русский 050-881-7217

רואה חשבון לחברה בע"מ

אחד מסוגי העסקים השכיחים בישראל היא חברה בע"מ. על-פי הגדרתה בחוק, חברה בע"מ הינה תאגיד עסקי הרשום ברשם החברות (משרד המשפטים). חברה בע"מ היא ישות משפטית נפרדת מבעליה (יחיד או רבים) שהם מחזיקי מניות החברה.

רואה חשבון לחברה בע"מ

1000+

לקוחות מאושרים

13+

שנות ניסיון

19+

עובדים מקצועיים

98%+

לקוחות מצליחים

רואה חשבון לפתיחת עסק בכל היקף פעילות

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

עם שירותי הנהלת חשבונות שיופקדו בידי המומחים של משרד רו"ח אדגר אגייב, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים נאמנות, שיש מי שדואגים ושומרים על האינטרסים שלכם, ולא פחות חשוב מכך – מונעים מכם להסתבך עם החוק ורשויות המס.

על-פי החוק בישראל, על כל עסק, בכל סדר גודל שהוא, מוטלת חובה של הנהלת חשבונות. ההבדלים בין הנהלת חשבונות של סוגי העסקים השונים נובעים מהגדרתם בחוק.

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא מדוע אני צריך רואה חשבון לעוסק פטור? יהיו מי שאולי יגידו לך שאם אתה עוסק פטור אז אתה לא צריך רואה חשבון לעוסק פטור לצידך, כיוון שכל מה שעליך לעשות בהנהלת החשבונות זה לנהל רישום של הכנסות והוצאות.

רבים מתושבי ישראל לא מודעים לזכויות להטבות המגיעות להם או לחובות שלהם מול רשויות המס ומוסדות אחרים. במשרד רואה חשבון אדגר אגייב נשמח לתת לך שירות לטובת מיצוי זכויותיך בעת פתיחת עסק או חברה בע"מ.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

היתרונות שלנו

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

שנים של ניסיון

רואי חשבון של המשרד מנוסים היטב בדיני מס בישראל ומכירים פרקטית את ההתנהלות השוטפת עם רשות המיסים ב-99% מהמקרים

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים ניתן לעשות בניתוח פיננסי נכון של תוצאות הפעילות העסקית מדי שנה

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו בביקורת ודוחות כספיים

ייעוץ ללא הגבלה

אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק. במקרים דחופים ובלתי צפויים, יש לכם למי לפנות על כל נושא ובכל רגע נתון

גישה כללית

לא יודעים למי לפנות? אנחנו נעזור לכם ונמליץ על השירות המתאים

מענה תוך 15 דקות

נכין מסמכים תוך זמן קצר, טפסים, פרוטוקולים, דוחות ודיווחים

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו

בין לקוחותינו עסקים מתחומים מגוונים, בהם: הייטק וטכנולוגיה, פארמה וביוטכנולוגיה, תיירות, נופש וספורט, יבוא ויצוא, נדל"ן בישראל ובחו"ל, מסחר ונותני שירות לסוגיהם.

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Ariel Shay

Ariel Shay

דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

Brigita Merzon

Brigita Merzon

דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ilana Urman

Ilana Urman

דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

דרך פייסבוק

עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

החזון שלנו לשירותי ראיית חשבון

לפתוח ולפתח עסקים בישראל, לספק ליווי מקצועי בשירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים. כמו כן לספק ייעוץ בתחום המס, דיני עבודה, דיני חברות ודיני חוזים ואסטרטגיה עסקית.

01

הנהלת חשבונות לחברה בע"מ

אחד מסוגי העסקים השכיחים בישראל היא חברה בע"מ. על-פי הגדרתה בחוק, חברה בע"מ הינה תאגיד עסקי הרשום ברשם החברות (משרד המשפטים). חברה בע"מ היא ישות משפטית נפרדת מבעליה (יחיד או רבים) שהם מחזיקי מניות החברה. לחברה בע"מ יש יתרונות רבים, אך גם חלות עליה חובות שעוסק פטור ועוסק מורשה פטורים מהן. הבולטת בהן היא הנהלת חשבונות לחברה בע"מ. רוב בעלי העסקים הקטנים, שלא זקוקים להנהלת חשבונות לחברה, יכולים להתמודד בעצמם עם ניהול שוטף של הנהלת החשבונות של העסק גם בעזרת תוכנות ניהול חשבונות ידידותיות, ומשאירים את הגשת הדוחות והדיווחים לרואה החשבון שלהם בתום שנת המס. לעומת זאת, הנהלת חשבונות לחברה בע"מ היא מורכבת יותר וכוללת דרישות נוספות, שחלקן מחייבות ליווי של רואה חשבון בכל צעד וצעד.

