русский 050-881-7217

רואה חשבון בהרצליה

חושב לפתוח עסק בהרצליה או בהרצליה פיתוח? רואה חשבון בהרצליה הוא אחד האנשים הראשונים איתו כדאי שתתייעץ. הסיבה לכך פשוטה: לא די בהגשמת חלום על פתיחת עסק או להפוך לעצמאי, המבחן האמיתי הוא להצליח לקיים את העסק לאורך זמן, להרוויח ולצמוח

חושב לפתוח עסק בהרצליה או בהרצליה פיתוח? רואה חשבון בהרצליה הוא אחד האנשים הראשונים איתו כדאי שתתייעץ. הסיבה לכך פשוטה: לא די בהגשמת חלום על פתיחת עסק או להפוך לעצמאי, המבחן האמיתי הוא להצליח לקיים את העסק לאורך זמן, להרוויח ולצמוח

בעזרת רואה חשבון בהרצליה, שילווה אותך החל מהשלבים הראשונים, תוכל לקבל החלטות שיעזרו לך לתכנן נכון את צעדיך. פירמת רו"ח EA&CO מספקת שירות של רו"ח בהרצליה עם ניסיון גם בייעוץ וליווי עסקי, ויש לכך יתרונות רבים, ביניהם:

 

 • לבדיקת היתכנות – GO/NO GO בשלב פיתוח הרעיון לעסק, שתעשה בעזרת רואה חשבון בהרצליה יש בה כדי להכריע את גורל העסק.
 • רואה חשבון בהרצליה יכין לך תוכנית עסקית עם מטרות ויעדים, מהם תוכל גם להסיק מה ההון שיהיה עליך להשקיע בפתיחת העסק והקמתו, כמו גם אם יש צורך למצוא מימון בנקאי או חוץ בנקאי.
 • רואה חשבון בהרצליה יעזור לך בבניית אסטרטגיית שיווק ופרסום לפלטפורמות השונות על-פי מיקוד קהלי היעד, ניתוח מתחרים ובחינה של השוק.
 • אחד האתגרים של בעלי עסקים הוא תמחור נכון של המוצרים או השירותים. רו"ח בהרצליה יוכל לייעץ לך בנושא, על מנת שאכן תרוויח בעסק שלך.
 • רואה חשבון בהרצליה עם ראייה עסקית-כלכלית יוכל לעזור לך להגדיל ולהרחיב את העסק, להפוך מעוסק פטור למורשה או לגדול לחברה בע"מ.

 

בנושא סוג התיק, ראו גם את מאמרינו בנושאים: פתיחת עוסק פטור, פתיחת עוסק מורשה, פתיחת חברה בע"מ.

 

 

מה נדרש מעסק בישראל?

 

בחרת לפתוח עסק לבד? מומלץ לבדוק מראש אילו מסמכים תידרש להציג ולהגיע סניפי הרשויות בכתובות:

 • מס הכנסה: רחוב טשרניחובסקי 14, כפר סבא.
 • ביטוח לאומי: רחוב בן גוריון 22, מרכז מסחרי שער העיר, הרצליה
 • מע"מ: רחוב הפנינה 2, רעננה.

בישראל יש מספר סוגי עסקים מקובלים. רואה חשבון בהרצליה ייתן לך הסבר על כל אחד מהם, לרבות היתרונות והחסרונות שלהם, לפני שתפתח את העסק. דרישות החוק מהעסקים דומות בדרך כלל, כאשר השוני נובע מסוג העסק, גודלו והיקף הפעילות שלו.

