פתיחת עוסק מורשה

משרד רו"ח אדגר אגייב מברך אותך על החלטתך על פתיחת עוסק מורשה, המעיד על כך שפניך מועדות להכנסות גבוהות שישפרו את רמת חייך.על מנת לעשות זאת בחוכמה וללא טעויות, מומלץ לפנות למשרד רואה חשבון, שילווה אותך בשלבים הראשונים של הקמת העסק.

פתיחת עוסק מורשה

400+

לקוחות מאושרים

10+

שנות ניסיון במקצוע

150+

עצות יעילות לעסקים

99%

לקוחות ממליצים

תהליך רישום עסק

שלב 1

טיפול במסמכים הנדרשים

בממוצע זמן ההמתנה לא יותר מ-15 דקות
שלב 2

רישום עסק

בהתאם לסוג העסק/חברה, זמן ההמתנה הממוצע הוא בין 24 ל-48 שעות
שלב 3

קבלת אישור

בממוצע, זמן ההמתנה לא יותר מ-15 דקות

חלק מהשירותים שלנו

ותק מעל 10 שנים

רואי חשבון של המשרד מנוסים היטב בדיני מס בישראל ומכירים פרקטית את ההתנהלות השוטפת עם רשות המיסים ב-99% מהמקרים

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים ניתן לעשות בניתוח פיננסי נכון של תוצאות הפעילות העסקית מדי שנה

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו בביקורת ודוחות כספיים

ייעוץ ללא הגבלה

אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק. במקרים דחופים ובלתי צפויים, יש לכם למי לפנות על כל נושא ובכל רגע נתון

גישה כללית

לא בטוחים למי לפנות? אנחנו נבחן את הצרכים שלכם ונמליץ על השירות המתאים

מענה תוך 15 דקות

נכין מסמכים תוך זמן קצר, טפסים, פרוטוקולים, דוחות ודיווחים

פתיחת כל סוגי העסקים

פתיחת עסק

פתיחת עסק

החלום של רבים הוא לפתוח עסק ולהיות עצמאיים, אדונים לעצמם בלי "בוס על הראש" ואחראים על פרנסתם ורמת חייהם

מידע נוסף
עוסק מורשה

עוסק מורשה

כמו כל עסק בישראל, מרגע פתיחת עסק חלה על עוסק מורשה חובת דיווח על מחזור ההכנסות לרשויות המס. לשם כך כשניגשים לפתוח עסק יש לפתוח תיקים במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. כל אדם יכול לעשות זאת לבדו בהגעה פיזית למשרדים באזור מגוריו, להגיש בקשה אונליין או להיעזר בשירותים של משרד רואה חשבון.

מידע נוסף
חברה

חברה בע"מ

לפתוח עסק כחברה בע"מ הוא תהליך ארוך ומורכב יותר מפתיחת עסק שהוא עוסק פטור או עוסק מורשה וכרוך בעלויות נוספות, כגון: אגרת רישום ואגרה שנתית. כמו-כן, על מנת לפתוח עסק שהוא חברה בע"מ ולקיימו כדין בהמשך יש צורך להיעזר בשירותיהם של עורך דין ורואה חשבון.

מידע נוסף

הלקוחות שלנו לא טועים

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

facebook-box-line דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

facebook-box-line דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

Ilana Urman

Ilana Urman

facebook-box-line דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

facebook-box-line דרך פייסבוק

ממליצה בחום על אדגר כרואה חשבון ברמה מאוד גבוהה.מקצועי,שרותי,אמין,מנומס ובן אדם מדהים.אני סומכת עליו בעיניים עצומות.בטוחה שהכול יוגש וישולם בזמן.נוהלי עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Brigita Merzon

Brigita Merzon

facebook-box-line דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ariel Shay

Ariel Shay

facebook-box-line דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

מידע נוסף

01

מהו עוסק מורשה

מדובר בעסק עצמאי, על-פי רוב עסק קטן עד בינוני, אשר סך הכנסותיו השנתיות הצפויות תהיינה גבוהות מהתקרה המוטלת על עוסק פטור (סכום המתעדכן משנה לשנה). יחד עם זאת, על-פי סעיף 13 לתקנות מס ערך מוסף, יש בעלי מקצוע שגם אם מחזור העסקאות שלהם יהיה נמוך יותר יהיו מחויבים בפתיחת עוסק מורשה, ביניהם: וטרינר, יועץ מס, רופא שיניים, יועץ לארגון, עורך דין, שמאי, רואה חשבון, סוכן ביטוח, אגרונום, חוקר פרטי ועוד.

