русский 050-881-7217

רואה חשבון בכרמיאל

ליווי וייעוץ של רואה חשבון בכרמיאל, שיוודא שהנהלת החשבונות של העסק וכל שאר הפעולות החשבונאיות והפיננסיות שלו, הוא אחד הכלים שיש בהם כדי להבטיח שבעל העסק יוכל "לישון בשקט".

ליווי וייעוץ של רואה חשבון בכרמיאל, שיוודא שהנהלת החשבונות של העסק וכל שאר הפעולות החשבונאיות והפיננסיות שלו, הוא אחד הכלים שיש בהם כדי להבטיח שבעל העסק יוכל "לישון בשקט".

גם אם נדמה שניתן לצלוח ניהול עסק בעזרת גלישה באינטרנט או שיחות עם בעלי עסקים אחרים, מוטב להתייעץ עם מומחה בתחום. רואה חשבון בכרמיאל, שיש לו ניסיון בטיפול וליווי בסוגי עסקים מתחומים מגוונים ובסדרי גודל שונים, יוכל להיות זה שיאיר לך את הדרך לקראת הצלחה, צמיחה והגדלת ההכנסות והרווחים. משרד רו"ח EA&Co. CPA נותן שירותים של רו"ח בכרמיאל לעצמאים ושכירים, עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ, תאגידים ועמותות. והכול בהתאמה אישית לצרכי העסק ולהיקף הפעילות שלו.

 

מה כוללים שירותי רואה חשבון בכרמיאל?

כאמור, השירותים של רואה החשבון ניתנים בהתאמה אישית, כך שייתכן שחלק מהמפורט בהמשך לא יהיה רלוונטי לעסק שלך. ההמלצה היא לבדוק מול רואה חשבון בכרמיאל מה נדרש עבור העסק שלך.

 

ליווי לקראת הקמת עסק: כמעט כל יזם חולם על עסק שיהיה רווחי וגם יהפוך למותג. כדי למקסם את האפשרות שזה יקרה, כדאי להתייעץ עם רואה חשבון, עוד לפני פתיחת העסק. הסיבות לכך רבות ואפשר למנות ביניהן, למשל: רו"ח שתבנה איתו תוכנית עסקית יוכל לשקף לך מה ההון שתידרש להשקיע, האם יש צורך במקורות מימון נוספים, האם המחיר שתרצה לגבות עבור השירות או המוצר הוא ריאלי ויותיר לך רווח. רו"ח ירכז את כל המידע ויוכל להמליץ אם לפתוח עוסק פטור, עוסק מורשה, או אולי חברה בע"מ. רואה חשבון בכרמיאל גם יכין אותך לקראת האופן בו תצטרך להיערך בכל הנוגע להנהלת חשבונות.

 

ייצוג מול רשויות המס: לאחר שהתקבלה החלטה על סוג עסק, יש לרשום את העסק ברשויות המס. אם תבחר רואה חשבון בכרמיאל כמייצג הוא יקבל ממך את המסמכים הדרושים לתהליך ויעשה זאת. כמייצג, רואה חשבון בכרמיאל ימשיך להתנהל מול הרשויות בכל שיידרש גם בהמשך. תפקידו של רואה חשבון בכרמיאל כמייצג של העסק כולל, בין היתר: דיווח תקופתי לרשויות, העברת תשלום של המקדמות והמיסים ובדיקה שהם אכן נקלטו במערכת; ביקורת וחוות דעת; הגשת דוח שנתי בתום שנת המס; שינוי רישום של סוג העסק ועוד. בחרת לפתוח תיק עסק לבד? תוכל לעשות און-ליין או בפניה לסניפי הרשויות בכתובות הללו:

 

  • מס הכנסה: משעול נורית 12, כרמיאל.
  • ביטוח לאומי: רחוב הכבאי 3, כרמיאל.
  • מע"מ: דרות פל ים 15, קרית הממשלה, חיפה.

 

פיקוח על הנהלת החשבונות: עוסק פטור ועוסק מורשה זקוקים להנהלת חשבונות פשוטה יחסית, שחלקם אף ינהלו אותה בעצמם או בעזרת מנהל/ת חשבונות במיקור חוץ. במידה ש תיבחר לנהל זאת לבד, רואה חשבון בכרמיאל ינחה אותך בכללי רישום ההכנסות וההוצאות, הוצאת חשבוניות וקבלות ידניות או באמצעות תוכנה מאושרת על-ידי מס הכנסה. לתשומת ליבך: חל איסור גורף על ניהול חשבונות בגיליונות אקסל. חברה בע"מ נדרשת להנהלת חשבונות כפולה (דו-צידית).