02

חובת מינוי רואה חשבון

הנהלת חשבונות לחברה בע"מ, על-פי הוראת ניהול ספרים, מחייבת מינוי של רואה חשבון חיצוני לטובת ביקורת על הנהלת חשבונות לחברה, אישור של המאזנים, חתימה על הדוחות הכספיים של החברה ועל מאזן החברה וייתן חוות דעת על מצב העסק (תקן ביקורת 73 של לשכת רואי החשבון בישראל). בחוות הדעת רואה החשבון למעשה מאשר שהנהלת חשבונות לחברה נעשתה על-פי כללי החשבונאות המקובלים. הדוחות שמופקים באמצעות הנהלת חשבונות לחברה בע"מ משקפים את מצב הנכסים, ההון העצמי של החברה והנכסים שלה. הנהלת חשבונות לחברה משקפת גם את התוצאות הכספיות של החברה, תנועת תזרים מזומנים ועוד. רואה החשבון יגיש את הדוחות הכספיים ומאזן החברה, שנעשו על בסיס הנהלת חשבונות לחברה, בכל שנה לרשם החברות, אז גם תגבה מהחברה גם אגרה שנתית. מה עוד? הנהלת חשבונות לחברה יכולה לכלול גם שירותים נוספים, כמו: תכנון מס (מראש ובדיעבד), חשבות שכר, ייצוג מול רשויות המס, ייעוץ עסקי, הכנת דוחות לטובת התקשרויות עם גורמים מסחריים או משקיעים, וכדומה.

03

הנהלת חשבונות לחברה בע"מ במיקור חוץ

לא כל חברה בע"מ יכולה להרשות לעצמה או רוצה למנות אנשי מקצוע שיהיו חלק אינטגרלי מעובדי החברה לטובת הנהלת חשבונות לחברה. יש חברות גדולות שאצלן הנהלת חשבונות לחברה תעשה באמצעות העסקת מנהל חשבונות בכיר אחד או יותר בתוך החברה, בהתאם לגודל הפעילות שלה והיקף העבודה הנדרש להנהלת חשבונות לחברה, בכל ההיבטים של ניהול ספרים וחשבונות, ותיעזר במשרד רואה חשבון חיצוני לצורך הכנת הדוחות והביקורת. חברות עם היקף פעילות קטן יותר יעדיפו מיקור חוץ של הנהלת חשבונות לחברה בע"מ ורואה חשבון תמורת תשלום חודשי. כאשר מדובר על הנהלת חשבונות לחברה במיקור חוץ, מומלץ לשכור שירותים של משרד רואה חשבון שמלבד הנהלת חשבונות לחברה יוכל לתת מעטפת של שירותים היקפיים, כגון: תכנון מס, ליווי וייעוץ מקיפים לנושאים הקשורים להנהלת חשבונות לחברה, חשבות שכר והיבטים עסקיים ופיננסיים נוספים.

04

שימוש בתוכנות להנהלת חשבונות לחברה בע"מ

לא מעט תוכנות המאושרות על-ידי מס הכנסה לניהול חשבונות, בהן גם כאלה המתאימות להנהלת חשבונות לחברה בע"מ, שמהוות חלק מתוכנת ניהול כללית של הארגון. לתוכנות אלה להנהלת חשבונות לחברה ניתן להעביר נתונים ממחלקות שונות של הארגון, כמו שיווק ורכש, למשל: חשבוניות ספקים, חשבוניות וקבלות מלקוחות. שימוש בתוכנות אלה מקל מאוד את הנהלת חשבונות לחברה, שכאמור נעשית בשיטה של הנהלת חשבונות כפולה. יש תוכנות אחרות המיועדות רק לניהול חשבונות של עסקים קטנים, או תוכנות להנהלת חשבונות לחברה לארגונים בינוניים וגדולים המותקנות על המחשבים בעסק ויש תוכנות להנהלת חשבונות לחברה שמותקנות בענן. בעת בחירת תוכנת הנהלת חשבונות לחברה, יש לקחת בחשבון את היקף פעילות החברה, מורכבותה, לוודא שמי שיעבוד עם התוכנה להנהלת חשבונות לחברה מכיר אותה, וכמובן מה המחיר ואם התקציב שלכם מאפשר לרכוש אותה. הנהלת חשבונות לחברה על כל היבטיה, עלולה להרתיע את מי ששוקל לפתוח חברה בע"מ. להקמת חברה בע"מ יש יתרונות עסקיים ומשפטיים, בהם: שיקולי מס וביטוח לאומי, מוניטין, תדמית ומיתוג, כמו גם מיצוב של העסק כ"רציני" יותר בהשוואה לעוסק פטור או עוסק מורשה. כשמשקללים את היתרונות של חברה בע"מ, נושא הנהלת חשבונות לחברה הופך לראוי להתמודד איתו באמצעות שירותי משרד רואה חשבון. ליווי נכון בעת הקמת חברה בע"מ של משרד רואה חשבון, יסייע לך בתכנון עתידי של העסק, לרבות היערכות מתאימה להנהלת חשבונות לחברה.

1