русский 050-881-7217

פתיחת עוסק מורשה

בלי לצאת מהבית תוך 24 שעות בממוצע, בעלות של 95 ש"ח + מע״מ. המחיר כולל כל מה שנדרש, טיפול במע"מ, במס הכנסה ובביטוח לאומי ועוד הטבות מיוחדות בכפוף לתקנון החברה EA&CO לפרטים אצל נציגים

פתיחת עוסק מורשה

1000+

לקוחות מאושרים

13+

שנות ניסיון

19+

עובדים מקצועיים

98%+

לקוחות מצליחים

תהליך רישום עסק

אנחנו מבינים עד כמה חשובה הנהלת חשבונות יעילה ומבטיחים הערכה אובייקטיבית במיוחד לעסק שלכם. נשמח ללוות אתכם החל מרגע פתיחת העסק ובניהול שוטף לאורך כל זמן פעילותו, תוך הקפדה על מקצועיות ללא פשרות.

שלב 1

טיפול במסמכים

זמן ההמתנה הממוצע 15 דקות
שלב 2

טיפול ברישום

זמן ההמתנה הממוצע 20 דקות
שלב 3

קבלת אישורים

זמן ההמתנה הממוצע 24 שעות

החזון שלנו לשירותי ראיית חשבון

לפתוח ולפתח עסקים בישראל, לספק ליווי מקצועי בשירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים. כמו כן לספק ייעוץ בתחום המס, דיני עבודה, דיני חברות ודיני חוזים ואסטרטגיה עסקית.

01

מהו עוסק מורשה ?

מדובר בעסק עצמאי, על-פי רוב עסק קטן עד בינוני, אשר סך הכנסותיו השנתיות הצפויות תהיינה גבוהות מהתקרה המוטלת על עוסק פטור (סכום המתעדכן משנה לשנה). יחד עם זאת, על-פי סעיף 13 לתקנות מס ערך מוסף, יש בעלי מקצוע שגם אם מחזור העסקאות שלהם יהיה נמוך יותר יהיו מחויבים בפתיחת עוסק מורשה, ביניהם: וטרינר, יועץ מס, רופא שיניים, יועץ לארגון, עורך דין, שמאי, רואה חשבון, סוכן ביטוח, אגרונום, חוקר פרטי ועוד. כמו כן, חלה חובה על פתיחת עוסק מורשה אם העסק מוגדר כשותפות או מאוגד כחברה בע"מ. הכנסה של עצמאי המוגדר כעוסק מורשה נחשבת להכנסה אישית עליה מוטל מס הכנסה על-פי מדרגות מס של שכיר, אלא שבהתאם לאותן מדרגות מס הוא יכול לקזז הוצאות מוכרות לחישוב מס הכנסה.

02

איך פותחים עסק מורשה ?

משרד רו"ח אדגר אגייב מברך אותך על החלטתך על פתיחת עוסק מורשה, המעיד על כך שפניך מועדות להכנסות גבוהות שישפרו את רמת חייך. על מנת לעשות זאת בחוכמה וללא טעויות, מומלץ לפנות למשרד רואה חשבון, שילווה אותך בשלבים הראשונים של הקמת העסק ויסייע לך ברישום במוסדות רשויות המיסים.

03

מהם ההבדלים בין פתיחת תיק עוסק מורשה לעוסק פטור?

איסוף מסמכים: לצורך פתיחת עוסק מורשה יש להצטייד בצילום תעודת זהות, אישור ניהול חשבון בנק או המחאה מבוטלת של בעל העסק, טופס פתיחת עוסק מורשה. בנוסף, יש להציג חוזה שכירות של הנכס שבו יופעל העסק, או לחילופין אם הינכם עובדים מהבית ומתגוררים בדירה שכורה יש להציג חוזה שכירות. פתיחת תיק במע"מ: פתיחת עוסק מורשה מחויבת ברישום במס ערך מוסף. יש לגשת עם כל המסמכים שהוזכרו לעיל למשרדי מע"מ או לעשות זאת אונליין ולמלא טופס 821 בתשומת לב. מרגע פתיחת עוסק מורשה חלה חובה לגבות מלקוחותיו תוספת מע"מ על כל עסקה ואחת לתקופה להעביר את המע"מ לרשות, זאת בקיזוז מע"מ ששולם על כל עסקת רכש שנעשתה מול ספק (מס תשומות). פתיחת תיק במס הכנסה: פתיחת עוסק מורשה במס הכנסה ניתן לעשות בשליחת הודעה בכתב אונליין לפקיד מס הכנסה באזור מגוריכם או בהגעה פיזית למשרדים. במידה ובחרתם בפתיחת עוסק מורשה בעזרת משרד רואה חשבון הוא יעשה זאת עבורכם. יש למלא טופס 5329 בקפדנות, שכן לטעויות תהיינה השלכות עתידיות שתרצו להימנע מהן. שני דגשים: . בעת פתיחת עוסק מורשה יש לגשת למס הכנסה לא יאוחר מיום אחרי שהייתם במע"מ. בנוסף, יש לגשת למשרד מס הכנסה פעם נוספת תוך מספר ימים, על מנת לוודא שאכן הליך פתיחת עוסק מורשה הושלם והתיק נפתח כדי תוכלו לקבל אישור ניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים. בעקבות פתיחת עוסק מורשה במס הכנסה, מחויב כל עוסק מורשה בהגשת הצהרת הון, בה מפורטים הנכסים והתחייבויות של בעל העסק, בני הזוג וכן של הילדים עד גיל 18. פתיחת תיק בביטוח לאומי: פתיחת עוסק מורשה בביטוח לאומי ניתן לעשות בהגעה פיזית למשרד המוסד לביטוח לאומי באזור מגוריך או אונליין. במידה ובחרת במשרד רואה חשבון הוא יעשה זאת עבורך. הדיווח על פתיחת עוסק מורשה בביטוח לאומי נעשה במילוי טופס "דין וחשבון שנתי" (טופס 6101), בו יש לפרט, בין היתר, מה תחום העיסוק, שנות ותק, מועד תחילת עבודה כעצמאי וצפי מוערך של ההכנסה החודשית. התשלומים לביטוח הלאומי נעשים כמקדמה ומחושבים כהכנסה מבוטחת מתוך הרווח העסקי הצפוי עליו הוכרז במעמד פתיחת התיק. התשלומים כוללים את כיסוי הביטוח הרפואי הממלכתי הניתן לאזרחי ישראל באמצעות קופות החולים. בנוסף, הביטוח הלאומי הוא הכתובת לפניות בעיתות משבר, כגון: תאונה, פציעה, נכות, מחלה ממושכת ועוד. הכנת פנקסי חשבוניות וקבלות זהו שלב קריטי בעת פתיחת עוסק מורשה לטובת התנהלות תקינה על-פי חוק.

