русский 050-881-7217

רואה חשבון בגבעתיים

בחיפושכם אחר משרד ראיית חשבון בגבעתיים, אנו שמחים להציע את שירותינו מפתח תקווה השכנה. לצד הניסיון הרב שצברנו במתן מעטפת שירותים חשבונאית ופיננסית לעסקים.

בחיפושכם אחר משרד ראיית חשבון בגבעתיים, אנו שמחים להציע את שירותינו מפתח תקווה השכנה. לצד הניסיון הרב שצברנו במתן מעטפת שירותים חשבונאית ופיננסית לעסקים.

שירותי ראיית חשבון לעסקים גדולים וקטנים

 

בחיפושכם אחר רואה חשבון בגבעתיים, משרדנו מעניק את שירותיו ללקוחות וחברות בכל היקף פעילות, החל מעוסק פטור ועוסק מורשה, דרך חברה בע"מ ועד לעמותות ומוסדות. בכל תיק ותיק המנוהל תחת משרדנו, אנו מקפידים על:

 

 

בקרה פיננסית שוטפת

 

עם ציוותם של איש / אשת צוות מטעם משרדנו, אנו מספקים ללקוחותינו את הידיעה כי הם מצויים בידיים בטוחות ומקצועיות. באופן הזה, כל לקוח ולקוחה יכולים להתפנות אל עיסוקם העיקרי הלא-הוא ניהול העסק, פיתוח המטרות העסקיות, הגעה ליעדים חדשים וצמיחה עקבית. לרשותכם סל שירותים אשר יותאם באופן אישי לצורכיכם, תוך הקפדה על זמינות מלאה לכל שאלה והתייעצות.

 

 

תחזית מס ותקשורת מול הרשויות

 

התקשורת אל מול רשויות המס והתשלומים השוטפים הינם חלק מפעילותו התקנית של כל עסק וארגון. אחת לרבעון או לפרק זמן אותו נקבע מראש בהתאם לאופי פעילות העסק, משרדנו עורך שיחות חתך לצורך בדיקת גובה ההכנסות וההוצאות, ויצירת תחזית מס מחודשת וצפי תשלומי מס להמשך שנת המס. שיחות חתך אלו, משמרות את הקשר השוטף, מעניקות לאנשי ונשות צוות המשרד את היכולת להיות חלק מפעילות העסק, ומאפשרות לבעלי ובעלות עסקים וחברות, לדעת במדויק את מצבם הפיננסי-עסקי.

 

 

שירותים תקופתיים

 

כל עסק חדש נדרש להגשתה של הצהרת הון המוגשת עבור מס הכנסה. מטרת המסמך היא להעניק לרשויות המס סטטוס מדויק של הון הנישום. מדובר בכלי חשוב בידי רשויות המס, ועל-כן חשוב שייערך על-ידי בעל מקצוע מנוסה. בחיפושכם אחר רואה חשבון בגבעתיים לצורך הכנה חד-פעמית של הצהרת ההון, נשמח לעמוד לשירותכם. אולם לצד הצהרת ההון הנדרשת בשנתו הראשונה של עצמאי ולאחר מכן רק לאחר מספר שנים, ישנו גם הדו"ח השנתי שכשמו כן הוא – והוא מגש מדי שנה ושנה אל רשויות המס. הדו"ח השנתי נועד לשקף את הפעילות הפיננסית של העסק או העצמאי, נכון לכל שנת מס רלוונטית. עריכת הדו"ח מתאפשרת באופן עצמאי, אך בדומה להצהרת ההון, הרי שהכנה מדויקת על-ידי משרד רואי חשבון, תוכל לסייע רבות ביצירת דו"ח מדויק וקפדני.

 

 

ידע הוא כוח

 

לראיית עולמנו, האתגרים של הזירה העסקית במאה ה-21, מחייבים כל בעל ובעלת עסק בידע מקצועי ומעמיק בהיבטים חשבונאיים ופיננסיים. לצד פעילותנו למתן מעטפת שירות כוללת ורחבה, בפירמת רו"ח EA&CO אנו שמחים להציע ללקוחותינו שורה של מקורות מידע מקוונים המתעדכנים באופן שוטף. מטרת מקורות מידע ולומדה אלו, היא לספק ידע מקיף החל ממונחים שגורים ועד לפעולות והתהליכים הרלוונטיים לכל עסק ועסק. מהו תזרים מזומנים? מהו דו"ח רווח והפסד? ועד לאופן התנהלות נכון אל מול גופים פיננסיים כגון הבנקים.

 

 

שירות הקמת ורישום עסק: אתכם מנקודת הזינוק ועד למטרה

 

חיפשתם אחר משרד רואה חשבון בגבעתיים לרישום העסק? אנו שמחים ומתכבדים ללוות מגוון רחב של עסקים ובכל בהיקף, משלבי הרישום ועד לפעילות השוטפת. משרדנו מטפל בכל המסמכים הדרושים. רישום העסק מתבצע לא יאוחר מעד 48 שעות. את השירות ניתן לקבל גם במסגרתם של השירותים המקוונים, כך שלא תידרשו להגיע למשרדנו, ותוכלו להקדיש את מלוא זמנכם להכנות המקדימות.

 

 

התייעצו איתנו

 

אנו בפירמת רו"ח EA&CO שמחים לעמוד לרשות כל לקוח ולקוחה כבר משלב ההיכרות הראשונית. בכל שאלה שעולה, בכל התייעצות והתלבטות, הינכם מוזמנים להשאיר לנו פנייה באתר, להתכתב עמנו בוואטסאפ או ליצור קשר טלפוני ישיר.

שתפו ב
1