русский 050-881-7217

רואה חשבון בראש העין

משרדנו היושב בפתח תקווה, מעניק את שירותיו לעסקים קטנים ובינוניים, חברות, תאגידים, מלכ"רים ועמותות בכל אזור מרכז הארץ, ומהווה קורת גג אחת לכל היבטיו הפיננסיים.

משרדנו היושב בפתח תקווה, מעניק את שירותיו לעסקים קטנים ובינוניים, חברות, תאגידים, מלכ"רים ועמותות בכל אזור מרכז הארץ, ומהווה קורת גג אחת לכל היבטיו הפיננסיים.

מטרת העל שלנו היא אחת: לאפשר לכל לקוח ולקוחה להתפנות לפיתוח, קידום וצמיחת העסק, ולהבטיח 'ראש שקט' אל מול רשויות המס והבנקים. את המשאב היקר ביותר שלכם הלא-הוא משאב הזמן, תקדישו לעיסוקכם המקצועיים. את המספרים, הבקרה הפיננסית והתקשורת עם הרשויות השאירו לצוות המנוסה של המשרד.

 

 

מעטפת שירותי ראיית חשבון בהתאמה אישית

 

לקוחות המשרד מונים עוסקים פטורים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ ועד לעמותות ומוסדות. לכל לקוח ולקוחה מצוות איש / אשת מקצוע המלווים את הפעילות החשבונאית-פיננסית בכל רגע נתון. לראיית עולמנו, שירותי ראיית חשבון מוכרחים להתאפיין בנופח אישי ובזמינות גבוהה. רק רואה חשבון / מנהל חשבונות וחשבי שכר אשר מצויים בנבכי העסק ובפעילותו השוטפת, יכולים לספק את המענה המדייק את צרכי הלקוח/ה. כבר מראשית הדרך, נפעל להכרת העסק על בוריו, ולמתן סל של שירותים אשר יותאמו במדויק לצורכי בית העסק.

 

 

וותק של למעלה מעשור

 

צוות רואי ורואות החשבון של משרדנו הינו מנוסה ובקיא בכל דיני המס, התחיקות וההתנהלות השוטפת אל מול הרשויות. היבט זה, מאפשר לנו לספק מענה קולע ומהיר בכל אתגר וסוגיה. מיומנות חשבונאית, ניכרת גם ביכולתנו להבטיח ללקוחותינו ניתוח מעמיק ומדויק של פעילות העסק החוסך עשרות אלפי שקלים (ובהתאם לפעילות העסק אף מאות אלפי שקלים) בשנה. באמצעות שיחות חתך יזומות והתעדכנות שוטפת של תחזיות המס, נבחן את פעילותכם הפיננסית ונשקף אותה באופן מדויק ונכון אל מול הגורמים הרלוונטיים.

 

 

יש לכם/ן אוזן קשבת

 

טבעי יהיה שסוגיות, אתגרים והתלבטויות יעלו מעת לעת, ויצריכו ייעוץ מטעם צוות המשרד. חזוננו הוא להתקשרות ישירה ומהירה בין כל לקוח ולקוחה לצוות המשרד. תקשורת בריאה ושוטפת, היא המפתח להצלחתנו המשותפת. אנו שמחים להציע לכל לקוחותינו זמינות וייעוץ ללא הגבלה. מקרים שוטפים ושגרתיים נענים עד ל-24 שעות לכל היותר, ומקרים דחופים המצריכים מעורבות מהירה וזריזה מטעם רו"ח, מנהל חשבונות או חשב שכר, יטופלו בכל רגע נתון המצריך זאת.

 

 

התנהלות כספית נכונה מתחילה בידע מקדים

 

אנו פועלים בכל עת כדי להיות הגורם האמון על פעילותכם החשבונאית התקינה; אולם הקו המנחה אותנו הוא כי לכל לקוח ולקוחה מוכרחה להיות הזכות ללמוד ולהבין את התהליכים הפיננסיים באופן עצמאי ובלתי תלוי. השקפת עולמנו וניסיוננו מלמדים אותנו כי לקוחות הבקיאים במונחים, המושגים והתהליכים החשבונאיים, מפתחים חשיבה פיננסית בריאה יותר המקנה להם ערך מוסף חשוב. פירמת רו"ח EA&CO מספקת ידע פרקטי ותיאורטי מקיף עם מערך כולל של כלים והדרכות. מערך ההדרכות המקוון מתעדכן מעת לעת, ובהתאם לצרכים העולים 'מתוך השטח'.

 

 

דוגלים בחדשנות פיננסית

 

חיפשתם משרד רואה חשבון בראש העין הסמוך לבית העסק? עם חדשות חשבונאית מקוונת, ניתן להיעזר גם במשרדנו הנמצא במרחק נסיעה קצרה. לצד שורה ארוכה של מקורות מידע ומדריכים מקוונים הנגישים ללקוחותינו, משרדנו פועל למען הנגשתם של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים כגון אפליקציה אשר פותחה ונבנתה במיוחד עבור המשרד.

 

באמצעות האפליקציה, יכולים לקוחות המשרד לבצע העלאה מקוונת לכל מסמך חשבונאי, ומבלי להזדקק לשירותי משלוחים עבור שינוע מסמכים (דבר המתבטא גם בזמן יקר). השירותים המקוונים כוללים עוד שורה ארוכה של אפשרויות כגון פתיחת תיק, הכנת דו"ח שנתי והצהרת הון ועוד.

 

בנושאים אלו ראו גם את מאמרינו העוסקים ב:

פתיחת עוסק פטור | פתיחת עוסק מורשה | פתיחת חברה בע"מ

 

 

מחפשים רואה חשבון בראש העין? התייעצו איתנו

 

בכל שאלה והתייעצות בנושא שירותי ראיית חשבון בראש העין וסביבתה, אנו נשמח לעמוד לשירותכם. ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני, לכתוב לנו בוואטסאפ או להשאיר פנייה באתר. נציג או נציגה מטעם האתר, יעשו את מירב המאמצים לשוב אליכם בהקדם האפשרי.

שתפו ב
1