רואה חשבון לפתיחת עסק בכל היקף פעילות

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

לפתוח עסק שהוא עוסק פטור יכול כל אדם מלבד: עסק שהוא חברה בע"מ או שותפות; עסק שמחזור ההכנסות שלו עולה על גובה התקרה; כלול ברשימת המקצועות והעיסוקים שחלה עליהם חובת רישום כ"עוסק מורשה" על-פי חוק המע"מ.

לפתוח עסק כחברה בע"מ הוא תהליך ארוך ומורכב יותר מפתיחת עסק שהוא עוסק פטור או עוסק מורשה וכרוך בעלויות נוספות, כגון: אגרת רישום ואגרה שנתית. כמו-כן, על מנת לפתוח עסק שהוא חברה בע"מ ולקיימו כדין בהמשך יש צורך להיעזר בשירותיהם של עורך דין ורואה חשבון.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

היתרונות שלנו

טיפול יסודי ומעמיק, ליווי וייעוץ אישי בכל תחומי העיסוק שלנו ובהתאמה אישית. המשרד פועל במרכז הארץ, אך נותן שירותים בפרישה ארצית וגם באינטרנט.

שנים של ניסיון

משרדנו מביא עמו ניסיון עשיר ורחב בדיני המס בישראל, ובעל התמצאות מקיפה בפרקטיה הנדרשת להתנהלות אל מול רשות המיסים.

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

משרדנו יוזם ניתוחים פיננסיים תקופתיים לכל לקוח ולקוחה, היבט החוסך ללקוחותינו עשרות ומאות אלפי שקלים בשנה, וכן סולל את הדרך לפעילות עסקית בריאה ונכונה.

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

משרדנו פועל למען בנייתה של תשתית הנה"ח מקיפה והרמטית עבור חברות בע"מ הנסמכת על הנה"ח כפולה, ביקורות שוטפות ודו"חות כספיים. בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו.

ייעוץ ללא הגבלה

יש מי שאתכם בכל עת. מחלקות המשרד שמחות להעניק שירות מקצועי ואדיב תוך מתן מענה הן לסוגיות שוטפות והן למקרים דחופים המצריכים תגובה מהירה.

גישה כללית

אנחנו מאמינים גדולים בעזרה הדדית, ואם אינכם יודעים למי לפנות, פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את השירות ואנשי המקצוע הרלוונטיים עבורכם.

מענה תוך 15 דקות

בעלי ובעלות עסק השולחים אלינו את המסמכים הנדרשים להקמת חברה בע"מ, נהנים מטיפול מהיר וענייני לרבות טפסים, פרוטוקולים, דו"חות ודיווחים.

קבלו ייעוץ חינם מהמומחים שלנו!

אנא מלאו את הטופס למטה עם הפרטים המבוקשים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בלחיצה על כפתור "שלחו" אני מסכים/ה לעיבוד פרטים אישיים על ידי חברת "EA&CO.CPA"

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו

בין לקוחותינו עסקים מתחומים מגוונים, בהם: הייטק וטכנולוגיה, פארמה וביוטכנולוגיה, תיירות, נופש וספורט, יבוא ויצוא, נדל"ן בישראל ובחו"ל, מסחר ונותני שירות לסוגיהם.

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Ariel Shay

Ariel Shay

דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

Brigita Merzon

Brigita Merzon

דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ilana Urman

Ilana Urman

דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

דרך פייסבוק

עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

1