגרת אשראי. עוסק מורשה שעומד לפני התרחבות זקוק לא פעם לגיוס הון. רואה חשבון לעוסק מורשה יבדוק עבורך מה מקורות המימון המתאימים עבורך וייבחן אם הינך זכאי, למשל, לקבל הלוואה בערבות המדינה, אשראי בנקאי או חוץ בנקאי.

03

רואה חשבון לעוסק מורשה להנהלת חשבונות תקינה ?

התייעצות עם רואה חשבון לעוסק מורשה בעת הקמת העסק, תיתן לך סקירה על האופן בו יש להפיק חשבוניות מס, קבלות, תעודות משלוח, חשבונות עסקה וכדומה. על-פי חוק אסור לקיים הנהלת חשבונות לעוסק מורשה על גיליונות אקסל או מסמכי וורד. רואה חשבון לעוסק מורשה יכול להמליץ על התנהלות עם פנקסים מודפסים או על תוכנות מאושרות על-ידי מס הכנסה. על רואה חשבון לעוסק מורשה המייצג אותך לדווח לרשויות המס אחת לחודש או חודשיים (תלוי בהיקף המחזור). לשם כך עליכם לתייק ולאסוף את כל המסמכים הרלוונטיים, הכנסות והוצאות (כולל כאלה שנובעות מניהול העסק בבית) שרואה חשבון לעוסק מורשה צריך לשם חישוב המס והעברת התשלום בשמכם. במידה שניתן, נסו לא להנפיק חשבונית מס בעת המכירה או בסיום מתן השירות אם התקבול לא מידי אלא דחוי. במקום חשבונית מס ניתן להנפיק דרישת תשלום באמצעות חשבון עסקה. רואה חשבון לעוסק מורשה מדווח לרשויות על ההכנסות בהסתמך על חשבוניות מס שנרשמו בספרי העסק ומשלם עבורך את המע"מ. תשלום למע"מ לפני קבלת תשלום על עסקה עלול ליצור חוסר וודאות בתזרים המזומנים. בהמשך להמלצה הקודמת, רואה חשבון לעוסק מורשה שמייצג אותך יחשב עבורך מדי חודש (או חודשיים) את גובה המס שיש להעביר למע"מ. ההמלצה החמה היא לא להמתין לטלפון מרואה חשבון לעוסק מורשה, אלא לשמור בצד את סכום המע"מ שהתקבל מהלקוח. ניתן לעשות זאת בהפקדה לפיקדון יומי או להשאיר את הסכום בחשבון העו"ש. במידה שאתם מעסיקים עובדים, נהלו מעקב קפדני לטובת חשבות שכר עליה יפקח רואה חשבון לעוסק מורשה. כמעסיקים חלה עליכם חובה לנכות מס הכנסה וביטוח לאומי ולהעביר את סכום לרשויות המס. רואה חשבון לעוסק מורשה יבטיח שתמלאו אחר החובה הזו במועד, כך תהיו מוגנים מקנסות ותביעות. רואה חשבון לעוסק מורשה רואה רק את המסמכים הנדרשים לו לעבודה שוטפת ודיווחים. רואה חשבון לעוסק מורשה, על-פי רוב, לא חשוף לתדפיסי הבנק שלך, אך הוא יכול לייעץ לך לגבי ניהול תזרים מזומנים, כך שההכנסות שלך ישתקפו גם ביתרת זכות בבנק. ההמלצה היא לעדכן את רואה חשבון לעוסק מורשה על הוצאות חריגות או השקעות שיפגעו בתזרים המזומנים ולהתייעץ עימו כיצד לעשות זאת באופן מושכל.

04

כמה עולה לשכור שירותים של רואה חשבון לעוסק מורשה ?

עלות שירותים של רואה חשבון לעוסק מורשה תלויה בהיקף השירותים לו תזדקק בניהול השוטף של העסק, כמו גם בהיקף הפעילות או מורכבות העסק. המחיר שבעל עסק עלול לשלם אם יחליט לוותר על שירותים מהותיים של רואה חשבון לעוסק מורשה, יהיה גבוה יותר אם יעשו פעולות חשבונאיות או עסקיות שגויות. רואה חשבון לעוסק מורשה הוא לא מותרות, אלא הדרך שלך להבטיח שהעסק שלך יצליח ויעמוד בכל הוראות החוק. במשרד רואה חשבון אדגר אגייב צוות של רואי חשבון, בעלי ניסיון רב בליווי של עוסקים מורשים. נשמח להתאים עבורך רואה חשבון לעוסק מורשה שיוביל את העסק שלך להצלחה.

1