русский 050-881-7217

פתיחת עוסק פטור

בלי לצאת מהבית תוך 24 שעות בממוצע, בעלות של 95 ש"ח + מע״מ. המחיר כולל כל מה שנדרש, טיפול במע"מ, במס הכנסה ובביטוח לאומי ועוד הטבות מיוחדות בכפוף לתקנון החברה EA&CO לפרטים אצל נציגים

פתיחת עוסק פטור

1000+

לקוחות מאושרים

13+

שנות ניסיון

19+

עובדים מקצועיים

98%+

לקוחות מצליחים

תהליך רישום עסק

אנחנו מבינים עד כמה חשובה הנהלת חשבונות יעילה ומבטיחים הערכה אובייקטיבית במיוחד לעסק שלכם. נשמח ללוות אתכם החל מרגע פתיחת העסק ובניהול שוטף לאורך כל זמן פעילותו, תוך הקפדה על מקצועיות ללא פשרות.

שלב 1

טיפול במסמכים

זמן ההמתנה הממוצע 15 דקות
שלב 2

טיפול ברישום

זמן ההמתנה הממוצע 20 דקות
שלב 3

קבלת אישורים

זמן ההמתנה הממוצע 24 שעות

יש לכם שאלות ?

לפתוח ולפתח עסקים בישראל, לספק ליווי מקצועי בשירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים. כמו כן לספק ייעוץ בתחום המס, דיני עבודה, דיני חברות ודיני חוזים ואסטרטגיה עסקית.

01

מי יכול להיות עוסק פטור ?

ככלל, פתיחת עוסק פטור מתאפשרת לכל אדם, אך יש לכך שלושה סייגים: עסק שהוא לא התאגדות כחברה בע"מ או שותפות. עסק שסך הכנסותיו השנתיות לא עוברות את התקרה הנקבעת משנה לשנה. תחום העיסוק שלו אינו מופיע ברשימת המקצועות המחויבים ברישום כ"עוסק מורשה" על-פי סעיף 13 לתקנות מע"מ. לפני שאתם מחליטים על פתיחת עוסק פטור, כדאי שתכניסו לשיקולים שלכם גם את היתרונות והחסרונות שבכך

02

מה הם היתרונות של עוסק פטור ?

פתיחת עוסק פטור תזכה את לקוחותיכם הפרטיים בתשלום נמוך עבור המוצר או השירות שלכם, מכיוון שלא מתווסף עליהם מע"מ, מה שיכול להוות פקטור עבורם בהעדפה אתכם על פני מתחרים/קולגות. בפתיחת עוסק פטור תשלומי המע"מ על הוצאותיכם בעסק מתווספים לסך ההוצאות, הרווח קטן וכפועל יוצא תדרשו לשלם פחות למס הכנסה ולביטוח לאומי. בפתיחת עוסק פטור אין צורך בתשלום מקדמות חודשיים למס הכנסה. התחשיב נעשה רק בתום השנה. יתרה מכך, רבים מהעוסקים הפטורים לא מגיעים לסף חבות מס בשל הכנסות קטנות (לאחר קיזוז ההוצאות). פתיחת עוסק פטור דורשת הנהלת החשבונות פשוטה שאינה דורשת השקעה רבה בזמן או בכסף. עלות הטיפול בהנהלת החשבונות ועבור שירות של רואה חשבון נמוכה יחסית אף היא, כיוון שיש צורך במעט דיווחים והתעסקות מול רשויות המס. פתיחת עוסק פטור עשויה להתאים למי שעושים את צעדיהם הראשונים כעצמאים ואינם בטוחים מה יהיה היקף הפעילות של העסק או גובה ההכנסות.

03

מה הם חסרונות של עוסק פטור ?

