русский 050-881-7217

רואה חשבון בנתניה וחדרה

התנהלות נכונה של כל עסק תלויה בשני פרמטרים עיקריים: הנהלת חשבונות תקינה וליווי של רואה חשבון בנתניה וחדרה. על מנת שהעסק יפיק את המיטב משירותיו של רואה חשבון בנתניה וחדרה, ההמלצה לבחור במי שמכיר עסקים דומים לזה שלך.

התנהלות נכונה של כל עסק תלויה בשני פרמטרים עיקריים: הנהלת חשבונות תקינה וליווי של רואה חשבון בנתניה וחדרה. על מנת שהעסק יפיק את המיטב משירותיו של רואה חשבון בנתניה וחדרה, ההמלצה לבחור במי שמכיר עסקים דומים לזה שלך.

לא פחות חשוב מכך, הוא לבחור רואה חשבון בנתניה וחדרה שיהיה זמין לתת מענה בזמן אמת, יצעד לצידך וירגיש שהצלחתך היא גם הצלחתו.

 

 

מדוע מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון בטרם פותחים עסק?

 

יש מספר בדיקות משמעותיות שמומלץ לעשות לפני שפותחים עסק, כמו: חקר שוק, בחירת לוקיישן, מי המתחרים ומה הם מציעים, תמחור, בחירת ספקים, מיקוד של קהלי יעד ועוד. רואה חשבון בחדרה יוכל לעזור לך לעשות סדר, ואף לערוך בדיקת היתכנות ומציאת מקורות מימון, כדי שההחלטה שתתקבל תהיה מבוססת נתונים ולא לפי "תחושת בטן".

רואה חשבון בחדרה יוכל להכין איתך תוכנית עסקית ואסטרטגיית שיווק, או לחילופין להמליץ על מומחים בתחום שיזניקו את העסק שלך ויעזרו בפיתוח שלו. רואה חשבון בנתניה וחדרה ימליץ על סוג העסק שיתאים לרעיון של היזם, לאחר שיסביר לו את היתרונות והחסרונות האובייקטיבים שבפתיחת עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ.

כדי להקים עסק יש לפתוח תיק ברשויות המס – מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. רואה חשבון בנתניה וחדרה ינחה אותך לגבי המסמכים שיש להצטייד בהם, יעזור לך בהערכה של ההכנסות הצפויות בשנה הקרובה, כדי שתוכל להצהיר עליהן לצורך חישוב המקדמות. תוכל לבחור רואה חשבון בנתניה וחדרה כמייצג שלך כדי שהוא יעשה את הרישום בשמך. יש לדעת שהקמה של חברה בע"מ דורשת, על-פי חוק, ליווי של רואה חשבון בנתניה וחדרה שיהיה חיצוני לחברה, כבר בעת רישום החברה ברשם החברות (משרד המשפטים).

 

 

היכן רשות המיסים בחדרה?

 

 • מס הכנסה: רחוב הלל יפה 1, חדרה.
 • מע"מ: רחוב הלל יפה 1, חדרה.
 • ביטוח לאומי: הלל יפה 7, חדרה.

 

היכן רשות המיסים בנתניה?

 

 • מס הכנסה: רחוב סמילנסקי 8, נתניה.
 • מע"מ: רחוב סמילנסקי 8, נתניה.
 • ביטוח לאומי: הרצל 68, נתניה.

 

 

כיצד רואה חשבון בחדרה יעזור לך בניהול הפיננסי של העסק?

 

כמי שתחומי ההתמחות שלו הם חשבונאות ופיננסים, רואה חשבון בחדרה ילווה את העסק בכל הנוגע להנהלת חשבונות, פיקוח, מעקב וביקורת, בהתאם לדרישות רשויות המס והוראות החוק.

