русский 050-881-7217

רואה חשבון בבת ים

שירותים של הנהלת חשבונות לצד ליווי של רואה חשבון בבת ים, הם שניים מהכלים המקצועיים שכל בעל עסק צריך. פירמת רו"ח EA&CO מלווה עסקים בסדרי גודל שונים, בין היתר, באמצעות רואה חשבון בבת ים, שמלווה את העסקים בכל שלבי הניהול השוטף, כמו גם בעת הרחבה או הגדלה של היקף הפעילות של העסק.

שירותים של הנהלת חשבונות לצד ליווי של רואה חשבון בבת ים, הם שניים מהכלים המקצועיים שכל בעל עסק צריך. פירמת רו"ח EA&CO מלווה עסקים בסדרי גודל שונים, בין היתר, באמצעות רואה חשבון בבת ים, שמלווה את העסקים בכל שלבי הניהול השוטף, כמו גם בעת הרחבה או הגדלה של היקף הפעילות של העסק.

מה תרומתו של רואה חשבון בבת ים לעוסק פטור או עוסק מורשה?

 

לכאורה, מדובר בשני סוגי עסקים פשוטים יותר לניהול, אך גם עוסק פטור ועוסק מורשה כדאי שיקבלו ליווי של רואה חשבון. עוסק פטור מוגבל בתקרת הכנסה שנתית ולמעשה פטור מהוצאה של חשבוניות מס. רואה חשבון בבת ים ינחה את בעל העסק כיצד לנהל את החשבונות, ההכנסות וההוצאות, גבייה מלקוחות ותשלום לספקים, כך שיעמוד בתקרה הקבועה בחוק. במידה שיהיה גידול בהכנסות, רואה חשבון בבת ים יעזור לך לשנות את הגדרת העסק לעוסק מורשה, על כל המשתמע מכך.

 

עוסק מורשה אינו מוגבל בתקרת הכנסות ומחויב בהפקת חשבוניות מס ותשלום למע"מ (לאחר קיזוז מע"מ על ההוצאות). רואה חשבון בבת ים יעקוב אחר ההכנסות וההוצאות של העסק ויעביר את הדיווח השוטף והתשלומים לרשויות המס אחת לחודש או חודשיים. בתום שנת המס יערוך רואה חשבון בבת ים את הדוח השנתי, שעל פיו נבדקים המיסים השונים רטרואקטיבית, תוך שלוקחים בחשבון את המקדמות ששולמו. את הפערים שייתכן שייווצרו ידאג רואה חשבון בבת ים להסדיר עבורך – במידה ושולם מעט מס, לשלם את החסר; במידה של גבייה עודפת, לקבל החזר.

 

כל עסק לאחר שנת פעילות ראשונה נדרש למלא הצהרות הון בה יפורטו כל הנכסים, הרכוש וההתחייבויות בארץ ובחו"ל, של בעל העסק, בן או בת הזוג וילדים שטרם מלאו להם 18. רואה חשבון בבת ים ינחה אותך במילוי הסעיפים בהצהרה כדי שלא ייפלו אי דיוקים, שבעתיד עלולות לסבך אותך אם יתגלו פערים לא מוסברים בהכנסות או ברכוש. לכל פעילות בעסק עשויה להיות השפעה על גובה המס שתידרש לשלם. רואה חשבון בבת ים יערוך עבורך תכנון מס, תיאומי מס ויוודא שאתה ממצה את כל הזכויות, ההטבות והמענקים המגיעים לך. הדבר נכון גם כשמדובר על שינוי במצב המשפחתי – נישואין, גירושין, פסיקת מזונות, גידול ילדים עם צרכים מיוחדים ואפילו מעבר דירה לאזור מגורים עם הטבה במס הכנסה, לכל אלה יש השלכות על נקודות הזיכוי במס שכדאי להיות מודעים אליהן ולחסוך לא מעט כסף.

 

 

איך פותחים עסק בבת ים?

 

עסק חדש צריך לפתוח תיק ברשויות המס. רואה חשבון בבת ים שמייצג אותך יעשה זאת במקומך. לחילופין אדם יכול לגשת לסניפים באזור מגוריו ולעשות זאת בעצמו. במעמד פתיחת התיק יש להצטייד במסמכים מסוימים ולהצהיר על ההכנסות הצפויות לטובת תשלומי מקדמות. ליווי של רואה חשבון בבת ים בחישוב העתידי של ההכנסות, ייתן לך מושג על הצפוי לך במהלך השנה מבחינת תשלומי המיסים.

