русский 050-881-7217

רואה חשבון לעוסק פטור

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא מדוע אני צריך רואה חשבון לעוסק פטור? יהיו מי שאולי יגידו לך שאם אתה עוסק פטור אז אתה לא צריך רואה חשבון לעוסק פטור לצידך

רואה חשבון לעוסק פטור

1000+

לקוחות מאושרים

13+

שנות ניסיון

19+

עובדים מקצועיים

98%+

לקוחות מצליחים

רואה חשבון לפתיחת עסק בכל היקף פעילות

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

עם שירותי הנהלת חשבונות שיופקדו בידי המומחים של משרד רו"ח אדגר אגייב, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים נאמנות, שיש מי שדואגים ושומרים על האינטרסים שלכם, ולא פחות חשוב מכך – מונעים מכם להסתבך עם החוק ורשויות המס.

אחד מסוגי העסקים השכיחים בישראל היא חברה בע"מ. על-פי הגדרתה בחוק, חברה בע"מ הינה תאגיד עסקי הרשום ברשם החברות (משרד המשפטים). חברה בע"מ היא ישות משפטית נפרדת מבעליה (יחיד או רבים) שהם מחזיקי מניות החברה.

על-פי החוק בישראל, על כל עסק, בכל סדר גודל שהוא, מוטלת חובה של הנהלת חשבונות. ההבדלים בין הנהלת חשבונות של סוגי העסקים השונים נובעים מהגדרתם בחוק.

רבים מתושבי ישראל לא מודעים לזכויות להטבות המגיעות להם או לחובות שלהם מול רשויות המס ומוסדות אחרים. במשרד רואה חשבון אדגר אגייב נשמח לתת לך שירות לטובת מיצוי זכויותיך בעת פתיחת עסק או חברה בע"מ.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

היתרונות שלנו

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

שנים של ניסיון

רואי חשבון של המשרד מנוסים היטב בדיני מס בישראל ומכירים פרקטית את ההתנהלות השוטפת עם רשות המיסים ב-99% מהמקרים

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים ניתן לעשות בניתוח פיננסי נכון של תוצאות הפעילות העסקית מדי שנה

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו בביקורת ודוחות כספיים

ייעוץ ללא הגבלה

אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק. במקרים דחופים ובלתי צפויים, יש לכם למי לפנות על כל נושא ובכל רגע נתון

גישה כללית

לא יודעים למי לפנות? אנחנו נעזור לכם ונמליץ על השירות המתאים

מענה תוך 15 דקות

נכין מסמכים תוך זמן קצר, טפסים, פרוטוקולים, דוחות ודיווחים

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו

בין לקוחותינו עסקים מתחומים מגוונים, בהם: הייטק וטכנולוגיה, פארמה וביוטכנולוגיה, תיירות, נופש וספורט, יבוא ויצוא, נדל"ן בישראל ובחו"ל, מסחר ונותני שירות לסוגיהם.

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Ariel Shay

Ariel Shay

דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

Brigita Merzon

Brigita Merzon

דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ilana Urman

Ilana Urman

דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

דרך פייסבוק

עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

החזון שלנו לשירותי ראיית חשבון

לפתוח ולפתח עסקים בישראל, לספק ליווי מקצועי בשירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים. כמו כן לספק ייעוץ בתחום המס, דיני עבודה, דיני חברות ודיני חוזים ואסטרטגיה עסקית.

01

מה היא הנהלת חשבונות לעוסק פטור ?

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא האם עוסק פטור צריך רואה חשבון? יהיו מי שאולי יגידו לך שאם אתה עוסק פטור אז אתה לא צריך רואה חשבון לעוסק פטור לצידך, כיוון שכל מה שעליך לעשות בהנהלת החשבונות זה לנהל רישום של הכנסות והוצאות. אך שכשהמציאות בישראל היא כזו ש- 80% מהעסקים נסגרים בתום שנת הפעילות הראשונה שלהם, הסיכון בהתנהלות לבד ללא רואה חשבון לעוסק פטור, הוא גדול. ההמלצה שלנו היא לצאת לדרך בליווי של רואה חשבון לעוסק פטור, כך בעל העסק יהיה מוגן ובטוח שכל הפעולות שלו בתוך העסק, ועל אחת כמה וכמה בהתנהלות מול רשויות המס, יעשו כהלכה. אם כן, במידה וחיפשתם אחר פתיחת עוסק פטור עם רואה חשבון, הרי שיש לראות בכך כתחילת הדרך. צעד ראשון יחד עם בעל מקצוע פיננסי אשר ילווה אתכם בכל נקודת ציון, ייעץ ויתווה את הדרך לניהול חשבונאי נכון.

02

מה הם היתרונות בשירותים של רואה חשבון לעוסק פטור ?

