русский 050-881-7217

שירותי ראיית חשבון

עם שירותי הנהלת חשבונות שיופקדו בידי המומחים של משרד רו"ח אדגר אגייב, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים נאמנות, שיש מי שדואגים ושומרים על האינטרסים שלכם, ולא פחות חשוב מכך – מונעים מכם להסתבך עם החוק ורשויות המס.

שירותי ראיית חשבון

1000+

לקוחות מאושרים

13+

שנות ניסיון

19+

עובדים מקצועיים

98%+

לקוחות מצליחים

רואה חשבון לפתיחת עסק בכל היקף פעילות

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

אחד מסוגי העסקים השכיחים בישראל היא חברה בע"מ. על-פי הגדרתה בחוק, חברה בע"מ הינה תאגיד עסקי הרשום ברשם החברות (משרד המשפטים). חברה בע"מ היא ישות משפטית נפרדת מבעליה (יחיד או רבים) שהם מחזיקי מניות החברה.

על-פי החוק בישראל, על כל עסק, בכל סדר גודל שהוא, מוטלת חובה של הנהלת חשבונות. ההבדלים בין הנהלת חשבונות של סוגי העסקים השונים נובעים מהגדרתם בחוק.

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא מדוע אני צריך רואה חשבון לעוסק פטור? יהיו מי שאולי יגידו לך שאם אתה עוסק פטור אז אתה לא צריך רואה חשבון לעוסק פטור לצידך, כיוון שכל מה שעליך לעשות בהנהלת החשבונות זה לנהל רישום של הכנסות והוצאות.

רבים מתושבי ישראל לא מודעים לזכויות להטבות המגיעות להם או לחובות שלהם מול רשויות המס ומוסדות אחרים. במשרד רואה חשבון אדגר אגייב נשמח לתת לך שירות לטובת מיצוי זכויותיך בעת פתיחת עסק או חברה בע"מ.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

היתרונות שלנו

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

שנים של ניסיון

רואי חשבון של המשרד מנוסים היטב בדיני מס בישראל ומכירים פרקטית את ההתנהלות השוטפת עם רשות המיסים ב-99% מהמקרים

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים ניתן לעשות בניתוח פיננסי נכון של תוצאות הפעילות העסקית מדי שנה

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו בביקורת ודוחות כספיים

ייעוץ ללא הגבלה

אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק. במקרים דחופים ובלתי צפויים, יש לכם למי לפנות על כל נושא ובכל רגע נתון

גישה כללית

לא יודעים למי לפנות? אנחנו נעזור לכם ונמליץ על השירות המתאים

מענה תוך 15 דקות

נכין מסמכים תוך זמן קצר, טפסים, פרוטוקולים, דוחות ודיווחים

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו

בין לקוחותינו עסקים מתחומים מגוונים, בהם: הייטק וטכנולוגיה, פארמה וביוטכנולוגיה, תיירות, נופש וספורט, יבוא ויצוא, נדל"ן בישראל ובחו"ל, מסחר ונותני שירות לסוגיהם.

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Ariel Shay

Ariel Shay

דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

Brigita Merzon

Brigita Merzon

דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ilana Urman

Ilana Urman

דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

דרך פייסבוק

עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

החזון שלנו לשירותי ראיית חשבון

לפתוח ולפתח עסקים בישראל, לספק ליווי מקצועי בשירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים. כמו כן לספק ייעוץ בתחום המס, דיני עבודה, דיני חברות ודיני חוזים ואסטרטגיה עסקית.

01

מה הם שירותי ראיית חשבון ?

התנהלות פיננסית נכונה היא אחד המפתחות החשובים בהצלחתו של כל עסק. כדי להבטיח זאת כדאי להפקיד אותה בידי מומחים במתן שירותי ראיית חשבון. לא פעם עצמאים, בעלי חברות או מנכ"לים בארגון, עסוקים בפעילות השוטפת של העסק בעצמם, החל מניהול השיווק, מכירות ורכש ועד פיתוח וקידום העסק, מה שלא מותיר להם זמן לטיפול נאות בפעולות החשבונאיות. יתרה מכך, על-פי רוב אין בידיהם את הידע וההכשרה המתאימה לניהול פיננסי, כלכלי או חשבונאי, בטח כשמדובר באספקטים ספציפיים שעבורם יש לקבל שירותי ראיית חשבון. צריך לזכור שמי שנותן שירותי ראיית חשבון חייב להיות רואה חשבון שרכש את השכלתו ואת המקצוע לאחר הכשרה ארוכה ושנות סטאז, יש לו בקיאות מעמיקה בתחום ועבר בהצלחה את מבחן לשכת רואי החשבון בישראל.

02

מי צריך שירותי ראיית חשבון ?