עוסק פטור ייחשב ככזה כל עוד הוא עומד בתקרת ההכנסה. פתיחת עוסק פטור גורמת בעקיפין ובמישרין למגבלה מעכבת בדרך לצמיחה וגדילה של העסק, הן בהיבט של מכירות והן בהיבט של העסקת עובדים והתרחבות. התפישה הרווחת על פתיחת עוסק פטור היא שהעסק קטן ולא "רציני", מה שעלול לגרום לפגיעה תדמיתית, גם אם אתה מומחה ואוטוריטה בתחומך. זאת הסיבה שיש ארגונים שנמנעים מלעשות עסקים עם עוסק פטור. העובדה שעוסק פטור אינו מתקזז על מס תשומות על הוצאות ורכישות של ציוד, המע"מ מתווסף לסכום ההוצאה ובכך מקטין את הרווח. משום שלא חלה חובת דיווח רציפה מרגע פתיחת עוסק פטור, יש סכנה של איבוד שליטה על מצבו הכספי ואז לא תהיה הלימה בין מצבו הפיננסי האמיתי של העסק, הרווח ותזרים המזומנים. מי שבחר בפתיחת עוסק פטור ולא מקיים מעקב צמוד אחר ההכנסות עלול לחרוג מהתקרה. אם לא הפך ל"עוסק מורשה" וגבה מע"מ מלקוחותיו ייאלץ לשלם זאת מכיסו.

04

מה הם השלבים לפתיחת עוסק פטור ?

ראשית, נציין שפתיחת עוסק פטור יכולה להיעשות באופן עצמאי במשרדי רשויות המס או באופן מקוון, אונליין. מי שהחליטו על פתיחת עוסק פטור וחשים חוסר ביטחון בגלל היעדר ידע מספק בתחום, מוטב שיפנו לקבל סיוע ממשרד רואה חשבון שיעשה זאת עבורם. שנית, המלצתנו הגורפת לפני פתיחת תיק עוסק פטור, להתחיל עם תוכנית עסקית ולא להסתמך על אינטואיציות או על שיחות סלון עם חברים. בניית תוכנית עסקית שנתית (ולעתים רב-שנתית) לפני פתיחת עוסק פטור תמקד אתכם במטרות וביעדים, תפרט את הצעדים והפעולות שיהיה עליכם לבצע ותשקף עבורכם את מה שצפוי לקרות בעסק לאורך השנה באספקטים שונים, כולל הון ומימון שידרשו לקיום העסק. המלצה נוספת: עם פתיחת תיק עוסק פטור פתחו חשבון בנק ייעודי לעסק שלכם. הפרדה בין החשבון הפרטי לעסקי תוביל לניהול תקציב העסק ביעילות, לשלוט על ההכנסות וההוצאות ולמעקב גם אחר תזרים המזומנים. השלב הראשון בפתיחת עוסק פטור – פתיחת תיק במע"מ: אמנם, כאמור, עוסק פטור אינו נדרש לגבות מע"מ על הכנסותיו, אך בתום שנה קלנדרית (עד ה- 31/01 של השנה העוקבת) יש לדווח למע"מ על סך ההכנסות של השנה החולפת, על מנת לאשר שלא הייתה חריגה מעבר לתקרה. פתיחת עוסק פטור תעשה בסניף מע"מ הקרוב למקום מגוריכם במילוי טופס 821, בו תכריזו על פתיחת העסק וכן יירשם צפי ההכנסות לשנה הקרוב. בעת פתיחת תיק עוסק פטור יש להצטייד בתעודת זהות, אישור ניהול חשבון בנק (לחילופין המחאה מבוטלת עם פרטי החשבון) ולפי צורך תעודת הסמכה או תעודה מקצועית, חוזה שכירות או רכישה של הנכס בו יפעל העסק. השלב השני בפתיחת עוסק פטור – פתיחת תיק במס הכנסה: עם אישור פתיחת תיק עוסק פטור במע"מ יש לסור למס הכנסה ולמלא טופס 5392. יש להצטייד בתעודת זהות ובחוזה שכירות או בעלות על הנכס בו יפעל העסק.

היתרונות שלנו

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

שנים של ניסיון

משרדנו מביא עמו ניסיון עשיר ורחב בדיני המס בישראל, ובעל התמצאות מקיפה בפרקטיה הנדרשת להתנהלות אל מול רשות המיסים.

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

משרדנו יוזם ניתוחים פיננסיים תקופתיים לכל לקוח ולקוחה, היבט החוסך ללקוחותינו עשרות ומאות אלפי שקלים בשנה, וכן סולל את הדרך לפעילות עסקית בריאה ונכונה.

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

משרדנו פועל למען בנייתה של תשתית הנה"ח מקיפה והרמטית עבור חברות בע"מ הנסמכת על הנה"ח כפולה, ביקורות שוטפות ודו"חות כספיים. בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו.

