русский 050-881-7217

רואה חשבון בלוד

פעילות חשבונאית תקינה הינה נדבך חשוב בפעילותו של כל בית עסק; מעסקים המנוהלים ומתופעלים על-ידי איש או אשת מקצוע יחידים (פרילנסרים), דרך חברות בינוניות ועד לחברות גדולות, תאגידים ומוסדות.

פעילות חשבונאית תקינה הינה נדבך חשוב בפעילותו של כל בית עסק; מעסקים המנוהלים ומתופעלים על-ידי איש או אשת מקצוע יחידים (פרילנסרים), דרך חברות בינוניות ועד לחברות גדולות, תאגידים ומוסדות.

כאשר רצוננו הוא לצלוח את היעדים העסקיים ולהצעיד את העסק קדימה, גם עסק המנוהל על-ידי בעל מקצוע יחיד (עסק במתכונת One Man Show) זקוק לחשיבה חשבונאית נכונה, מאורגנת ומפוקחת כהלכה.

בפירמת רו"ח EA&CO אנו שמחים להציע שירות הנהלת חשבונות בלוד וראיית חשבון לעסקים בכל היקף. משרדנו דוגל הן בשירות מקצועי ואישי הפוטר את הלקוח/ה מלהידרש לעיסוקים פיננסיים שוטפים או תקופתיים. רצוננו הוא שתתפנו אל עסקיכם, תפתחו אותם ותקצרו הישגים חדשים. בכל שאלה, כל תהייה או התלבטות, צוות המשרד זמין בכל עת ונכון לסייע.

 

 

הגורם שמניע את העסק קדימה

 

קלישאה ככל שתהיה, אנו מאמינים גדולים באומרנו את האמרה המפורסמת כי 'ידע הוא כוח'. הבנה אמיתית של כל בעל ובעלת עסק באשר לפעילותם הפיננסית, בכוחה לאפשר לנו לכלכל את צעדינו, לעשות אותם באופן שקול ונכון. לצד המעטפת החשבונאית אותה אנו מעניקים, בפירמת רו"ח EA&CO אנו דואגים להקנות מקורות מידע זמינים ונהירים לכול, השמורים ללקוחותינו.

 

מאגרי מידע אלו, עונים על שאלות בסיסיות ומרכבות כאחד; החל ממונחים דוגמת מהו תזרים מזומנים, או מהי חשיבותו של דו"ח שנתי, ועד לחישובי מס, מתן הסברים על הפעילות השוטפת הנערכת אל מול הרשויות וכן אל מול גורמים נוספים אשר נחשבים לקריטיים עבור עסקים רבים דוגמת הבנקים. הבנה מעמיקה באשר להליכים הפיננסיים, מבטיחה עסק יציב יותר, משגשג יותר ובריא יותר.

 

 

ניהול פיננסי נכון מתחיל בפרטים הקטנים

 

ניסיוננו מלמד כי גם עסקים בעלי נפח פעילות עסקית נמוכה (עוסק פטור), יכולים למצוא את שירותי המשרד לעזר רב. ראשית כל, טבעי כי לא כל אחד ואחת מאתנו, יחזיקו בבקיאות מרשימה באשר להליכים החשבונאיים הנדרשים כחוק. שנית, כאשר אנו לובשים על עצמנו הן את כובע המנהל/ת, הן את כובע העובד/ת והן את הכובע החשבונאי – הרי שפרטים רבים ולעתים קריטיים, עלולים ליפול בין הכיסאות.

 

הטעויות ה'קטנות' עלולות להתבטא בחשבונאיות שאינן מופקות בזמן ושלעתים אף אינן מופקות כלל (אז נדרשת מלאכה שלמה להשלמת הפערים). והן יכולות להעמיק לאי-תשלום מס נכון לרשויות, איחורים בתשלומים ושיקוף סטטוס פיננסי שגוי לגורמים הרלוונטיים. ערב רב של פרטים אלו, יוצרים יחדיו מתח רב המלווה את בעל/ת העסק. אנו מלמדים את לקוחותינו כיצד לפעול נכונה, את חשיבותה של כל חשבונית וכל דיווח, ומספקים שירות מקיף, מקצועי ומסור. יחד איתנו, תבינו כיצד פועלים גלגלי השיניים של העסק, תהפכו לאנשי עסקים טובים יותר, בטוחים יותר ובקיאים יותר.

 

 

מגוון שירותים לבחירתכם

 

בחיפושכם אחר מנהל חשבונות בלוד, אנו בפירמת רו"ח EA&CO נשמח להעניק מעטפת מקצועית הכוללת:

  • דיווחים ותשלומים לרשויות הרלוונטיות
  • ביצוע תשלומים שוטפים להתנהלות תקינה אל מול ספקים
  • ביצוע פעילות גבייה אל מול לקוחות בית העסק והפקת חשבוניות
  • ציוות איש/אשת מקצוע זמינ/ה מטעם המשרד לכל שאלה והתייעצות

 

לצד אלו, שירותי הנהלת חשבונות וראיית חשבון בלוד יכולים לכלול גם מעטפת חשבונאית מקיפה יותר מצד מחלקת ראיית החשבון כגון:

  • הקמת ורישום עסק – פותחים עסק חדש? אין זה מקרי כי אנו דוגלים במתן מידע רב ומעמיק לבעלי ובעלות עסקים. למשרדנו ניסיון רב בפתיחת ורישום עסקים, תוך מתן ייעוץ והכנה מקדימים לפעילות עסקית נכונה. אנו נלווה אתכם החל מפתיחת התיק ועד לרישום בתוך מספר ימים בודדים.
  • מיסוי – לצד התשלום השוטף לרשויות המס, הרי שמטרתנו היא ליזום בדיקה מחודשת בכל פרק זמן נתון, ולבדוק האם גובה תשלום המיסים אכן עונה על ההכנסות וההוצאות. בדיקה שכזו יכולה לחסוך הון, וגם יכולה לחסוך מפח נפש באם נגלה שמא עלינו להשלים חוסרים אל מול הרשויות.
  • הכנת דו"ח שנתי – לצד הפעילות השוטפת, ישנם אלמנטים תקופתיים הנדרשים כחוק, וביניהם הדו"ח השנתי, נכון לכל שנת מס. מטרתו היא 'לספר' לרשויות דרך פורמט נוסף על סך ההכנסות וההוצאות של בעל או בעלת העסק.
  • הכנת הצהרת הון – אמצעי נוסף בו רשויות המס נעזרות למען שיקוף הסטטוס הפיננסי של בית העסק.

 

 

התייעצו עם מנהל חשבונות בלוד

 

פותחים עסק חדש? מחפשים משרד רואה חשבון בלוד לפעילותו השוטפת של בית העסק? השירות המקצועי והמסור של משרדנו מתחיל כבר בשיחת ההיכרות הראשונה. בכל שאלה והתייעצות בנושא הנהלת חשבונות בלוד, אנו מזמינים אותך להשאיר לנו פניה באתר, ליצור עמנו קשר טלפוני או לכתוב לנו בוואטסאפ.

שתפו ב
1