русский 050-881-7217

רואה חשבון באשקלון

באשקלון רצועת חוף מהיפות בישראל, מרינה וטיילת, מתחמי מסחר ותעשייה ופועלים בה מאות עסקים. ליווי של רואה חשבון באשקלון הוא המלצה גורפת למי שמתכננים לפתוח עסק או בעלי עסק פעיל.

באשקלון רצועת חוף מהיפות בישראל, מרינה וטיילת, מתחמי מסחר ותעשייה ופועלים בה מאות עסקים. ליווי של רואה חשבון באשקלון הוא המלצה גורפת למי שמתכננים לפתוח עסק או בעלי עסק פעיל.

בפירמת רו"ח EA&CO מספקים ליווי וייעוץ של רואה חשבון באשקלון, בהתאמה אישית, לעסקים בסדרי גודל שונים הפועלים בתחומים מגוונים. זאת באמצעות תקשורת מקוונת ו/או פגישות אישיות לפי הצורך.

 

 

התייעצות עם רואה חשבון באשקלון – הצעד הראשון להצלחה

 

רואה חשבון באשקלון מחזיק בידע נרחב שיעזור לכל בעל עסק בניהול הנושאים הפיננסיים בצורה הטובה ביותר. ליווי של רואה חשבון באשקלון יימנע מלא מעט בעלי עסקים לעשות טעויות ניהוליות ועסקיות בשל חוסר ידע. חשוב לדעת שגם אם הטעויות נעשות בתום לב, הן עלולות להיחשב לעבירה פלילית, וחבל. רואה חשבון באשקלון מעודכן בכל שינוי חקיקה, נהלים או תקנות ומנחה את בעלי העסקים כיצד לפעול, על מנת שהעסק שלהם ינוהל כחוק.

 

הסטטיסטיקה מראה ש- 80% מהעסקים בישראל לא שורדים אחרי שנה אחת של פעילות. אם אינך לא רוצה להיכלל בסטטיסטיקה – מומלץ להיעזר בליווי של רואה חשבון באשקלון.

 

 

מתי מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון באשקלון?

 

לפני הקמת עסק:

יזם המבקש לפתוח עסק, כדאי שיידע שבישראל יש מספר סוגי עסקים, בהם: עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ, תאגיד ועוד. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. רואה חשבון באשקלון יפרוש אותם בפניך ויעזור לך לקבל החלטה איזה עסק מומלץ לפתוח. רואה חשבון באשקלון עם ניסיון וראייה עסקית, יוכל לעזור לך להוציא לפועל את העסק שלך בעזרת בדיקת היתכנות, חקר שוק, בניית תוכנית עסקית, תכנון מס, גיוס מקורות מימון, תמחור של המוצרים או השירותים ואפילו בניית אסטרטגיה לשיווק ופרסום.

 

פתיחת העסק בפועל:

כל עסק חדש שנפתח בישראל חייב להיות רשום ברשויות המס – מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. בעל העסק יכול לפתוח תיק לעסק בעצמו, אך בחירה באופציה של ליווי של רואה חשבון באשקלון תבטיח שהתהליך יעשה כשורה. במעמד פתיח התיק, בעל העסק צריך להצהיר על צפי ההכנסות כדי לקבוע את תשלומי מקדמות. כדאי להתייעץ עם רואה חשבון באשקלון, כך שהחישוב אכן ישקף את ההכנסות הצפויות והדיווח לרשויות במהלך השנה, אם יהיו שינויים, יהיה מהימן. יזם שלא ייעזר ברואה חשבון באשקלון לפתיחת תיק לעסק, יעשה זאת בעצמו באופן מקוון או ייגש עם המסמכים הדרושים לסניפי הרשויות בכתובות אלה:

 

  • מס הכנסה: הגבורה 9, אשקלון.
  • ביטוח לאומי: הנשיא 101, אשקלון.
  • מע"מ: רחוב הבנאים 2, אשדוד.

 

הערה חשובה: במידה שהיזם יבחר לפתוח חברה בע"מ, עליו לשכור את שירותיו של רואה חשבון באשקלון שיהיה חיצוני לחברה, שבהמשך יערוך את הביקורת לחברה ויחתום על המאזנים וחוות הדעת.

הקמת הנהלת חשבונות:

 

חל איסור לערוך רישום של הנהלת חשבונות על גיליון אקסל. רואה חשבון באשקלון ייתן לך הסבר על סוג הנהלת החשבונות אותו תצטרך לנהל בעסק, כיצד מנפיקים חשבוניות וקבלות ואף יוכל להמליץ על תוכנה שמאושרת על-ידי מס הכנסה. הנהלת חשבונות לעוסק פטור ועוסק מורשה היא למעשה רישום של כל ההכנסות וההוצאות של העסק, ונחשבת לפשוטה יחסית. למרות זאת, כדאי לקבל הסבר מרואה חשבון באשקלון על האופן בו צריכות להירשם הפעולות כדי להימנע מטעויות. חברה בע"מ צריכה לקיים הנהלת חשבונות כפולה (דו-צידית). תפקידו של רואה חשבון באשקלון לפקח על רישום כפול של כל ההכנסות וההוצאות אל מול נכסים והתחייבויות. בנוסף, רואה חשבון באשקלון יוודא גם שרישום וניהול הכרטיסים יתבצע כראוי, בהם: כרטסת עובדים, כרטסת ספקים, כרטסת לקוחות, התאמות בנקאים, קופה, מלאי, ועוד.

