русский 050-881-7217

רואה חשבון בעכו

עכו היא עיר ססגונית, המתאפיינת בהיסטוריה מפוארת ומרקם ייחודי של אוכלוסייה. כעיר תיירות, שחלק מהאתרים בה מוגדרים כאתרי מורשת עולמיים, מגיעים אליה תיירים מהארץ ומחו"ֿל הנהנים מחוף הים, מהארכיאולוגיה, קולינריה, ומאות העסקים הפועלים בה זקוקים לרואה חשבון בעכו.

עכו היא עיר ססגונית, המתאפיינת בהיסטוריה מפוארת ומרקם ייחודי של אוכלוסייה. כעיר תיירות, שחלק מהאתרים בה מוגדרים כאתרי מורשת עולמיים, מגיעים אליה תיירים מהארץ ומחו"ֿל הנהנים מחוף הים, מהארכיאולוגיה, קולינריה, ומאות העסקים הפועלים בה זקוקים לרואה חשבון בעכו.

אנחנו ממליצים בחום להתייעץ עם רואה חשבון בעכו בשלב הראשוני לפני פתיחת העסק, במהלך הפעילות, כששוקלים התרחבות וצמיחה, וגם במידה שהעסק ייאלץ חלילה להיסגר או לפרק שותפות. התייעצות עם רו"ח בעכו, בוודאי ברגעים קריטיים, עשויה לעזור לבעל העסק לקבל החלטות טובות יותר ומבוססות נתונים.

 

רו"ח הוא איש מקצוע הבקיא בנושא ניהול פיננסי וחשבונאי, שניחן גם ביכולת ניתוח של התמונה הכוללת וראייה צופת עתיד לטובת העסק. בהינתן שכך הוא כל בעל העסק יכול לצאת נשכר מייעוץ וליווי של רו"ח. תפקידו של משרד ראיית חשבון בעכו הוא הרבה מעבר לפיקוח על הנהלת החשבונות של העסק. רואה חשבון שגם ייצג אותך מול הרשויות, יפנה לך זמן לנהל את העסק בשוטף בזמן שהוא דואג לכל שאר ההיבטים, בהם:

 

רישום העסק: אמנם יש בעלי עסקים שיכולים לעשות זאת בעצמם, אך רואה בחשבון בעכו יוודא שאכן פתיחת התיק במס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ תיעשה כך שלא תהיינה הפתעות בהמשך.

 

רואה החשבון יעזור לך להחליט איזה סוג עסק כדאי לפתוח (ראו בנושא זה: פתיחת תיק עוסק פטור, פתיחת תיק עוסק מורשה, פתיחת תיק חברה בע"מ), ייאמד את ההכנסות הצפויות שלפיהן יגבו ממך מקדמות במהלך שנת המס, וייצג אותך מול הרשויות בכל הנדרש. יזמים שמעוניינים לפתוח עסק ללא ליווי של רואה חשבון בעכו, מוזמנים לגשת לסניפים של רשויות המס בעצמם:

 

  • מס הכנסה: רחוב שלום הגליל 1, עכו.
  • ביטוח לאומי: גיבורי סיני 4, עכו.
  • מע"מ: רחוב שלום הגליל 1, עכו.

 

פיקוח על הנהלת החשבונות: עבור עוסק פטור ועוסק מורשה, רואה חשבון בעכו ינחה כיצד יש לנהל את רישום ההוצאות וההכנסות, ימליץ על תוכנת ניהול חשבונות, ויכין את הדיווחים השונים לרשויות המס. עבור חברה בע"מ, שמחויבת לשכור רואה חשבון בעכו חיצוני ולקיים הנהלת חשבונות כפולה, רואה חשבון בעכו יפקח ויוודא שכל פעולה נרשמת פעמיים – הכנסות והוצאות מול התחייבויות ונכסים. כמו כן, רואה חשבון בעכו יעקוב אחרי רישום כרטיסי עובדים, ספקים, לקוחות, מלאי, התאמת בנקים ועוד.

 

רואה חשבון בעכו יהיה זה שיעשה את הביקורת לחברה בע"מ, יחתום על המאזנים וייתן חוות דעת על ניהול תקין שלה. דוח שנתי: בתום שנת המס, רואה החשבון יגיש בשמך את הדוח השנתי למס הכנסה לצורך חישוב המס ויוודא שאם הייתה גביית יתר גם תקבל בגינה החזר. חשבות שכר ומשכורות לעובדים: רואה חשבון בעכו ילווה את חשב השכר בהכנת המשכורות, הפקת התלושים, העברת התשלום לעובדים ויוודא שמוצו כל הטבות המס.

 

שירותי משרד רואה חשבון

 

ליווי וייעוץ עסקי: רואה חשבון בעכו עם ניסיון בתחום, יוכל לעזור לך בבניית תוכנית עסקית, גיוס הון ממשקיעים, מציאת מקורות מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, קבלת מסגרת אשראי, לקראת התרחבות של העסק. רואה חשבון בעכו גם יידע להנחות אותך גם לקראת פיתוח מוצרים או שירותים חדשים, תמחור שלהם ובמידת הצורך אף לתרום בבניית אסטרטגיית שיווק ופרסום.

 

הצהרת הון: אחד המסמכים החשובים שכל בעל עסק נדרש להגיש לאחר פתיחת העסק הוא הצהרת הון, בה הרכוש, הכנסות והתחייבויות שלו ושל בני ביתו (כולל ילדים עד גיל 18), מפורטים לפרטי פרטים. ליווי של רואה חשבון בעכו במילוי הטפסים ואיסוף המסמכים שיש לצרף להצהרה, יבטיח שלא תהיה חשוף לתביעות או קנסות בגין אי דיוקים או פערים בין הצהרת הון אחת לעוקבות אחריה.

 

תיאום מס והחזרי מס: עצמאיים שהם גם שכירים זכאים לא פעם להחזר מס. בתום שנת המס יערוך עבורך רו"ח את החישוב ויגיש אותו לרשויות ואף ידאג שאם אתה זכאי להחזר אכן תקבל אותו. חישוב המס השנתי נעשה על פי בית אב, כך שרו"ח יכין דוח הכולל גם את הכנסות בן או בת הזוג, לרבות בדיקה של זכאות לנקודות זיכוי במס בגין ילדים צעירים, שינוי סטטוס משפחתי, תשלומי מזונות, אזור מגורים, מיקום העסק ועוד.

 

 

התייעצו עמנו

 

רבים מבעלי העסקים לא מודעים לזכויות שלהם. רואה חשבון בעכו, המעודכן על בסיס קבוע, יוודא שתמצה את מלוא ההטבות זכויותיך בכל אספקט הנוגע לעסק. זקוק לשירותי ראיית חשבון? במשרד רו"ח EA&Co. CPA תקבל שירות מלא לפי צרכי העסק שלך באופן מקוון, שיחות אישיות ואף פגישות פרונטליות לפי הצורך.

שתפו ב
1