русский 050-881-7217

רואה חשבון בבני ברק

בעיר בני ברק פועלים אלפי עסקים מתחומים שונים. כדי להצליח בשוק תחרותי כל כך, מומלץ להיעזר בשירותיו של רואה חשבון בבני ברק שייתן גם ערך מוסף לבעלי העסק מעבר לשירותים של חשבונאות. רואה חשבון בבני ברק שיש לו ניסיון גם בליווי עסקים בפן הפיננסי ובניהול השוטף, תוך ראייה רחבה של העסק בזירה בה הוא פועל, תאפשר לעסק להתפתח, לצמוח וכמובן להגדיל רווחים.

בעיר בני ברק פועלים אלפי עסקים מתחומים שונים. כדי להצליח בשוק תחרותי כל כך, מומלץ להיעזר בשירותיו של רואה חשבון בבני ברק שייתן גם ערך מוסף לבעלי העסק מעבר לשירותים של חשבונאות. רואה חשבון בבני ברק שיש לו ניסיון גם בליווי עסקים בפן הפיננסי ובניהול השוטף, תוך ראייה רחבה של העסק בזירה בה הוא פועל, תאפשר לעסק להתפתח, לצמוח וכמובן להגדיל רווחים.

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים רואה חשבון בבני ברק?

 

רואה חשבון בבני ברק שיש לו ניסיון בתחום העיסוק שלך ייתן לך יתרון נהדר. רואה חשבון בבני ברק שיידע לתת לך הכוונה ממוקדת כבר משלב פתיחת העסק וגם ילווה אותך יד ביד בהמשך, יהיה זמין עבורך - יקנה לך שקט נפשי וביטחון. אם מדובר בעסק בהקמה, התייעצות עם רו"ח בבני ברק תאפשר לך לקבל החלטה מושכלת איזה סוג עסק לפתוח. 

 

חשוב לדעת שיש מספר סוגי עסקים מקובלים בישראל, בהם: פתיחת עוסק פטור, פתיחת עוסק מורשה, פתיחת חברה בע"מ, תאגיד, עמותה ועוד. וודא כי רואה החשבון יסביר לך על ההבדלים ביניהם, יתרונות וחסרונות וילווה אותך בשלבי הפתיחה של התיק ברשויות המס.

 

במידה שאתה עושה את צעדיך הראשונים כעצמאי כדאי לבחור רו"ח בבני ברק שיש לו ניסיון גם בייעוץ עסקי, כך שתוכל לקבל מענה גם לסוגיות, כמו: בניית תוכנית עסקית, אסטרטגיית שיווק ופרסום וליווי בתמחור. יש בעלי עסקים שייבחרו להתנהל בשוטף באופן עצמאי וייעזרו בשירותיו של משרד ראיית חשבון בבני ברק רק לטובת הגשת הדוח השנתי או הצהרת הון או כאשר מתעוררות שאלה או בעיה נקודתית. בעל עסק יכול לבחור רואה חשבון בבני ברק כמייצג, כך שהוא יהיה זה שיתנהל מול הרשויות במהלך השנה ויגיש את הדוחות בתום שנת המס. בבחירת רואה חשבון בבני ברק, כדאי לבדוק אם התקשורת ביניכם יכולה להיעשות גם אונליין, לצד פגישות אישיות מעת לעת.

 

 

איפה פותחים תיק עסק בבני ברק?

 

בעל עסק שמחליט לפתוח תיק עוסק פטור או עוסק מורשה יכול לגשת לסניפי רשויות המס באופן עצמאי. מי שייבחרו במשרד רואי חשבון כמייצג, רואה החשבון יעשה זאת עבורו ויגיש בשמו את המסמכים הדרושים בכתובות הבאות:

 

  • מס הכנסה: רחוב דוד בן גוריון 38, רמת גן.
  • מע"מ: רחוב זאב ז'בוטינסקי 155, רמת גן.
  • ביטוח לאומי: רחוב אהרונוביץ' 12, מרכז רימונים, בני ברק.