 • פיקוח על הנהלת חשבונות: בישראל נהוגות שתי שיטות מקובלות לניהול חשבונות – כפולה (דו צידית) וחד-צידית. רואה חשבון בנתניה וחדרה יסביר מה הנהלת חשבונות התואמת לעסק שלך ואף ימליץ על תוכנה ייעודית. רואה חשבון בחדרה יעקוב ויפקח על ההתנהלות החשבונאית, במיוחד על רישום פעולות חשבונאיות בהנהלת חשבונות כפולה, הנחשבת למורכבת יותר.
 • תכנון מס: כמעט לכל פעילות עסקית יש משמעות והשלכות על גובה המס. רואה חשבון בנתניה וחדרה ידע כיצד לפעול במסגרת החוק, על מנת שתשלם את המס המדויק המשקף את הפעילות של העסק, תוך מיצוי של כל ההטבות והזכויות.
 • תיאום מס והחזר מס לעצמאים ושכירים: כל שינוי במצבו האישי או המשפחתי של בעל עסק או של שכיר יכול להשפיע על גובה המס. רואה חשבון בנתניה וחדרה יבדוק אם חל שינוי, למשל, בסטטוס המשפחתי, מקום מגורים ועוד, שעשוי להוסיף או לגרוע לך נקודות זיכוי במס הכנסה. רואה חשבון בנתניה וחדרה יבדוק גם אם אתה עומד בתנאים נוספים לקבלת נקודות זיכוי, כגון: תשלום מזונות, ילד עם צרכים מיוחדים, תושב חוזר, חייל משוחרר. אם הינך עצמאי שעובד במקביל כשכיר, רואה חשבון בחדרה יערוך עבורך חישוב לתיאום מס כדי שלא תהיה כפילות בגבייה או תשלום יתר.
 • חשבות שכר ותלושי שכר: נושא תשלום לעובדים עשוי להיות מורכב בכדי שבעל עסק יעשה זאת בעצמו. רואה חשבון בנתניה וחדרה יפקח שהנהלת החשבונות או חשב השכר פועלים לפי בהוראות החוק, מנפיקים תלושים כדין ושהשכר משולם במועד, כדי שלא תהיה חשוף לתביעות.
 • ליווי וייעוץ עסקי: כדי לשמור על עסק צומח ודינמי, רואה חשבון בנתניה וחדרה יוכל לעזור לך בתכנון התרחבות עתידית של העסק, הכנסת שותפים, מכירת זכיינות או גיוס משקיעים. רואה חשבון בנתניה וחדרה גם יעזור לך כשתחליט לשנות את סוג העסק, למשל מעוסק פטור לעוסק מורשה, או לקראת מעבר לחברה בע"מ, על כל המשתמע מכך.

 

 

היתרונות של רואה חשבון כמייצג של בעל עסק

 

 • דיווח תקופתי: כל עסק נדרש להגיש דיווחים לרשויות המס אחת לחודש-חודשיים, תלוי בסוג העסק והיקף פעילותו. רואה חשבון בחדרה ידווח עבורך על הנתונים שיאספו מהנהלת החשבונות, יעביר את התשלומים ועל-פי צורך יעדכן את גובה המקדמות.
 • דוח שנתי: חישוב המס לכל עסק נעשה רטרואקטיבית בכל סוף שנה קלנדרית. רואה חשבון בנתניה וחדרה יגיש את הדוח השנתי לרשות המיסים לצורך חישוב המס שיהיה עליך לשלם בקיזוז המקדמות (אם שולמו). לחילופין, רואה חשבון בנתניה וחדרה יבדוק אם אתה זכאי להחזר מס בשל גבייה עודפת. הדוח השנתי מחושב על-פי בית אב, לכן רואה חשבון בנתניה וחדרה יכלול בו גם את ההכנסות של בן או בת הזוג.
 • הצהרת הון: בדרך כלל אחרי שנה מאז שהוקם העסק, יידרש הבעלים להגיש הצהרת הון על כל הנכסים, הרכוש, ההכנסות וההתחייבויות שלו, בארץ ובחו"ל, כולל אלה של בן או בת הזוג וילדים שטרם מלאו להם 18.

 

רואה חשבון בנתניה וחדרה ינחה אותך בדבר רשימת מסמכים שתצטרך לאסוף לצורך אימות הסעיפים בהצהרה וכיצד למלא אותה, כך שלא ייווצרו פערים לא מוסברים בין ההצהרה הראשונה לאלה שתידרש להגיש גם בשנים הבאות.

 •  

בעלי עסקים, טובים ככל שיהיו, כדאי שיעסקו בפיתוח וגדילה של העסק, שיווק ומכירות, וישאירו את הנושא החשבונאי בידיו של רואה חשבון בנתניה וחדרה, שיודע לתת מענה במגוון תחומים. משרד רואי חשבון EA&Co. CPA עומד לרשות בעלי העסקים בליווי וייעוץ של רואה חשבון בנתניה וחדרה, במתן שירות מותאם אישית לעסקים בתחומים מגוונים וסוגים שונים.

שתפו ב
1