ליווי אישי של משרד ראיית חשבון לעוסק פטור יאפשר מעקב אחר ההכנסות של העסק ומתן התראה בזמן אמת במידה שהן מגיעות לתקרה הקבועה בחוק, על מנת לעבור לעוסק מורשה. חשוב לציין שבמידה שההכנסה של עוסק פטור תעבור את התקרה, כל סכום שיתקבל לאחר מכן מחייב תשלום למע"מ שישולם מכיסו של בעל העסק. בפתיחת עוסק פטור מצהיר בעל העסק על צפי ההכנסות שלו לשנת המס ועל-פיו נקבעות המקדמות לתשלום לביטוח לאומי. משרד ראיית חשבון לעוסק פטור ינהל את המעקב אחר ההכנסות ויעדכן על-פי צורך את גובה המקדמות, כך שבתום השנה לא תיאלץ לשלם הפרשים גבוהים מדי. רו"ח לעוסק פטור יסייע לך בהכנה והגשת דוח שנתי בתום שנת המס. יש בעלי עסקים שיכולים לעשות זאת בעצמם, אך רו"ח לעוסק פטור יידע לפרוש לפנייך את כל הרכיבים הרלוונטיים לעסק שלך שחובה לכלול אותם בדוח – הכנסות והוצאות, כך שתוכל לנצל את כל הטבת המס ולשלם פחות מס. חוקי המיסוי והתקנות בישראל מתעדכנים ומשתנים חדשות לבקרים.

03

המלצות של רואה חשבון לעוסק פטור להנהלת חשבונות תקינה ?

רואה חשבון לעוסק פטור לא יכול וגם לא יקבל דיווח על הנהלת החשבונות של העסק אם הוא יוגש לו בגיליונות אקסל או על מסמך וורד. הנהלת החשבונות של עוסק פטור חייבת להיעשות על-פי כללים קבועים בחוק. הנפיקו חשבון עסקה כחלק מדרישת תשלום. רואה חשבון לעוסק פטור לא יושב בעסק שלכם, אלא מקבל דיווחים מכם, לכן הוא לא יכול לעקוב אחר גיול חייבים. מכיוון שעוסק פטור לא יכול להנפיק חשבונית מס (שהרי הוא פטור מהוספת מע"מ), חשבון עסקה הוא כלי מעקב חיוני שיעזור לכם לבדוק אם התקבל התשלום. הנפיקו קבלה מיד עם קבלת התשלום מהלקוח, בין אם התקבול היה באפליקציית תשלום, המחאה, מזומן או העברה בנקאית. חובתו של רואה חשבון לעוסק פטור, המייצג אתכם, לדווח בשמכם על ההכנסות לביטוח לאומי ולמס הכנסה. אי רישום של קבלה עם קבלת התשלום היא עבירה על החוק. רואה חשבון לעוסק פטור יכול להנחות אתכם בכל הנוגע לבחירה של פנקסי הקבלות של העסק. ניתן להשתמש בפנקסי קבלות מודפסים או בקבלות דיגיטליות. התייעצו עם רואה חשבון לעוסק פטור כדי לדעת איזה תוכנה מאושרת לשימוש על-ידי רשויות המס. רואה חשבון לעוסק פטור מתעדכן על בסיס קבוע בכל שינוי של חקיקה או תקנות. אם יש לכם ספק לגבי נושא כלשהו, התייעצו עם רואה חשבון לעוסק פטור, כדי לא לעשות טעויות שעלולות לגרור קנסות או סנקציות. נהלו רישום מדויק של ההוצאות שלכם ושמרו את המסמכים הרלוונטיים שיעידו על הרכישות השונות. רואה חשבון לעוסק פטור שמייצג אתכם, יכין עבורכם את הדוח השנתי בתום שנת המס.

04

מה העלות של רואה חשבון לעוסק פטור ?

העלות של רואה חשבון לעוסק פטור היא פונקציה של היקף השירותים שתרצה לקבל ממנו. כך למשל, המחיר שתשלמו לרואה חשבון לעוסק פטור, שהשירות שייתן יסתכם בהגשת דוח שנתי, יהיה שונה מזה שתשלמו לרואה חשבון לעוסק פטור שתבקשו ממנו גם לפתוח עבורכם את התיקים ברשויות המס בעת הקמת העסק. יש רואה חשבון לעוסק פטור שיגבה מכם עבור כל שעת ייעוץ ויש מי שיכללו את ההתייעצויות בעלות השנתית. נהוג גם שרואה חשבון לעוסק פטור יגבה סכום נוסף עבור הכנה והגשת הצהרת הון או אם הוא נקרא לייצג את העסק בשימוע או דיון. רואה חשבון לעוסק פטור הוא האדם שתרצה לצידך החל מהקמת העסק ובהמשך גם בניהול השוטף שלו. רואה חשבון לעוסק פטור שייצג אותך נאמנה וילווה אותך בדרך העסקית יתרום לך מהידע שלו וינחה אותך גם ברזי הבירוקרטיה והחוקים. במשרד רואה חשבון EA&CO CPA צוות של רואי חשבון, בעלי ניסיון רב בליווי של עוסקים פטורים. נשמח להתאים עבורך רואה חשבון לעוסק פטור שיוביל את העסק שלך להצלחה.

1