русский 050-881-7217

רואה חשבון ברמלה

בכל הנוגע לניהולו התקין של כל בית עסק, קטן וגדול כאחד, הרי שישנם שלושה אלמנטים מרכזיים: בעל או בעלת העסק המנהלים אותו ושמצעידים אותו אל עבר היעדים העסקיים, ההון האנושי קרי צוות עובדים ועובדות מיומן והפן הפיננסי-החשבונאי.

בכל הנוגע לניהולו התקין של כל בית עסק, קטן וגדול כאחד, הרי שישנם שלושה אלמנטים מרכזיים: בעל או בעלת העסק המנהלים אותו ושמצעידים אותו אל עבר היעדים העסקיים, ההון האנושי קרי צוות עובדים ועובדות מיומן והפן הפיננסי-החשבונאי.

במשרד רואי חשבון EA&Co. CPA אנו מבקשים לשנות מעט את הנוף המקצועי הקיים בתחום ולהציע שירות מקצועי העונה על שני רבדים משמעותיים:

 

ניהול חשבונאי שוטף – מתן מעטפת שירות חשבונאית העונה על כל צרכי העסק, החל מהוצאת חשבוניות, דרך פעולות תשלום וגבייה ועד להיבטים מעמיקים כגון תקשורת שוטפת מול רשויות המס, תכנון מס, ייעוץ וליווי פיננסי ושירותים תקופתיים כגון הצהרת הון והכנת דו"ח שנתי.

 

הקניית ידע פיננסי ללקוחותינו – במציאות העסקית של ימינו, בעל או בעלת עסק אינם יכולים להסתפק רק במיומנויות ניהול טובות. אנו דואגים להשלים את החסר עם מגוון רחב של מקורות מידע הנגישים ללקוחות המשרד. יעדינו הם להעניק הבנה פיננסית מעמיקה ובכך להבטיח עסק משגשג יותר ויציב הרבה יותר.

 

 

איש / אשת מקצוע לצידך בכל עת

 

בחיפושכם אחר הנהלת חשבונות ברמלה וסביבתה, הרי שאתם בוחרים בשקט הנפשי שלכם. בידיעה כי יש מי שמטפל בעניינכם הפיננסיים ומשקף את פעילותו הפיננסית של העסק בכל רגע נתון, אל מול הגורמים הרלוונטיים.

 

הצוותים המקצועיים של משרדנו, הן מן האגף להנהלת חשבונות והן מן האגף לראיית חשבון, מבטיחים שירות אישי ומסור אשר ינחה אתכם ואתכן בכל הזכויות והחובות ככתוב בחוק, בכל ההטבות, ובכל צעד ושעל אשר יוכלו לסייע בפן העסקי. לראיית עולמנו, שירות אישי הוא איננו זכות כי אם חובה על משרד המספק שירותי ראיית חשבון. בזכות ההיכרות המעמיקה שלנו עם פעילותם של כל עסק ועסק, אנו מספקים מענה מותאם אישית העונה על יעדיהם העסקיים של לקוחותינו.

 

 

האם השירות מתאים גם לעסקים קטנים?

 

משרדנו מעניק את שירותיו לעסקים בכל היקף. נגדיל ונאמר כך: עסקים קטנים וכל שכן עסקים המנוהלים על-ידי אדם אחד (פורמט שהולך והופך לנפוץ בישראל), ימצאו את השירות לעזר רב, ולעתים אף כהכרח. נפרק את הרכיבים הבולטים להצלחתו של כל בית עסק, גדול וקטן כאחד: ניהול נכון של כלל המערך, תפעול (על-ידי איש המקצוע או צוות העובדים) וניהול פיננסי הן בשוטף והן בהתאם לדרישות תקופתיות.

אנו במשרד רו"ח EA&Co. CPA מעניקים מעטפת חשבונאית שוטפת המאפשרת ללקוחותינו להתפנות אך ורק לניהול עסקיהם, ולכבישתם של יעדים חדשים. אולם לצד זאת, ניהול עסקי נכון מושתת גם על ידע אישי. לאור זאת, במשרדנו נהנים לקוחותינו משפע של מקורות מידע אשר נוסדו כאן במשרד. המקורות מתעדכנים באופן תכוף, ונגישים לכל לקוח ולקוחה החפצים בהבנה מעמיקה יותר החל ממושגי יסוד כגון תזרים מזומנים, ועד לפעילות אל מול גורמים חשובים לרבות רשויות המס והבנקים. בהיותכם עסק קטן, הרי שמומלץ שלא לחבוש כובעים רבים לרבות הכובע החשבונאי. פנו זמן אל העסק, לידע ניהולי ופיננסי, והשאירו לנו להבטיח שיקוף מלא של פעילותכם אל מול כלל הגורמים הנדרשים כחוק.

 

 

כיצד שירותיו של רואה חשבון ברמלה באים לידי ביטוי באופן שוטף?

 

באם חיפשתם אחר מנהל חשבונות ברמלה, הרי שמדובר באיש או אשת מקצוע המספקים מענה יומיומי על היבטים חשבונאיים שוטפים כגון:

  • גבייה מלקוחות העסק
  • ביצוע תשלום לספקים
  • עבודה שוטפת אל מול הבנק
  • הפקת חשבוניות
  • ניהול ספרים הכולל רישום התקבולים
  • דיווחים לרשויות
  • תיוקם של מסמכים ושמירתם תחת ארכיון סדור ומוסכם
  • תיעוד תדפיסים מן המוסדות הפיננסיים השונים ועוד
  • ביצוע דיווחים למע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי

יצוין כי לצד זאת, משרדנו מציע מחלקה נפרדת לחשבות שכר. באשר לאופי השירות מטעמו של אגף ראיית החשבון מטעם משרדנו, הרי משרדנו מספק שירותים חשבונאיים מעמיקים הכוללים:

 

 

כל אחד מן האגפים שבמשרדנו, זמין לכל שאלה והתייעצות באופן יומיומי. זאת כחלק משאיפתנו להבטיח בעלי ובעלות עסקים נינוחים יותר אשר יכולים להתפנות לניהול עסק משגשג.

 

 

שירותים ראיית והנהלת חשבונות – גם אונליין

 

לא עוד מנהל חשבונות ברמלה שצריך להגיע עד למשרדו; אנו במשרד רואי חשבון EA&Co. CPA דוגלים בחדשנות, ופועלים בכל עת כדי להקל על לקוחותינו ולהבטיח שירות מקצועי ויעיל. לקוחות המשרד נהנים משירותים מקוונים ענפים ומגוונים לרבות פתיחת תיק, הכנת דו"ח שנתי והצרת הון ועוד. אותו מערך מקוון הוא גם זה הכולל בתוכו שורה של מקורות מידע בנושאים פיננסיים הזמינים בכל עת.

 

 

מחפשים שירותי הנהלת חשבונות ברמלה? התייעצו איתנו

 

השירות המקצועי של משרדנו מתחיל כבר בשיחת ההיכרות הראשונה. בכל שאלה, תהייה או התלבטות, אנו במשרד  EA&Co. CPA מזמינים אתכם להיוועץ עמנו. ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר, לכתוב לנו ב בוואטסאפ או ליצור קשר טלפוני ישיר.

שתפו ב
1