 

רו"ח בכרמיאל יוודא שאכן כל פעולה חשבונאית נעשית פעמיים – רישום הכנסות והוצאות אל מול התחייבויות ונכסים. כמו כן, רואה החשבון ייפקח על ניהול הספרים והכרטיסים, כמו: לקוחות, עובדים ספקים, ניהול מלאי, קופה, אשראי, התאמת בנקים וכדומה.

 

דוח שנתי: מלבד המעקב והדיווח לאורך השנה, בסוף שנת המס יש להגיש דוח מרכז של ההכנסות וההוצאות הנקרא דוח שנתי. עליך יהיה להעביר את המסמכים הדרושים לפי הנחיה של רואה חשבון כרמיאל והוא יכין את הדוח ויגיש אותו. רואה החשבון יבדוק אם אתה זכאי להחזר מס או אם נותרה יתרה לתשלום לאחר סיכום המקדמות.

 

חשבות שכר ותלושי שכר: חוקי השכר בישראל הם לא דבר של מה בכך וכל מעסיק צריך לעמוד בהם. רואה חשבון בכרמיאל יפקח על עבודתו של חשב השכר בעסק כדי שאתה תהיה מוגן מתביעות.

הצהרת הון: אחרי שנת פעילות ראשונה, כל בעל עסק נדרש להגיש הצהרת הון המשקפת את ההכנסות, הרכוש, ההתחייבויות והנכסים שלו בארץ ובחו"ל, כולל אלה של בת או בן הזוג, וילדיו עד גיל 18. אתה תקבל ממשרדו של רואה החשבון רשימה של כל המסמכים הדרושים למילוי ואימות הסעיפים שבטופס. משרד ראיית חשבון בכרמיאל יבטיח שההצהרה מלאה וימנע מצב של פערים עתידיים בין ההצהרה הראשונה לאלה שיבואו אחריה, מה שעלול לגרור חקירות וקנסות.

 

תכנון מס: כל פעולה חשבונאית-עסקית עשויה להשפיע על גובה המס. רואה חשבון בכרמיאל יתכנן עבורך את המס כך שימוצו כל ההטבות, הזכויות והמענקים, כפי שמתעדכנים מעת לעת. אדם שאינו מקצועי בתחום עלול לעשות טעויות שיעלו לו כסף רב. רואה חשבון בכרמיאל, ידע להסביר לך מה עליך לעשות במסגרת החוק, על מנת שתשלם בדיוק את מה שמצופה ממך כדי לא לעבור על החוק מחד, ולשלם כמה שפחות מאידך.

 

ביקורת ומתן חוות דעת: חברה בע"מ ותאגידים מחויבים בביקורת של רואה חשבון וחוות דעת שיעידו בפני רשויות המס על ניהול תקין. דוחות חתומים בידי רואה חשבון יכולים להועיל כשיש לדווח על הפעילות לבעלי המניות או הדירקטוריון, כמו גם מול הבנקים או משקיעים שיגלו עניין בחברה.

 

ייעוץ וליווי עסקי לקראת התרחבות: רואה חשבון יפרוש בפניך את ההשלכות והמשמעויות במידה שתרצה להעסיק עוד עובדים, להכניס שותפים, לפתוח סניפים נוספים או למכור זכיינות. רואה חשבון בכרמיאל גם יוכל להכין תוכנית עסקית מפורטת שלפיה תפעל בחוכמה.

 

 

התייעצו עמנו

 

ייעוץ וליווי עסקי בסגירת עסק: למרבה הצער יש גם עסקים שסופם להיסגר מסיבות שונות. התייעצות עם רואה חשבון בכרמיאל תסייע לבעלים לעשות זאת כיאות. רואה חשבון בכרמיאל ידווח על סגירת התיק הרשויות המס ויוודא שלא נותרו קצוות פתוחים שעלולים לחשוף את הבעלים לתביעות או דרישות עתידיות.

שתפו ב
1