русский 050-881-7217

שירותי ייעוץ

רבים מתושבי ישראל לא מודעים לזכויות להטבות המגיעות להם או לחובות שלהם מול רשויות המס ומוסדות אחרים. במשרד רואה חשבון אדגר אגייב נשמח לתת לך שירות לטובת מיצוי זכויותיך בעת פתיחת עסק או חברה בע"מ.

שירותי ייעוץ

1000+

לקוחות מאושרים

13+

שנות ניסיון

19+

עובדים מקצועיים

98%+

לקוחות מצליחים

רואה חשבון לפתיחת עסק בכל היקף פעילות

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

עם שירותי הנהלת חשבונות שיופקדו בידי המומחים של משרד רו"ח אדגר אגייב, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים נאמנות, שיש מי שדואגים ושומרים על האינטרסים שלכם, ולא פחות חשוב מכך – מונעים מכם להסתבך עם החוק ורשויות המס.

אחד מסוגי העסקים השכיחים בישראל היא חברה בע"מ. על-פי הגדרתה בחוק, חברה בע"מ הינה תאגיד עסקי הרשום ברשם החברות (משרד המשפטים). חברה בע"מ היא ישות משפטית נפרדת מבעליה (יחיד או רבים) שהם מחזיקי מניות החברה.

על-פי החוק בישראל, על כל עסק, בכל סדר גודל שהוא, מוטלת חובה של הנהלת חשבונות. ההבדלים בין הנהלת חשבונות של סוגי העסקים השונים נובעים מהגדרתם בחוק.

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא מדוע אני צריך רואה חשבון לעוסק פטור? יהיו מי שאולי יגידו לך שאם אתה עוסק פטור אז אתה לא צריך רואה חשבון לעוסק פטור לצידך, כיוון שכל מה שעליך לעשות בהנהלת החשבונות זה לנהל רישום של הכנסות והוצאות.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

היתרונות שלנו

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

שנים של ניסיון

רואי חשבון של המשרד מנוסים היטב בדיני מס בישראל ומכירים פרקטית את ההתנהלות השוטפת עם רשות המיסים ב-99% מהמקרים

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים ניתן לעשות בניתוח פיננסי נכון של תוצאות הפעילות העסקית מדי שנה

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו בביקורת ודוחות כספיים

ייעוץ ללא הגבלה

אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק. במקרים דחופים ובלתי צפויים, יש לכם למי לפנות על כל נושא ובכל רגע נתון

גישה כללית

לא יודעים למי לפנות? אנחנו נעזור לכם ונמליץ על השירות המתאים

מענה תוך 15 דקות

נכין מסמכים תוך זמן קצר, טפסים, פרוטוקולים, דוחות ודיווחים

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו

בין לקוחותינו עסקים מתחומים מגוונים, בהם: הייטק וטכנולוגיה, פארמה וביוטכנולוגיה, תיירות, נופש וספורט, יבוא ויצוא, נדל"ן בישראל ובחו"ל, מסחר ונותני שירות לסוגיהם.

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Ariel Shay

Ariel Shay

דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

Brigita Merzon

Brigita Merzon

דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ilana Urman

Ilana Urman

דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

דרך פייסבוק

עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

החזון שלנו לשירותי ראיית חשבון

לפתוח ולפתח עסקים בישראל, לספק ליווי מקצועי בשירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים. כמו כן לספק ייעוץ בתחום המס, דיני עבודה, דיני חברות ודיני חוזים ואסטרטגיה עסקית.

01

מי הוא יועץ מס להגשת דוחות תקופתיים ושנתיים ?

על-פי חוק, כל עסק מחויב בהגשת דוחות לרשויות המס. ליווי של יועץ מס הבקיא בדרישות החוק, הוא המלצה חמה. זאת משום שהחוקים, התקנות והנהלים משתנים מעת לעת ובאחריותו להתעדכן בהם. יועץ מס יגיש בשמך דוחות תקופתיים ושנתיים, בהם: דיווח למע"מ על ההכנסה החודשית, דוח ניכויים על שכר עובדים, דוח לביטוח לאומי, דוח ניכוי מס במקור לספקים, דוח שנתי בתום שנת המס ועוד. מי שילווה אותך ויגיש עבורך את הדוחות במועד ועל-פי הקבוע בחוק, ימנע ממך פיגורים, קנסות או סנקציות.

02

מי הוא יועץ מס לתיאום מס לשכירים ?

אם אדם עובד בשני מקומות עבודה (או יותר), במקרים רבים תהיה לכך השפעה על גובה המס שיצטרך לשלם. יועץ מס יבחן עבורך כיצד ניתן להפחית את גובה המס ולמקסם את ההכנסה שלך. גם גמלאים שיש להם יותר ממקור הכנסה אחד שמנוכים מהם מס, מוטב שיתייעצו עם מומחה כדי להפחית את תשלום המס שנגבה מהם.

03

מי הוא יועץ מס להחזר מס לשכירים ?

תשלום למס הכנסה נעשה בחישוב שנתי. במידה שבשנת המס החולפת לא עבדת 12 חודשים, או עבדת ביותר ממקום עבודה אחד ושני המעסיקים הפקידו עבורך כספים להפרשות סוציאליות, יועץ מס ייבחן עבורך אם אתה זכאי להחזר מס. מומלץ להתייעץ גם אם היה שינוי בסטטוס המשפחתי ונוספו נקודות זיכוי או אם מי מבני הזוג היה בחופשת לידה. בכל אחד מהמצבים הללו יש סיכוי שתהיה זכאי להחזר מס. יועץ מס ירכז את המסמכים הרלוונטיים, יבדוק את זכאותך למס ויגיש עבורך את הבקשה לרשויות.

04

מי הוא יועץ מס לפרישה ?

לכל אדם העומד לפני פרישה מומלץ להתייעץ עם יועץ מס, זאת משום שדרושה מומחיות מיוחדת במיסוי פרישה ופיצויים. יועץ מס מורשה ידע לנווט את מהלכיך כך שתשלם פחות מס. הוא יעזור לך לקבל החלטה אם ומתי למשוך את כספי הפיצויים או אם לממש את הסכומים המגיעים לך במקרה של פרישה מוקדמת כתשלום חד פעמי או לפרוש אותם לתשלומים חודשיים. צריך לזכור שבישראל כל מקור הכנסה חייב במס, לרבות תשלומי פנסיה וקצבאות אחרות. יועץ מס ירכז את כל המידע הרלוונטי, לרבות חסכונות ונכסים כדי לבחון את ההטבות להן אתה זכאי ועל מנת למקסם את ההכנסה החודשית שלך. חוקי המיסוי בישראל מורכבים מאוד ולאדם שאינו בקיא בתחום עלול להפסיד כסף רב אם לא יכלכל את צעדיו. יש מי שיצליחו לנהל את ענייניהם הכספיים באמצעות אתר האינטרנט של רשות המיסים, אך ליווי של יועץ מס יבטיח שלא תעשו טעויות שיעלו לכם כסף רב.

1