русский 050-881-7217

רואה חשבון ברמת גן

ישנם בעלי ובעלות עסקים המבקשים לברר אודות שירותי הנהלת חשבונות מתוקף רצונם להבטיח פעילות חשבונאית מפוקחת ומאורגנת בקפידה. וישנם המעוניינים באיש / אשת מקצוע שישלימו עבורם את התמונה החסרה לאור חוסר בקיאות וידע בתחום החשבונאות.

ישנם בעלי ובעלות עסקים המבקשים לברר אודות שירותי הנהלת חשבונות מתוקף רצונם להבטיח פעילות חשבונאית מפוקחת ומאורגנת בקפידה. וישנם המעוניינים באיש / אשת מקצוע שישלימו עבורם את התמונה החסרה לאור חוסר בקיאות וידע בתחום החשבונאות.

אנו בפירמת רו"ח EA&CO אומרים כי הצלחתו של כל עסק ועסק תלויה בשני גורמים: האחד - היכולת של הבעלים לפנות זמן לעסק עצמו, ללקוחות, לשירותים / המוצרים והשני – היכולת של העסק לתרגם את פעילותו השוטפת לשורה של דו"חות ושיטת עבודה המעידה על התנהגות והתנהלות כספית נכונה, מפוקחת ומדווחת כהלכה.

 

האם שירותי הנהלת חשבונות וראיית חשבונות מתאימים לי?

 

בעיקר כאשר מדובר בעסק קטן המנוהל על-ידי אדם אחד (מה שנקרא לא פעם בתור One Man Show), עולה התהייה אם ישנו הצורך בשירות שכזה, או שמא בעל או בעלת העסק יכולים לשאת זאת על כתפיהם. השקפת עולמנו וניסיוננו, לימדו אותנו כי הפתגם 'תפסת מרובה לא תפסת', בהחלט יכול לקבל משנה תוקף כאשר כל האחריות נופלת על כתפיו של אדם אחד.

 

חשבוניות שאינן יוצאות בזמן, איחור בתשלומים לספקים, חוסר בקרה באשר לגובה ההוצאות עבור הספקים ושלבי הייצור והתפעול, איחורים בדיווחים על הכנסות, אי הקפדה על הוצאת חשבוניות או במילים אחרות - תחושת מרוץ בלתי פוסקת בין תפעול וניהול העסק, לבין שיקוף פעילותו במסמכים מסודרים.

משרדנו מעניק את שירותיו לעסקים בכל היקף, מעסק קטן, דרך עסקים בינוניים ועד לחברות, מוסדות וארגונים. בין שאתם עסק קטן ובין שאתם חברה רחבת ידיים; הרי שניהולן של העסקאות, רישומן של כלל הפעילויות הפיננסיות וכן ההתנהלות השוטפת אל מול גורמים שונים הנוגעים ישירות בסך ההוצאות וההכנסות, הם בגדר הכרח להצלחתכם העסקית.

 

 

הרבה מעבר לידע שלנו – הכוח הוא בידע שלכם

 

בחיפושכם אחר רואה חשבון ברמת גן, נשמח להציע את שירותינו. משרדנו פועל כדי ללוות את לקוחותיו בשני רבדים:

  • מעטפת שירות שוטפת – אנו כאן כדי לספק שירות מלא ומקיף. החל משירות הקמת עסק ופתיחת תיק לעסקים חדשים, דרך טיפול שוטף בהתנהלות החשבונאית הן במחלקת ראיית החשבון והן במחלקת הנהלת החשבונות ועד לדו"חות שנתיים והצהרות הון.
  • הקניית ידע עצמאי לבעל/ת העסק – ידע הוא כוח, והידע שלכם הוא מה שיעניק לכם אלמנט נוסף ליצירת עסק משגשג ויציב. לרשותנו מאגרי מידע נהירים וברורים המהווים כלומדות עבור כל לקוח ולקוחה המבקשים להכיר היטב את עולמות החשבונאות.

 

לקוחותינו המקבלים שירותי הנהלת חשבונות ברמת גן מטעם המשרד, נחשפים להבנה נרחבת אודות מושגים שגורים וחשובים לרבות: מהן הכנסות? מה זה רווח? מהי נקודת איזון? מהו תזרים מזומנים? אנו כמובן, לוקחים את המושכות על העסק, אך כאשר אתם הלקוחות, מבינים היטב את גלגלי השיניים המניעים אותו, הרי שהדבר הופך אתכם למנהלים טובים יותר, ולאנשי עסקים היודעים כיצד לסלול את דרכם בביטחון.

 

 

כיצד נוכל לעזור לכם?

 

בסיועו של מנהל חשבונות ברמת גן מטעם משרדנו, תיהנו מ:

  • יצירת תשתית פיננסית המבוססת על דו"חות ודיווחים שוטפים עבור הרשויות.
  • התנהלות שוטפת בריאה ונכונה לתשלומים עבור ספקים וגבייה מצד הלקוחות, זאת לצד דיווחים והפקתם של מסמכים חשבונאיים.
  • מענה מקיף עבור כל שאלה ותהייה. אנו דוגלים בייעוץ אישי ושירות בוטיק המקנה לכל בעל ובעלת עסק את הביטחון כי יש מי שנמצא לצדם.

לצד שירותי הנהלת חשבונות ברמת גן, משרדנו מספק מענה מקיף לשירותי ראיית חשבון הכוללים:

  • רישום העסק – במידה ופגשתם בנו זה עתה לראשונה לאור רצונכם להקים עסק חדש בישראל, לרשותנו הניסיון והידע לפתיחת תיק ברשויות המס ורישומו של העסק בתוך מספר ימים בודדים. אנו מלווים עסקים בכל היקף מעוסק פטור, דרך עוסק מורשה ועד לחברה בע"מ
  • מיסים – תשלומי המיסים כנהוג לפי תחיקותיה של מדינת ישראל באופן מסודר ועקבי עבור מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ.
  • תכנון מס – אחת לתקופה, אנו יוזמים שיחה עם לקוחותינו כדי לבחון את גובה תשלום המס הנוכחי, ומבצעים תכנון מס עתידי. שירות תדיר זה, משקף לבעל/ת העסק את הרווחיות באופן מדויק, ומבטיח אצבע על הדופק בכל עת.
  • דו"ח שנתי – הכנת והגשת הדו"ח השנתי עם כלל המסמכים הנדרשים המעידים על ההכנסות וההוצאות של בעל / בעלת העסק נכון לשנת המס הרלוונטית.
  • הצהרת הון – הצהרת הון הנדרשת על-ידי מס הכנסה לשיקוף תמונת מצבו הפיננסית של הנישום. הצהרה זו מהווה אלמנט חשוב בעבור רשויות המס המבקשות לאתר באם ישנן הכנסות שאינן מדווחות. על-כן, מומלץ לערוך את ההצהרה יחד עם איש מקצוע מיומן.

 

 

התייעצו עם מנהל חשבונות ברמת גן מטעם משרדנו

 

בחיפושכם אחר רואה חשבון ברמת גן, אנו בפירמת רו"ח EA&CO שמחים להעניק שירות מקצועי ואדיב הן ללקוחותינו הקיימים והן עבור כל מתעניין ומתעניינת המבקשים להתייעץ ולטכס עצה. ב

 

כל שאלה והתייעצות בנושא שירותי הנהלת חשבונות ברמת גן וכן שירותים חשבונאיים נלווים, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני, לכתוב לנו בוואטסאפ או להשאיר לנו פניה באתר.

שתפו ב
1