 • רישום עסק: כל עסק צריך לפתוח תיק ברשויות המס. אם תפתח עוסק פטור או עוסק מורשה, ניתן לעשות זאת באופן עצמאי או לבחור ברו"ח שיעשה זאת כמייצג שלך. במידה שתפתח חברה בע"מ יהיה עליך לשכור את שירותיו של רואה חשבון בהרצליה, כדי שהוא יהיה זה שגם יערוך בהמשך את הביקורת לחברה, יחתום על הדוחות ועל חוות הדעת.
 • הנהלת חשבונות: משרד ראיית חשבון בהרצליה יתאים את סוג הנהלת החשבונות לסוג העסק שלך. כך למשל, עוסק פטור ועוסק מורשה יידרשו להנהלת חשבונות פשוטה, ואילו חברה בע"מ מחויבת בהנהלת חשבונות כפולה וליווי צמוד של רו"ח. הנהלת חשבונות לסוגיה, אסור שתיעשה על גיליונות אקסל. רואה חשבון בהרצליה ינחה אותך כדאי לנהל זאת נכון בעזרת פנקסי חשבוניות וקבלות או תוכנה ייעודית המאושרת על-ידי מס הכנסה.
 • תשלום מיסים: חוקי המיסוי בישראל מורכבים למדי. בין היתר, על בעל העסק להעביר תשלום למס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ (מלבד עוסק פטור). בנוסף, יש מיסים כמו מס רכוש, מס שבח, מס חברות ועוד. רואה חשבון בהרצליה יעשה עבורך תכנון מס כך שתוכל מצות את כל ההטבות להן אתה זכאי. רואה חשבון בהרצליה, שתבחר בו כמייצג שלך, ידאג לדיווח, לתשלומים ולמקדמות הנובעים מניהול שוטף של העסק. במידה שיש בעסק עובדים, רואה חשבון בהרצליה יפקח על חשבות השכר, יוודא שמנוכים משכר העובדים המיסים השונים ומועברים כדין.
 • דוח שנתי: חישוב המס לתשלום נעשה בסוף כל שנת מס על-פי נתונים המוגשים בדוח השנתי. רואה חשבון בהרצליה יגיש בשמך את הדוח בצירוף המסמכים הדרושים לאימות הנתונים, ויעביר את התשלום או לחילופין ידאג שתקבל החזר בגין גבייה עודפת. יש לציין כי הדוח השנתי מתייחס לבית אב, כך שרואה חשבון בהרצליה יזדקק גם למסמכים הרלוונטיים הנוגעים לבן ב הזוג שלך.
 • הצהרת הון: דרך נוספת של רשויות המס לעקוב אחר הכנסותיך היא באמצעות דרישה למלא הצהרת הון. את ההצהרה הראשונה תידרש למלא לאחר שנת פעילות ראשונה ולאחר מכן אחת למספר שנים. ההמלצה היא להתייעץ עם רו"ח במילוי ההצהרה על מנת שלא ייפלו בה אי דיוקים או טעויות בתום לב, שעלולים לסבך אותך בעתיד עם הרשויות ולגרור חקירות וקנסות.

בדומה לדוח השנתי, גם הצהרת הון היא על-פי בית אב. רו"ח ייתן לך רשימה מפורטת של כל המסמכים, קבלות או אישורים שיעידו על הרכוש, הנכסים וההתחייבויות בארץ ובחו"ל, של בעל העסק, בן/בת הזוג וילידם מתחת לגיל 18.

 

 

דגשים בבחירת רואה חשבון לעסק

 

רואה חשבון בהרצליה עבר הכשרה ארוכה ועמד בבחינות של לשכת רואי החשבון בישראל. עליו להתעדכן באופן קבוע בשינויי חקיקה, נהלים ותקנות, לעדכן את לקוחותיו ולוודא שימוצו כל זכויותיהם לצד הקפדה יתרה על מילוי כל החובות החוקיות. כדי שתוכל "לישון בשקט", מומלץ לבדוק גם מספר קריטריונים נוספים:

 

 • זמינות ומקצועיות: בעידן בו חלק מהטיפול של רואה חשבון בהרצליה ניתן גם אונליין, מומלץ לוודא שהוא יהיה זמין עבורך גם למענה טלפוני או פגישות אישיות מעת לעת, על אחת כמה וכמה בעת משבר.
 • ניסיון וותק: כדאי לבדוק אם רואה חשבון בהרצליה מכיר עסקים דומים לזה שלך, כך שהערך המוסף, העצות וההכוונה שתקבל ממנו יהיו גדולים יותר, מדויקים ומותאמים לך.
 • יחס אישי: רואה חשבון בהרצליה שילווה אותך הוא מעין "שותף" שלך (כמובן ללא הרווחים או ההפסדים). וודא שאתה מרגיש נוח במחציתו, שאתה סומך עליו ובוטח בו שיוביל אותך ואת העסק שלך להצלחה.
שתפו ב
1