русский 050-881-7217

רואה חשבון באשדוד

העיר אשדוד היא אחת הערים ששמה עוד נזכר בתנ"ך. היום היא עיר נמל מפותחת וגדולה, הנהנת מעלייה מתמדת במספר התושבים שבה, לצד צמיחה ושגשוג של שטחי מסחר ועסקים רבים הזקוקים לרואה חשבון באשדוד.

העיר אשדוד היא אחת הערים ששמה עוד נזכר בתנ"ך. היום היא עיר נמל מפותחת וגדולה, הנהנת מעלייה מתמדת במספר התושבים שבה, לצד צמיחה ושגשוג של שטחי מסחר ועסקים רבים הזקוקים לרואה חשבון באשדוד.

בפירמת רו"ח EA&CO מספר רואי חשבון בעלי ותק וניסיון רב בליווי עסקים מסוגים שונים. רואה חשבון באשדוד מטעם המשרד, ייתן לעסק שלך שירותים מקיפים בהתאמה אישית לגודל העסק ותחום העיסוק שלו. גם העסק שלך יוכל ליהנות משירותים של רואה חשבון באשדוד און-ליין ועל-פי צורך גם לקבוע פגישה אישית.

 

 

היתרונות בהתייעצות עם רואה חשבון

 

לרואה חשבון באשדוד יש ידע נרחב ביותר בחשבונאות וניהול ספרים. ליווי של רואה חשבון באשדוד כבר בשלבים הראשונים של פיתוח הרעיון, ייתן ליזם את הכלים הטובים ביותר לבחון אם הרעיון בר יישום ולא פחות חשוב – האם העסק יוכל להרוויח. כשרואה חשבון באשדוד לצידך, תוכל לעסוק בנושאים בהם אתם בקיא ולהשאיר את כל השאר בידיו של מומחה שגם ייצג אותך גם מול רשויות המס.

 

רואה חשבון באשדוד יסביר לך על ההבדלים בין סוגי העסקים ומה מתאים לך ביותר, לפני שתפתח עסק. רואה חשבון באשדוד שתבחר בו לליווי מההקמה ולאורך הפעילות, יוכל לזהות כשלים ניהוליים ולהציע פתרונות, כמו גם להתריע על טעויות רישום חשבונאי או עסקיות כך שתימנע ממך הסתבכות מיותרת. אם אתה ניזון רק מהתקשורת בכל הנוגע לשינויים בחקיקה או בנהלים, ההמלצה לשאול רואה חשבון באשדוד מה מכל השינויים נוגע לעסק שלך ולפעול בהתאם. לעיתים יש דברים הסמויים מעיני הציבור, אך רואה חשבון באשדוד מתעדכן בכל שינוי ופועל למענך, יעזור לך לקיים עסק שלא רק שורד אלא מצליח ומרוויח.

 

 

מה התועלות שתפיק מרואה חשבון?

 

כמומחה בתחום, שעבר הכשרה ארוכה ומבחני הסמכה, רואה חשבון באשדוד בקיא בכל רזי המקצוע וסבך הבירוקרטיה. כשמדובר בהתנהלות מול רשויות המס, אין מי שידע לעשות זאת טוב יותר מרואה חשבון באשדוד. פתיחת עסק: רואה חשבון באשדוד יפרוש בפניך את היתרונות והחסרונות שיש לסוגי העסקים המקובלים בישראל, כך שתקבל החלטה מושכלת על אופי העסק הנכון לך. חלק מהשיקולים עשויים להיות קשורים לתכנון מס. רואה חשבון באשדוד ידע יתכנן עבורך את המס בהתאם לסוג העסק וגודלו, כך שתמצה את זכויותיך ותשלם בדיוק את הנדרש על-פי חוק.