ייעוץ ללא הגבלה

יש מי שאתכם בכל עת. מחלקות המשרד שמחות להעניק שירות מקצועי ואדיב תוך מתן מענה הן לסוגיות שוטפות והן למקרים דחופים המצריכים תגובה מהירה.

גישה כללית

אנחנו מאמינים גדולים בעזרה הדדית, ואם אינכם יודעים למי לפנות, פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את השירות ואנשי המקצוע הרלוונטיים עבורכם.

מענה תוך 15 דקות

בעלי ובעלות עסק השולחים אלינו את המסמכים הנדרשים להקמת חברה בע"מ, נהנים מטיפול מהיר וענייני לרבות טפסים, פרוטוקולים, דו"חות ודיווחים.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

החזון שלנו לשירותי ראיית חשבון

פירמת רואי חשבון EA&CO CPA שמחה ללוות עסקים בכל היקף פעילות, תוך הקפדה על שירות אישי ומסור הן בליווי המקצועי לשירותי הנהלת החשבונות והן במענה הנדרש בכל היבטי ראיית החשבון.

יחס אישי

די בידיעת לקוחותינו כי יש להם אוזן קשבת ויש למי לפנות בכל עת, על מנת שייהנו מן השקט הנפשי והיכולת לנהל את העסק בביטחון ובנחת.יחס אישי הוא נדבך חשוב בשירותי החשבונאות, עליו אל לנו להתפשר. מטרתנו היא להפוך לחלק אינטגרלי מהעסק שלכם, לדבר את שפתו של העסק שלכם ולחשוב בהתאם לעסק.

ערך מוסף

לצד שירותי הנה"ח וראיית חשבון, משרדנו שמח להציע ללקוחותיו תחומי ידע נוספים ומשלימים לרבות דיני העבודה, דיני החברות והחוזים וכן אלמנטים מתוך תחומי הייעוץ והליווי העסקי.לקוחות שזה עתה פתחו את עסקיהם, יכולים להתוות יחד עם משרדנו את האסטרטגיה העסקית הנכונה עבורם.

לומדות בחשבונאות

ידע הוא כוח, והיבט זה בא לידי ביטוי בלומדות אותן אנו מספקים ללקוחותינו.הלומדות כוללות מגוון רחב של מונחים ומושגי יסוד בתחומי החשבונאות והפיננסיים, וכן הליכים שונים אליהם נדרשים בעלי ובעלות עסקים בישראל.

חדשנות

ערך החדשנות הוא נר לרגלנו, ובפירמת רואי חשבון EA&CO CPA תיהנו מאפליקציה המאפשרת לתקשר עם המשרד בכל עת, להעביר את המסמכים והניירות הנדרשות על בסיס חודשי, ובמינימום זמן ומאמץ.

רואה חשבון לפתיחת עסק בכל היקף פעילות

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

לפתוח עסק כחברה בע"מ הוא תהליך ארוך ומורכב יותר מפתיחת עסק שהוא עוסק פטור או עוסק מורשה וכרוך בעלויות נוספות, כגון: אגרת רישום ואגרה שנתית. כמו-כן, על מנת לפתוח עסק שהוא חברה בע"מ ולקיימו כדין בהמשך יש צורך להיעזר בשירותיהם של עורך דין ורואה חשבון.

כמו כל עסק בישראל, מרגע פתיחת עסק חלה על עוסק מורשה חובת דיווח על מחזור ההכנסות לרשויות המס. לשם כך כשניגשים לפתוח עסק יש לפתוח תיקים במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. כל אדם יכול לעשות זאת לבדו בהגעה פיזית למשרדים באזור מגוריו, להגיש בקשה אונליין או להיעזר בשירותים של משרד רואה חשבון.

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו

בין לקוחותינו עסקים מתחומים מגוונים, בהם: הייטק וטכנולוגיה, פארמה וביוטכנולוגיה, תיירות, נופש וספורט, יבוא ויצוא, נדל"ן בישראל ובחו"ל, מסחר ונותני שירות לסוגיהם.

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Ariel Shay

Ariel Shay

דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

Brigita Merzon

Brigita Merzon

דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ilana Urman

Ilana Urman

דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

דרך פייסבוק

עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

1