русский 050-881-7217

רואה חשבון בנהריה

נהריה היא העיר הצפונית ביותר במישור החוף. פועלים בה עסקים רבים ומגוונים מתחומים שונים, חלקם מותגים מובילים ובעלי מוניטין עולמי.

נהריה היא העיר הצפונית ביותר במישור החוף. פועלים בה עסקים רבים ומגוונים מתחומים שונים, חלקם מותגים מובילים ובעלי מוניטין עולמי.

משרד רו"ח EA&Co. CPA מעניק שירותי רואה חשבון בנהריה לעצמאים ועצמאיות, עוסקים פטורים, עוסקים מורשים, חברות ועמותות. בין השירותים: ייעוץ וליווי בניהול פיננסי השוטף, פיקוח על הנהלת החשבונות, הפקת דוחות, ביקורת ומאזנים, ייצוג מול רשויות המס.

 

 

מתי מומלץ להיעזר ברואה חשבון בנהריה?

 

כל יזם או אדם שהבשיל אצלו רעיון לפתיחת עסק מוטב שיתייעץ עם רואה חשבון בנהריה לפני הקמת העסק. זאת על מנת לקבל מידע רב ככל האפשר על המשמעויות וההשלכות שיש בפתיחת עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ או עמותה, כדי שיוכל לקחת החלטה מושכלת.

רואה חשבון בנהריה, שלו ניסיון בליווי עסקים בסדרי גודל שונים, יוכל לפרוש בפניך את היתרונות והחסרונות של כל סוג עסק ולייעץ לך איזה עסק כדאי לפתוח בנקודת הזמן הנוכחית. רואה חשבון בנהריה ייבחן מה ההיתכנות של העסק, מקורות מימון, יבנה תוכנית עסקית, יעשה תכנון מס ועוד.

 

בהמשך, תוכל לבחור לשכור את שירותיו של רואה חשבון בנהריה כמייצג שלך מול רשויות המס לאורך כל השנה, או לחילופין להיעזר בו רק בתום שנת המס.

עוסק פטור ועוסק מורשה אינם מחויבים בליווי צמוד של רואה חשבון בנהריה, בעוד על חברה בע"מ למנות רואה חשבון בנהריה, שיהיה חיצוני לחברה, על-פי חוק.

 

 

כיצד רואה חשבון בנהריה עוזר לעסק?

 

פתיחת עסק: כל עסק בישראל חייב לפתוח תיק ברשויות המס. רואה חשבון בנהריה שתבחר כמייצג שלך יעשה זאת עבורך. הוא יגיש את המסמכים הרלוונטיים למס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ, יחשב את המקדמות לתשלום ובמשך שנת המס ידאג להעברת התשלומים.

תרצה לפתוח עסק לבד? אלה כתובות סניפי רשויות המס אליהם יש להגיע:

 

  • מס הכנסה: רחוב שלום הגליל 1, עכו.
  • ביטוח לאומי: רחוב וייצמן 62, נהריה.
  • מע"מ: רחוב שלום הגליל 1, עכו.

 

פיקוח על הנהלת החשבונות: עוסק פטור ועוסק מורשה מחויבים בניהול חשבונות פשוטה יחסית ואפשר לעשות זאת גם לבד. חברה בע"מ, מחויבת לקיים הנהלת חשבונות כפולה (דו-צידית) והמעורבות של רואה חשבון בנהריה בתהליך גבוהה יותר. רואה חשבון בנהריה ידריך אותך כיצד לנהל את הרישומים, לנהל את ההכנסות וההוצאות, להנפיק חשבונית וקבלות ואף ינחה אותך באיזו תוכנה המאושרת על-ידי מס הכנסה כדאי לך להשתמש.

דוח שנתי: בתום כל שנת מס יש להעביר דיווח לרשויות המס על הפעילות הפיננסית של העסק. רואה חשבון בנהריה יכין עבורך את הדוח, בהתאם לנתונים שנאספו במשך השנה וידאג לתשלום הפרשים או להחזר מס אם הייתה גבייה עודפת.

 

הצהרת הון: כל בעל עסק נדרש להגיש הצהרת הון לאחר שנת הפעילות הראשונה של העסק, ולאחר מכן אחת לכמה שנים. רואה חשבון בנהריה ינחה אותך איזה מסמכים, אישורים, קבלות וכדומה עליך לאסוף לטובת העניין. הוא יבדוק שהדיווח שלך, שיכלול גם את בני המשפחה הגרעינית שלך (לרבות ילדים מתחת לגיל 18), מלא ומדויק.

חשבות שכר: אם יש לך עובדים בעסק, רואה חשבון בנהריה יוודא שהטיפול במשכורות, הנפקת תלושי שכר, מיצוי הטבות מס ותשלומים לעובדים נעשים על פי חוק.

 

תיאום מס והחזרי מס: חישוב המס הנגבה מכל עצמאי ושכיר בישראל הוא שנתי ומחושב לפי בית אב. לפיכך, רואה חשבון בנהריה יבדוק עבורך אם שילמת מס עודף ואתה זכאי להחזר. רואה חשבון בנהריה יעשה את ההתאמות הדרושות במידה שחל שינוי בסטטוס התעסוקתי שלך (למשל, אתה שכיר וגם עצמאי), שינוי בסטטוס המשפחתי המשפיע על נקודת הזיכוי במס, שינוי במקום מגורים (כמו מעבר לאזור עם הטבת מס) וכדומה.

 

ליווי וייעוץ עסקי: רואה חשבון בנהריה, שלו ניסיון בליווי וייעוץ לעסקים, יכול לעזור לך לבנות תוכנית עסקית, לייעץ כשתרצה להרחיב את העסק, לעבור מסוג עסק אחד לאחר, למצוא מקורות מימון בנקאים וחוץ בנקאים. בנוסף, רואה חשבון בנהריה יוכל לסייע לך בבדיקת תמחור והמחרה של שירותים ומוצרים כדי להגדיל את הרווחים.

 

התייעצות עם רואה חשבון בנהריה יאפשרו לך לנהל את העסק שלך ולהשאיר את הטיפול בנושאים הפיננסיים בידיו של אדם מקצועי. חלק ניכר מהשירותים ניתנים בתקשורת מקוונת או בטלפון, ובמקרים מסוימים ניתן לתאם גם פגישות אישיות בעסק או בחללי עבודה משותפים.

שתפו ב
1