русский 050-881-7217

רואה חשבון להקמת עסק

החלום של רבים הוא לפתוח עסק ולהיות עצמאיים, אדונים לעצמם בלי "בוס על הראש" ואחראים על פרנסתם ורמת חייהם.

רואה חשבון להקמת עסק

1000+

לקוחות מאושרים

13+

שנות ניסיון

19+

עובדים מקצועיים

98%+

לקוחות מצליחים

תהליך רישום עסק

אנחנו מבינים עד כמה חשובה הנהלת חשבונות יעילה ומבטיחים הערכה אובייקטיבית במיוחד לעסק שלכם. נשמח ללוות אתכם החל מרגע פתיחת העסק ובניהול שוטף לאורך כל זמן פעילותו, תוך הקפדה על מקצועיות ללא פשרות.

שלב 1

טיפול במסמכים

זמן ההמתנה הממוצע 15 דקות
שלב 2

טיפול ברישום

זמן ההמתנה הממוצע 20 דקות
שלב 3

קבלת אישורים

זמן ההמתנה הממוצע 24 שעות

החזון שלנו לשירותי ראיית חשבון

לפתוח ולפתח עסקים בישראל, לספק ליווי מקצועי בשירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים. כמו כן לספק ייעוץ בתחום המס, דיני עבודה, דיני חברות ודיני חוזים ואסטרטגיה עסקית.

01

איך פותחים עסק ?

החלום של רבים הוא לפתוח עסק ולהיות עצמאיים, אדונים לעצמם בלי "בוס על הראש" ואחראים על פרנסתם ורמת חייהם. לחלום על פתיחת עסק נלווים לא פעם גם חששות הנובעים בעיקר מחוסר ידע איך לפתוח עסק, אי בקיאות או התמצאות בעולם העסקים. יש מי שנרתעים מלפתוח עסק משום שלהיות עצמאי נתפש בעיניהם "מסוכן", בוודאי בהשוואה לנוחות ולביטחון התעסוקתי (יחסית) שיש לשכיר, או שהם מעדיפים לוותר על פתיחת עסק ו"כאב הראש" בהתנהלות מול מוסדות ובירוקרטיה. כך או אחרת, בלפתוח עסק יש דבר מה קסום בידיעה שאדם עוסק במה שהוא אוהב, בתשוקה שלו ושהוא יכול להתקדם ולצמוח מבלי להיות תלוי באחר אלא בעצמו.

02

מהי תוכנית עסקית ?

עוד בטרם ניגשת לפתוח עסק, הכנת תוכנית עסקית שתתווה את דרך ההתנהלות בהמשך היא בגדר MUST. את התוכנית ניתן להכין לבד או בליווי של רואה חשבון או יועץ עסקי. מומלץ לעשות זאת כשלב מקדים לפתיחת עסק ולאחר קביעת חזון, חקר שוק ומתחרים, תמחור והמחרה של המוצרים או השירותים, הגדרת קהלי יעד, הגדרה של מטרות ויעדים, מקורות מימון ועוד. רגע לפני שאתם ניגשים להגשים את חלומכם לפתוח עסק, בואו נעשה סדר ונבחן איזה סוגי עסקים יש בישראל.

03

מהו עסק פטור ?

פתיחת עסק שהוא עוסק פטור, או בשמו הקודם "עוסק זעיר". זהו עסק העומד בהגדרה של חוק המע"מ: הכנסותיו פטורות אך ורק מגביית מע"מ מלקוחותיו, וזאת עד גובה תקרה המתעדכנת משנה לשנה. במקביל, העסק אינו מתקזז על מע"מ ההוצאות. במידה והכנסות העסק עוברות את התקרה, נדרש לפתוח עסק שהוא "עוסק מורשה" ולשלם מע"מ מהשקל הראשון שבחריגה (הרחבה על "עוסק מורשה", ראה בהמשך). מרגע פתיחת עסק שהוא עוסק פטור חלה חובת דיווח שנתי על הכנסותיו לרשויות המס בישראל. לפיכך, לפתוח עסק כעוסק פטור מחייב לפתוח תיק ברשויות – מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. אחרי פתיחת עסק ובהתאם לדיווח יקבעו התשלומים למס הכנסה וביטוח לאומי. ניתן ואף מומלץ לשלם מקדמות הנגזרות מצפי ההכנסות השנתי, כדי לא לשלם סכומים גבוהים בבת-אחת בתום שנת המס. ניתן לפתוח עסק שהוא עוסק פטור בקלות יחסית במספר דרכים: פתיחת עסק בהגעה פיזית למשרדי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. החל מחודש דצמבר 2021 ניתן להגיש בקשה לפתוח עסק שהוא עוסק פטור באמצעות רישום אונליין. פתיחת עסק בעזרת משרד רואה חשבון שיטפל בנושא עבורך וייצג אותך אל מול רשויות המס.