כמו כן, חלה חובה על פתיחת עוסק מורשה אם העסק מוגדר כשותפות או מאוגד כחברה בע"מ. הכנסה של עצמאי המוגדר כעוסק מורשה נחשבת להכנסה אישית עליה מוטל מס הכנסה על-פי מדרגות מס של שכיר, אלא שבהתאם לאותן מדרגות מס הוא יכול לקזז הוצאות מוכרות לחישוב מס הכנסה.

02

פתיחת עוסק מורשה

משרד רו"ח אדגר אגייב מברך אותך על החלטתך על פתיחת עוסק מורשה, המעיד על כך שפניך מועדות להכנסות גבוהות שישפרו את רמת חייך. על מנת לעשות זאת בחוכמה וללא טעויות, מומלץ לפנות למשרד רואה חשבון, שילווה אותך בשלבים הראשונים של הקמת העסק ויסייע לך ברישום במוסדות רשויות המיסים.

03

מה הם השלבים לפתיחת עוסק מורשה?

  • איסוף מסמכים: לצורך פתיחת עוסק מורשה יש להצטייד בצילום תעודת זהות, אישור ניהול חשבון בנק או המחאה מבוטלת של בעל העסק, טופס פתיחת עוסק מורשה. בנוסף, יש להציג חוזה שכירות של הנכס שבו יופעל העסק, או לחילופין אם הינכם עובדים מהבית ומתגוררים בדירה שכורה יש להציג חוזה שכירות.
  • פתיחת תיק במע"מ: פתיחת עוסק מורשה מחויבת ברישום במס ערך מוסף. יש לגשת עם כל המסמכים שהוזכרו לעיל למשרדי מע"מ או לעשות זאת אונליין ולמלא טופס 821 בתשומת לב. מרגע פתיחת עוסק מורשה חלה חובה לגבות מלקוחותיו תוספת מע"מ על כל עסקה ואחת לתקופה להעביר את המע"מ לרשות, זאת בקיזוז מע"מ ששולם על כל עסקת רכש שנעשתה מול ספק (מס תשומות).
  • פתיחת תיק במס הכנסה: פתיחת עוסק מורשה במס הכנסה ניתן לעשות בשליחת הודעה בכתב אונליין לפקיד מס הכנסה באזור מגוריכם או בהגעה פיזית למשרדים. במידה ובחרתם בפתיחת עוסק מורשה בעזרת משרד רואה חשבון הוא יעשה זאת עבורכם. יש למלא טופס 5329 בקפדנות, שכן לטעויות תהיינה השלכות עתידיות שתרצו להימנע מהן.

שני דגשים:

  • . בעת פתיחת עוסק מורשה יש לגשת למס הכנסה לא יאוחר מיום אחרי שהייתם במע"מ. בנוסף, יש לגשת למשרד מס הכנסה פעם נוספת תוך מספר ימים, על מנת לוודא שאכן הליך פתיחת עוסק מורשה הושלם והתיק נפתח כדי תוכלו לקבל אישור ניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים.
  • בעקבות פתיחת עוסק מורשה במס הכנסה, מחויב כל עוסק מורשה בהגשת הצהרת הון, בה מפורטים הנכסים והתחייבויות של בעל העסק, בני הזוג וכן של הילדים עד גיל 18.
  • פתיחת תיק בביטוח לאומי: פתיחת עוסק מורשה בביטוח לאומי ניתן לעשות בהגעה פיזית למשרד המוסד לביטוח לאומי באזור מגוריך או אונליין. במידה ובחרת במשרד רואה חשבון הוא יעשה זאת עבורך. הדיווח על פתיחת עוסק מורשה בביטוח לאומי נעשה במילוי טופס "דין וחשבון שנתי" (טופס 6101), בו יש לפרט, בין היתר, מה תחום העיסוק, שנות ותק, מועד תחילת עבודה כעצמאי וצפי מוערך של ההכנסה החודשית. התשלומים לביטוח הלאומי נעשים כמקדמה ומחושבים כהכנסה מבוטחת מתוך הרווח העסקי הצפוי עליו הוכרז במעמד פתיחת התיק. התשלומים כוללים את כיסוי הביטוח הרפואי הממלכתי הניתן לאזרחי ישראל באמצעות קופות החולים. בנוסף, הביטוח הלאומי הוא הכתובת לפניות בעיתות משבר, כגון: תאונה, פציעה, נכות, מחלה ממושכת ועוד.
  • הכנת פנקסי חשבוניות וקבלות זהו שלב קריטי בעת פתיחת עוסק מורשה לטובת התנהלות תקינה על-פי חוק.