מיסוי:

 

תכנון מס: השאיפה של כל עסק היא להרוויח יותר ולשלם פחות מס. רואה חשבון באשקלון יעזור לך לתכנן את הפעולות העסקיות העתידיות שלך שיש להן השפעה ישירה או עקיפה על גובה המס שתידרש לשלם. כך למשל, יש משמעות למיקום הגיאוגרפי של העסק, לרכישת נכסים, ניהול מלאי. רואה חשבון באשקלון ידאג שהעסק ימצה את כל הטבות המס להן הוא זכאי כדי לשלם פחות, והכול במסגרת החוק.

 

החזר מס לשכירים ועצמאים: המיסים נגבים משכירים ועצמאים בכל חודש, אך בתום שנת המס נעשה חישוב רטרואקטיבי כדי לבדוק אם היו שינויים כלשהם שבגינם מגיע החזר מס. רואה חשבון באשקלון יבדוק אם בשנה החולפת היו שינויים שמזכים אותך בנקודות זיכוי מס נוספות, כמו: תשלומי מזונות, נוסף ילד למשפחה, מגורים באזור עם הטבת מס. בנוסף, רואה חשבון באשקלון יבחן אם קיבלת קצבאות כמו קצבת לידה או אבטלה, אם יש ילד עם צרכים מיוחדים. לאחר איסוף המסמכים, רואה חשבון באשקלון ידאג שתקבל את החזר המס לו אתה זכאי.

ייעוץ בניהול שוטף:

 

  • שינוי רישום של העסק: אם הינך מוגדר כעוסק פטור, אך ההכנסה שלך מעידה שהגעת לתקרת ההכנסה של העסק, רואה חשבון באשקלון יתריע על כך ויעזור לך במעבר לעוסק מורשה. גם אם העסק יתרחב ויעלה צורך או רצון להפוך לחברה בע"מ, רואה חשבון ילווה אותך וינחה אותך בכל שלב ושלב.
  • פתיחת סניפים חדשים לעסק: במידה שתרצה לפתוח סניפים חדשים או למכור זכיינות, רואה חשבון באשקלון יוכל ללוות אותך בהכנת אסטרטגיה ותוכנית עסקית חדשה, יערוך תכנון מס חדש, ייעץ לגבי השיקולים למיקום מועדף וכדומה.
  • גיוס מקורות מימון ואשראי: רואה חשבון באשקלון יוכל לעזור בהכנת דוחות להגשה לבנקים או לצורך מימון חוץ בנקאי או לקראת פגישה עם משקיעים, כדי שתוכל לגייס הון לצרכים שונים של העסק.
  • העסקת עובדים: רואה חשבון באשקלון יוודא שמי שמופקד על חשבות השכר בעסק שלך מפיק את תלושי השכר כחוק תוך מיצוי כל הטבות המס והזכויות המגיעות לעובדים, מעביר את המשכורות בזמן ומפקיד את ההפרשות הסוציאליות
  • שינויי חקיקה ומענקים: מעת לעת מתפרסמות בתקשורת ידיעות על זכויות או חובות חדשים הנוגעים לעצמאיים. התייעצות עם רואה חשבון באשקלון תאפשר לך להבין מה נוגע לעסק שלך וכיצד עליך לנהוג.

הגשת דוחות לרשויות המס

  • דוח שנתי: חישוב המס בישראל נעשה לפי בית אב ובתום כל שנת מס. רואה חשבון באשקלון יספק לך רשימה מפורטת של כל המסכים שיהיה עליך להגיש שיעידו על ההכנסות והוצאות של העסק, כולל הכנסות של בן/בת הזוג, קצבאות, פירוט עמלות ועוד. רואה חשבון באשקלון יגיש את הדוח השנתי לרשויות המס ועל-פיו תחושב זכאותך להחזר מס, או לחילופין להשלים את החסר.
  • הצהרת הון: מדובר באחד המסמכים החשובים שכל עסק נדרש להגיש לרשויות לאחר שנת פעילות ראשונה. ההצהרה כוללת פירוט מלא, מגובה במסמכים המאמתים את נכונות הדיווח, על כל הרכוש, הנכסים, ההכנסות וההתחייבויות, בארץ ובחו"ל, של בעל העסק בן/בת הזוג וילדיו שטרם מלאו להם 18 שנים.

 

 רואה חשבון באשקלון יסייע לך למלא את כל הסעיפים של ההצהרה בקפדנות יתרה, על מנת שבעתיד, כשתידרש למלא שוב הצהרות הון (אחת לכמה שנים) לא יתגלו פערים שלא תוכל להסביר ולנמק. הצהרת ההון היא הדרך של הרשויות לוודא שלא עברת על חוקי המיסוי. ליווי של רואה חשבון באשקלון במילוי ההצהרה יבטיח שלא תהיה חשוף לתביעות וקנסות.

שתפו ב
1