04

מהו עסק מורשה ?

פתיחת עסק שהוא עוסק מורשה מותנית בהגדרתו בחוק מע"מ. עוסק מורשה מחויב לגבות תוספת של מע"מ על כל עסקה. נתונה לו הזכות להתקזז במע"מ על תשומות עבור רכישות והוצאות ולשלם את ההפרש למע"מ. פתיחת עסק שהוא עוסק מורשה תתאפשר בתנאי שמתקיימים בו לפחות אחד מהתנאים הללו: עסק המאוגד כחברה בע"מ או שותפות. הכנסותיו השנתיות גבוהות מהתקרה המותרת לעוסק פטור. תחום העיסוק נכלל ברשימה של תחומי העיסוק המחייבים רישום כעוסק מורשה על-פי סעיף 13 לתקנות מס ערך מוסף. בנוסף, מרגע פתיחת עסק, על עוסק מורשה לנהל ספרי חשבונות, להקפיד על הנפקת חשבוניות מס וקבלות, ובהתאם לתחום העיסוק גם תעודות משלוח, ספר הזמנות, יומן מטופלים וכיוצא באלה. לאחר פתיחת עסק, הדיווח והתשלום לרשויות יתבצעו אחת לחודשיים במידה ומחזור ההכנסות השנתי צפוי להיות עד 1.5 מיליון ש"ח בשנה (כולל מע"מ). במידה ומחזור ההכנסות גבוה מ- 1.5 מיליון ש"ח, יעשו הדיווח והתשלום חודש בחודשו.

05

מהי חברה בע"מ ?

פתיחת עסק שהיא חברה בע"מ (בערבון מוגבל) משמעה התאגדות עסקית רשומה ברשם החברות שבמשרד המשפטים, המתנהלת כישות משפטית נפרדת מבעליה (יחיד או רבים). כלומר, יש אחריות נפרדת בין החברה בע"מ לבעלים בכל הנוגע לאפשרות לתבוע, להיתבע ולבצע פעולות נוספות. בבואכם לפתוח עסק שהוא חברה בע"מ תדרשו לעשות מספר צעדים מקדימים עוד בטרם תגיעו לרשם החברות: פתיחת עסק שהוא חברה בע"מ מחייבת בחירת שם לחברה, כתיבת תקנון חברה, מינוי דירקטור/ים וקביעת אחזקה של בעלי המניות. לאחר אישור הרישום יונפק לכם מספר חברה (ח.פ.). השלב הבא הוא פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ. מרגע פתיחת עסק כחברה בע"מ היא מחויבת לדווח על פעילותה לרשויות המס, כלומר לפתוח תיקים במע"מ, מס הכנסה ובביטוח לאומי. ההבדל המהותי בהתנהלות חשבונאית של חברה בע"מ הוא בכך שיש לנהל הנהלת חשבונות כפולה (דו-צדדית) ומדי שנה לערוך מאזן בוחן המשקף את המצב הפיננסי בעסק, לרבות הכנסות, הוצאות, התחייבויות ונכסים. בנוסף, על-פי חוק יש לערוך ביקורת באמצעות גוף חיצוני על הדוחות הכספיים השנתיים.

06

איך מקבלים החלטה על פתיחת העסק ?

לפני קבלת ההחלטה על פתיחת עסק מומלץ לערוך בחינה לעומק של כלל השיקולים לכדאיות, ייתכנות כלכלית, רמת מקצועיות והכשרה רלוונטיים לעסק. כשמדובר ברווחה כלכלית ושינוי של אורח חיים עסקי, מומלץ לא להסתמך על תחושות בטן, עצות מחברים או גלישה ברשת האינטרנט. על מנת לפתוח עסק, שגם יניב הכנסות ורווחים, ינוהל בחוכמה ועל-פי הוראות החוק ויהיה לו גם אורך חיים ארוך, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום, כמו: רואה חשבון, יועץ עסקי, יועץ אסטרטגי. להחלטה לפתוח עסק יש יתרונות וחסרונות בהיבטים שונים. רגע לפני פתיחת עסק, כשמניחים אותם על מאזניים וירטואליים ומשווים את התוצאה לאישיותך כאדם, ליכולות, הכישורים והשאיפות שלך, זה "עושה שכל" ומקל על קבלת ההחלטה הטובה ביותר עבורך. הידיעה שהגשמת את חלומך לפתוח עסק יש בה גם הוכחה למסוגלות אישית, ליכולת ללכת בעקבות הלב מבלי לוותר – מקסימום זה יצליח. במשרד רו"ח EA&CO CPA תוכלו לקבל ייעוץ וליווי בשלבים השונים לפתיחת עסק מכל סוג שהוא במקצועיות, יעילות, הוגנות ושקיפות. לליווי של רואה חשבון יש חשיבות עצומה בפתיחת עסק, שכן בידיו נמצאים המידע והידע כיצד לפתוח עסק כך שגם תחסכו לעצמכם זמן יקר, כסף ועוגמת נפש בשל טעויות בתום לב. אנחנו עומדים לרשותכם כדי שהחלום שלכם לפתוח עסק אכן יתגשם ותוכלו לממש את עצמכם.