 

  • מס הכנסה: רחוב שדרות ירושלים 162, חולון.
  • מע"מ: רחוב רוטשילד 29, בת ים.
  • ביטוח לאומי: רחוב שדרות העצמאות 2, בת ים.

 

כמו כן ראו מידע בנושא:

פתיחת עוסק פטור | פתיחת עוסק מורשה | פתיחת חברה בע"מ

 

 

תפקיד רואה חשבון בליווי חברה בע"מ

 

פתיחת חברה בע"מ מורכבת בין השאר משיקולי מס. ליווי של רואה חשבון בבת ים לפני פתיחת חברה, יכול לסייע לך בבדיקות כדאיות והיתכנות ובקבלת החלטה מבוססת ידע ונתונים. חברה בע"מ נתפסת לא פעם גם כעסק מבוסס ורציני יותר, בוודאי מול מוסדות וארגונים כמו גם אל מול משקיעים. בכל הנוגע לגיוס הון, רואה חשבון בבת ים יוכל לבנות עבורך תוכנית עסקית ואסטרטגית, אותן תוכל להציג גם בפני משקיעים פוטנציאליים, בנקים או במידה שתשקול להקים שותפות.

 

צריך לדעת כי על-פי חוק, כל חברה בע"מ נדרשת לשכור שירותים של רואה חשבון בבת ים, אשר יהיה זה שיחתום על הביקורת, הדוחות וחוות הדעת. רואה חשבון בבת ים אינו חלק מהחברה אלא עובד כמיקור חוץ. במהלך השנה יפקח על הנהלת חשבונות כפולה, בה כל פעולה נרשמת פעמיים, לצד פיקוח על ניהול כל הכרטיסים הנוספים על מנת לוודא ניהול תקין בהתאם לדרישות רשויות המס.

 

 

אילו עוד שירותים נותן רואה חשבון?

 

  • פיקוח על חשבות שכר: בעסקים עם עובדים חובה לנהל את תלושי השכר והמשכורות בהקפדה יתרה. רואה חשבון בבת ים יוודא שהשכר משולם על-פי דין, לרבות הפרשות, ניכויים ומיצוי הטבות, שהתלושים מופקים ושהשכר משולם במועד.
  • תיאום מס והחזרי מס: רואה חשבון בבת ים ירכז את המסמכים הרלוונטיים ויבדוק אם יש זכאות להחזר מס בגין גבייה עודפת, עבודה ביותר ממקום אחד, שינוי במצב משפחתי וכדומה.
  • ייעוץ עסקי: רואה חשבון בבת ים בעל ניסיון בתחום של ייעוץ וליווי עסקי, יסייע לך בבניית אסטרטגיית שיווק, פרסום ומכירות, סקירה של השוק ושל המתחרים, מוצרים ושירותים, כדי שאתה תוכל לתכנן את צעדיך ואת הפיתוח העסקי כשבידיך כל הנתונים.
  • תמחור והמחרה: רואה חשבון בבת ים יוכל להנחות אותך לגבי השיטה הנכונה לתמחר את המוצרים ו/או השירותים של העסק, כך שתוכל להגדיל את היקף הפעילות ולהרוויח.
  • התרחבות של העסק: כהיקף הפעילות גדל ועולה רצון או צורך לפתוח סניף נוסף או להגדיל את מצבת העובדים, רואה חשבון בבת ים יוכל להכין עבורך תוכנית עסקית, על-פיה תוכל לתכנן את הפעולות והצעדים הכלכליים בצורה הטובה ביותר.

 

יש לא מעט יתרונות להיות בעל עסק עצמאי. ליווי וייעוץ עסקי של רואה חשבון בבת ים יבטיחו שהחלום שלך אכן יניב גם את הרווחים להם צפית וייחלת. בזמן שאתה תעסוק בניהול ופיתוח של העסק שלך, רואה חשבון בבת ים יפעל מאחורי הקלעים בטיפול בכל הנושא החשבונאי והייצוג שלך מול רשויות המס.

שתפו ב
1