 

לעתים לפני שפותחים עסק יש צורך לגייס הון. רואה חשבון באשדוד יוכל להכין לך תוכנית עסקית אותה תוכל להציג כדי לקבל מימון בנקאי או חוץ בנקאי, או לחילופין למשקיעים פוטנציאליים. רישום של עוסק פטור או רישום עוסק מורשה ברשויות המס הוא הליך פשוט למדי. יחד עם זאת, רואה חשבון באשדוד שיעשה זאת עבורך יוודא שההכנסות הצפויות, עליהן תידרש להצהיר, אכן משקפות את התפתחות העסק ותואמות את המקדמות שתצטרך לשלם בגינן. פתיחת עסק ללא רואה חשבון באשדוד, ניתן לעשות באתרי הרשויות און-ליין או לגשת לסניפי רשויות המס על-פי הכתובות הבאות:

 

 

הקמת מערכת לניהול חשבונות: קבלת הסבר של רואה חשבון באשדוד כיצד יש לנהל את החשבונות, רישום של ההכנסות וההוצאות, כיצד יש להנפיק חשבון עסקה, חשבונית מס וקבלות, כדי שתעמוד בהוראות החוק. רואה חשבון באשדוד יוכל גם להמליץ על תוכנה לניהול חשבונות שמאושרת על-ידי מס הכנסה. ככלל, עוסק פטור ועוסק מורשה מחויבים בהנהלת חשבונות פשוטה ויוכלו להתנהל בשוטף גם ללא רואה חשבון באשדוד. חברה בע"מ מחויבת בהנהלת חשבונות מורכבת הנקראת הנהלת חשבונות כפולה או דו-צידית. בשיטה זו כל ההכנסות וההוצאות נרשמות מול נכסים והתחייבויות. רואה חשבון באשדוד ייפקח על הפעולות וינחה את העוסקים בדבר כדי להבטיח ניהול ספרים תקין.

 

יש לדעת שחברה בע"מ חייבת לשכור את שירותיו של רואה חשבון באשדוד, חיצוני לחברה, שיהיה זה שיערוך את הביקורת על החברה, יחתום על הדוחות והמאזנים וייתן חוות דעת על ניהול תקין. משכורות ותלושי שכר: להעסקת עובדים בעסק משמעויות רבות ועל המעסיק מוטלת אחריות רבה. ראוה חשבון באשדוד יפקח על חשבות השכר, הפקת התלושים ותשלומי המשכורות, תוך וידוא שמנוצלות כל הטבות המס ומופרשים כספים לתנאים סוציאליים כמקובל בענף.

 

 

כיצד רואה חשבון באשדוד מסייע מול רשויות המס?

 

הגשת הדוח השנתי: גם אם שולמו מקדמות במהלך שנת הפעילות של העסק, בתום שנת המס מחושב המס רטרואקטיבית. רואה חשבון באשדוד יקבל ממך את הנתונים על ההכנסות וההוצאות שלך ושל בן/בת הזוג, יכין עבורך את הדוח ויגיש למס הכנסה. במידה שיתגלה פער בין מה ששולם לבין סיכום החישוב, רואה חשבון באשדוד ידאג שתקבל את ההחזר המגיע לך, או לחילופין יעביר בשמך את התשלום החסר.

 

החזרי מס: יש לא מעט מצבים בהם אדם זכאי להטבות או לנקודות זיכוי במס הכנסה שיפחיתו את גובה המס. רואה חשבון באשדוד יבדוק אם חל שינוי, למשל, בסטטוס המשפחתי, מגורים באיזור שמזכה בהטבות, ילד עם צרכים מיוחדים, תשלומי מזונות, קבלת קצבאות למיניהן ועוד. רואה חשבון באשדוד על השינוי לרשויות וידאג שתקבל את ההחזר המגיע לך.

 

על היחס אותו תקבל מרשויות המס. רואה חשבון באשדוד יסביר לך כיצד נכון למלא את הסעיפים הרבים, באילו מסמכים עליך להצטייד כדי לאמת את הנתונים ועוד. הצהרת הון היא למעשה הדרך של הרשויות לדעת באילו נכסים ורכוש אתה מחזיק ומהן ההתחייבויות שלך של בן/בת הזוג ואף של ילדיך מתחת לגיל 18, בארץ ובחו"ל. ליווי של רואה חשבון באשדוד בהכנת ההצהרה הראשונה, כמו גם באלו שתגיש בשנים הבאות, תבטיח שלא יתגלו פערים לא מנומקים שעלולים להוביל לעבירה פלילית.

שתפו ב
1