 

יש לדעת כי הקמה של חברה בע"מ היא תהליך מעט מורכב יותר ונדרשות מספר פעולות מקדימות. בין היתר, יהיה עליך לבחור ברו"ח חיצוני לחברה, שיהיה זה שבהמשך גם יחתום על הדוחות, חוות הדעת והביקורת.

 

 

מתי מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון?

 

יש בעלי עסקים שיאמרו שמספיקה להם פגישה אחת או שתיים עם רו"ח במהלך השנה. את החומר הרלוונטי הם שולחים אל המשרד שדואג לכל השאר. אלא שיש צמתים בכל עסק בהם התייעצות עם רואה חשבון עשויה למנוע מבעל העסק טעויות קריטיות או עברה על החוק.

  • הנהלת חשבונות: החובה על ניהול חשבונות מוטלת על כל עסק בכל סדר גודל. בעת פתיחת עסק חדש רואה חשבון בבני ברק יוכל להדריך אותך כיצד נכון לנהל את החשבונות, רישום הכנסות והוצאות, הפקה של חשבוניות וקבלות ואף להמליץ על תוכנה ייעודית או אפליקציה המאושרות על-ידי מס הכנסה.
  • הצהרת הון: מסמך זה למעשה נותן לרשויות המס תמונה מלאה על כל הנכסים, רכוש וההתחייבויות של בעל העסק בארץ ובחו"ל. כל בעל עסק נדרש למלא הצהרת הון אחרי שנת פעילות ראשונה ולאחר מכן אחת למספר שנים. רואה חשבון בבני ברק ייתן לך הסבר מפורט כיצד למלא את ההצהרה בצורה מדויקת, אילו מסמכים יש להגיש איתה ועל החובה לדווח על הכול בשקיפות. רואה החשבון יהיה זה שבעתיד, אם יתגלו פערים בין הצהרות ההון, ינמק ויסביר ממה הם נובעים.
  • הרחבה של העסק: להגדלת היקף פעילות, תוספת של כוח אדם, פתיחת סניפים נוספים או פיתוח של מוצרים ו/או שירותים חדשים, יש משמעויות כספיות וניהוליות כמו גם השפעה על תכנון המס. רואה החשבון יוכל לייעץ לך לקראת קבלת ההחלטה להרחיב את העסק. כך למשל, רו"ח שיש לו ניסיון גם בייעוץ וליווי עסקי, יערוך חקר שוק ומתחרים, יתמחר את המוצרים או השירותים, יערוך תכנון מס ועוד, כדי לוודא שהרחבת העסק אכן כדאית ויש לה פוטנציאל טוב לרווח.
  • העסקת עובדים בעסק: כמעסיק עליך לעמוד בכל חוקי התעסוקה והשכר בישראל. בחיפושכם אחר רואה חשבון בבני ברק, הרי שמוטב יהיה למצוא משרד שיפקח על חשבות השכר, הפקת תלושי השכר, התשלומים והניכויים השונים, תוך מיצוי כל הטבות המס.
  • שינוי סטטוס אישי: במידה שחל שינוי כל שהוא במצב המשפחתי – נישואין, גירושין, הסכם תשלום מזונות, מעבר דירה לאזור עם הטבות מס, לידה של ילד עם צרכים מיוחדים וכדומה, משרד ראיית חשבון בבני ברק יעדכן אותך אם יש לכך השפעה על נקודות זיכוי ועל גובה המיסים שיהיה עליך לשלם או לחילופין לקבל החזר.

 

במשרד רואה חשבון EA&Co. CPA יתאימו לעסק שלך רואה חשבון מיומן ומנוסה, שייתן לך מענה בהתאמה אישית לצרכי העסק, לרבות: ליווי בפתיחת עסק, הגשת דוח שנתי, ייצוג מול רשויות המס לאורך השנה, תשלומים שוטפים ומעקב אחר המקדמות, ייעוץ וליווי עסקי ושירותי חשבונאות מתקדמים.

שתפו ב
1