07

מדוע חשוב להיעזר בשירותי רואה חשבון לפתיחת עסק?

רישומו של עסק יכול להיעשות באופן עצמאי, אך הוא כולל בתוכו תהליכים ביורוקרטיים שונים אשר יכולים לגזול לא מעט זמן, וכן להצריך תהליך למידה והיכרות עם התחום. למשרד רואי חשבון ישנו הניסיון וההיכרות אשר יוכלו לקצר את התהליך הנדרש. כך למשל, משרדנו מציע שירות פתיחת תיק עוסק פטור / מורשה / חברה בע"מ עד 48 שעות לכל היותר. לצד זאת, יחד עם רואה חשבון, תוכלו להחליט על סוג התיק אשר יתאים לאופיו של העסק. האם להתחיל כעוסק פטור? או שמא כעוסק מורשה? ולעתים אף מומלץ יהיה לפתוח תיק חברה בע"מ.

רואה חשבון לפתיחת עסק בכל היקף פעילות

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

לפתוח עסק שהוא עוסק פטור יכול כל אדם מלבד: עסק שהוא חברה בע"מ או שותפות; עסק שמחזור ההכנסות שלו עולה על גובה התקרה; כלול ברשימת המקצועות והעיסוקים שחלה עליהם חובת רישום כ"עוסק מורשה" על-פי חוק המע"מ.

כמו כל עסק בישראל, מרגע פתיחת עסק חלה על עוסק מורשה חובת דיווח על מחזור ההכנסות לרשויות המס. לשם כך כשניגשים לפתוח עסק יש לפתוח תיקים במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. כל אדם יכול לעשות זאת לבדו בהגעה פיזית למשרדים באזור מגוריו, להגיש בקשה אונליין או להיעזר בשירותים של משרד רואה חשבון.

לפתוח עסק כחברה בע"מ הוא תהליך ארוך ומורכב יותר מפתיחת עסק שהוא עוסק פטור או עוסק מורשה וכרוך בעלויות נוספות, כגון: אגרת רישום ואגרה שנתית. כמו-כן, על מנת לפתוח עסק שהוא חברה בע"מ ולקיימו כדין בהמשך יש צורך להיעזר בשירותיהם של עורך דין ורואה חשבון.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

היתרונות שלנו

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

שנים של ניסיון

משרדנו מביא עמו ניסיון עשיר ורחב בדיני המס בישראל, ובעל התמצאות מקיפה בפרקטיה הנדרשת להתנהלות אל מול רשות המיסים.

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

משרדנו יוזם ניתוחים פיננסיים תקופתיים לכל לקוח ולקוחה, היבט החוסך ללקוחותינו עשרות ומאות אלפי שקלים בשנה, וכן סולל את הדרך לפעילות עסקית בריאה ונכונה.

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

משרדנו פועל למען בנייתה של תשתית הנה"ח מקיפה והרמטית עבור חברות בע"מ הנסמכת על הנה"ח כפולה, ביקורות שוטפות ודו"חות כספיים. בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו.

ייעוץ ללא הגבלה

יש מי שאתכם בכל עת. מחלקות המשרד שמחות להעניק שירות מקצועי ואדיב תוך מתן מענה הן לסוגיות שוטפות והן למקרים דחופים המצריכים תגובה מהירה.

גישה כללית

אנחנו מאמינים גדולים בעזרה הדדית, ואם אינכם יודעים למי לפנות, פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את השירות ואנשי המקצוע הרלוונטיים עבורכם.

מענה תוך 15 דקות

בעלי ובעלות עסק השולחים אלינו את המסמכים הנדרשים להקמת חברה בע"מ, נהנים מטיפול מהיר וענייני לרבות טפסים, פרוטוקולים, דו"חות ודיווחים.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו

בין לקוחותינו עסקים מתחומים מגוונים, בהם: הייטק וטכנולוגיה, פארמה וביוטכנולוגיה, תיירות, נופש וספורט, יבוא ויצוא, נדל"ן בישראל ובחו"ל, מסחר ונותני שירות לסוגיהם.

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Ariel Shay

Ariel Shay

דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

Brigita Merzon

Brigita Merzon

דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ilana Urman

Ilana Urman

דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

דרך פייסבוק

עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

1