הנטייה לחשוב שמי שזקוקים לשירותי ראיית חשבון הם רק חברות גדולות וארגונים, מקורה בטעות. למעשה, שירותי ראיית חשבון כוללים מגוון רחב של פתרונות ושירותים לתמיכה וניהול לכל עסק – עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ, מפעלי ייצור, עמותות, בתי השקעות ועוד. בנוסף, גם שכירים זקוקים מעת לעת לשירותי ראיית חשבון, למשל כאשר הם זקוקים לתיאום מס, הגשת הצהרת הון, בדיקה של זכאות להחזר מס ועוד.

03

מתי כדאי לשכור שירותי ראיית חשבון ?

עסק בתחילת הדרך: יזם או אדם שמחליט לפתוח עסק יכול לעשות זאת בעצמו בפנייה ישירה לרשויות המס. יחד עם זאת, פנייה לקבלת שירותי ראיית חשבון בטרם הקמת העסק עשויה לסייע לו לקבל החלטות מושכלות בכל הנוגע לייתכנות של העסק, הכנת תוכנית עסקית, מציאת מקורות מימון ואפילו על האופן בו יוגדר העסק ברשויות השונות. זיכרו, שירותי ראיית חשבון נועדו לא רק לצורך הכנת דוחות כספיים ופיננסיים לרשויות המס בתום שנת מס, אלא גם לתת ראייה כוללת צופת עתיד. עסק לקראת הרחבה ופיתוח: הגדלת העסק היא מבורכת בתנאי שיודעים לעשות זאת נכון ולוקחים בחשבון את כל ההשלכות הפיננסיות והניהוליות של צעד זה. שירותי ראיית חשבון בשלב זה הם חשובים ביותר ויש בכוחם למנוע טעויות שעלולות להביא לניפוץ החלום ואף לקריסת העסק. שירותי ראיית חשבון שיכללו גם תכנון מס, בחינת שוק והערכת מתחרים, מקורות מימון להתרחבות וכדומה, יתנו לכם תמונה רחבה בטרם תצאו לדרך. סגירת עסק או פירוק שותפות: למרבה הצער, יש עסקים שמסיבות שונות נאלצים להיסגר או לשנות את הרכב הבעלים. גם במקרה זה שירותי ראיית חשבון מקצועיים יעזרו לכם לעבור את השלב הזה במינימום תקלות, לקבל ייצוג ראוי מול הגורמים הרלוונטיים ושמירה על האינטרסים שלכם. באמצעות שירותי ראיית חשבון תוכלו לנווט את דרככם כך שהאינטרסים שלכם יישמרו ובמקביל התהליך ייעשהעל-פי החוקים והתקנות הקבועים בחוק.

04

מה כוללים שירותי ראיית חשבון ?

טיפול וייצוג מול רשויות המס – מס הכנסה, מע"מ, המוסד לביטוח לאומי: פתיחת תיק לעוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ, דיווחים שוטפים ותשלומי מיסים ואגרות, השגת אישורים, הכנה והגשה של דוחות שנתיים, השתתפות בדיונים וביטול קנסות. ביקורת והפקת דוחות כספיים תקופתיים ושנתיים לחברות: על-פי חוק חלה חובה על חברות ומלכ"רים להגיש דוחות כספיים מבוקרים. במסגרת שירותי ראיית חשבון של משרדנו יערכו בדיקה, בקרה ואישור של המאזנים, דוחות רווח והפסד ותקבלו חוות דעת מוסמכת שתשקף כהלכה את מצבו של העסק. תכנון מס: חוקי המיסוי בישראל מורכבים. במשרדנו ניתנים שירותי ראיית חשבון לתכנון נכון של מיסוי אישי, מיסוי חברות ומיסוי תאגידים, בהתאם לחקיקה ולעדכוני שיעורי המס, כך שינוצלו כל הטבות המס ואתם תוכלו לשלם פחות. ליווי עסקי וייעוץ מקצועי: שירותי ראיית חשבון לקראת פתיחת עסק, לרבות בחינת שוק, מוצרים, מקורות מימון ומתחרים, לטובת בניית תוכנית עסקית, לצד ייעוץ שוטף בהתנהלות העסק, גיוס משקיעים, הקמת שותפויות, הערכות שווי, בדיקת נאותות, ועוד. פיקוח ובקרה על עבודת הנהלת חשבונות כפולה: חברות בע"מ, שותפויות וגם עוסקים מורשים עם הכנסות גבוהות, מחויבים על-פי פקודת מס הכנסה בהנהלת חשבונות כפולה (דו-צידית). מדובר בהנהלת חשבונות מורכבת יותר ושירותי ראיית חשבון ופיקוח של רואה חשבון מיומן יבטיחו שתעשה כראוי.

1