русский 050-881-7217

רואה חשבון בבאר שבע

באר שבע - בירת הנגב עברה בעשור האחרון מהפך של ממש בכל הנוגע לקידום עסקים מתחומים שונים. רואה חשבון בבאר שבע שמלווה את העסקים הקיימים והחדשים נדרש למיומנות רחבה כדי שהם יוסיפו לשגשג.

באר שבע - בירת הנגב עברה בעשור האחרון מהפך של ממש בכל הנוגע לקידום עסקים מתחומים שונים. רואה חשבון בבאר שבע שמלווה את העסקים הקיימים והחדשים נדרש למיומנות רחבה כדי שהם יוסיפו לשגשג.

כיצד לבחור רואה חשבון בבאר שבע?

 

צריך לזכור שרואה חשבון בבאר שבע הוא הרבה יותר מאדם מקצועי. עליו להיות מי שאתה סומך עליו שייתן לך את ההכוונה והליווי הטובים ביותר בכל רגע נתון, בנושאים חשבונאיים והנהלת חשבונות, במיוחד ברגעים של משבר או חוסר ודאות.

 

ההמלצה לבחור רואה חשבון בבאר שבע עם ניסיון בייעוץ וליווי עסקי, כך שיתרום לעסק בכל שלב, החל מההקמה, דרך ניהול שוטף ועד להתרחבות. רואה חשבון בבאר שבע שתבחר בו כמייצג שלך צריך להיות זמין עבורך למענה על שאלות, כמו גם ייתן לך חוות דעת מהימנה כאשר תעמוד לפני התלבטות הקשורה לפיתוח העסק או חלילה לפני סגירתו.

 

 

למה צריך רואה חשבון לעסק?

 

התשובה די פשוטה: בישראל מדיניות המיסוי מורכבת, חוקי העבודה נוקשים ויש המון מידע שצריך להיות חשוף אליו. אדם שאינו רואה חשבון יתקשה לנתב את דרכו, מה שעלול להשפיע על התנהלות העסק, לכשלים ואף לסגירה שלו. לא משהו שאתה רוצה עבורך.

 

נבהיר, שיש עסקים שלא בהכרח יצטרכו רואה חשבון בבאר שבע שיעשה עבורם את כל העבודה, אלא יסתפקו בייעוץ ראשוני בלבד ונקודתי בהמשך. חלקם אף יפתחו בעצמם את תיק העסק ברשויות המס ללא רואה חשבון בבאר שבע וינהלו את התשלומים והדיווחים השוטפים. לשם כך הם צריכים לפנות למשרדי הרשויות בכתובות:

 

  • מס הכנסה: שדרות שז"ר 31, באר שבע.
  • מע"מ: שדרות שז"ר 31 (בית אושירה), באר שבע.
  • ביטוח לאומי: שדרות שז"ר 31א (בית פריזמה), באר שבע.

 

יזמים שירצו לפתוח עסק בעזרת רואה חשבון בבאר שבע, יאספו את המסמכים הדרושים והוא יעשה זאת בשבילם. אם תבחר לפתוח חברה בע"מ, תהיה חייב למנות רואה חשבון בבאר שבע, שיהיה אמון על הביקורת, חתימה על מאזנים וחוות הדעת, יפקח על ניהול הספרים והנהלת חשבונות כפולה הנחשבת מורכבת.

 

 

מה כוללים שירותים של רואה חשבון בבאר שבע?

 

  • ייצוג מול רשויות המס: לכל עסק יש אינטראקציה כזו או אחרת עם רשויות המס. רואה חשבון בבאר שבע שתיבחר בו כמייצג שלך, יטפל בכל הנושאים המחייבים דיווח, יתעסק עם הבירוקרטיה, טפסים ועוד. רואה חשבון בבאר שבע גם ידווח לרשויות השונות על ההכנסות וההוצאות של העסק, יעביר את התשלומים ויעקוב שהם נקלטו במערכות. מלבד הדיווחים אחת לחודש או חודשיים יש להגיש למס הכנסה דוח שנתי בתום שנת המס. רואה חשבון בבאר שבע יגיש בשמך את הדוח השנתי, שלמעשה סוכם את ההכנסות וההוצאות שעל-פיה מחושב הסכום הסופי למס. יבדוק אם יש השלמות לשלם, אם העסק זכאי להחזר מס בעקבות גבייה עודפת או תיאום מס.
  • הגשת הצהרת הון: רואה חשבון בבאר שבע ינחה את בעל העסק איך למלא את הסעיפים המשקפים הכנסות, רכוש, נכסים והתחייבויות בארץ ובחו"ל של בעל העסק, בן או בת הזוג וגם של ילדיו מתחת לגיל 18. מילוי מוקפד של הצהרת ההון הראשונה הוא בעל חשיבות עצומה. זאת משום שבעל העסק יידרש בעתיד למלא הצהרות הון נוספות ואם יתגלו פערים לא מנומקים בין ההצהרות השונות זה עלול לגרור חקירות וקנסות.
  • תכנון מס: רואה חשבון בבאר שבע יבדוק כיצד תשפיע ההתנהלות העסקית על חישוב המיסים, כך שתשלם מס בהתאמה מלאה להיקף פעילות העסק תוך מיצוי כל זכויותיך.
  • פיקוח על תשלומי שכר העובדים: חשבות שכר היא נושא שאין להקל בו ראש. פיקוח של רואה חשבון בבאר על חישוב משכורות לעובדים נועד לבדוק שהוא נעשה על-פי חוק כולל ניכויים והפרשות סוציאליות, שמופקים תלושי שכר ושהמשכורות משולמות במועד. בתום שנת המס ולאחר סיכום הוצאות השכר, רואה חשבון בבאר שבע יחתום על טופס 106 שיימסר לעובדים ועל טופס 126 שיוגש לרשויות.
  • ייעוץ עסקי: בעלי עסקים יכולים לקבל ליווי וייעוץ של רואה חשבון בבאר שבע כדי שיוכלו לנהל טוב יותר את העסק, לרבות הכנת תוכנית עסקית, בניית אסטרטגיה לקראת הרחבת פעילות, פתיחת סניפים, חשיבה על פיתוח מוצרים או שירותים חדשים ותמחור שלהם.
  • ביקורת וחוות דעת לחברה בע"מ או תאגידים: דוחות מבוקרים של חברה בע"מ או תאגיד שנחתמו על ידי רואה חשבון בבאר שבע, ומוגשים לרשויות המס, כמו גם חוות דעת מהווים אישור על ניהול תקין. רואה חשבון בבאר שבע גם יהיה זה שחתימתו על מאזנים ועל דוחות פיננסיים אחרים תהווה בסיס להתנהלות מול גופים בנקאיים, משקיעים, בעלי מניות, חברות אשראי ואחרים, שבעל העסק יחפוץ לנהל איתם משא ומתן.
  • סגירת העסק: אמנם מדובר בתרחיש שאף יזם לא מאחל לעצמו, אך אם זה יקרה, רואה חשבון בבאר שבע ילווה אותך ויעזור לך לעבור את השלב הזה בקלות ככל שניתן. לא כל השירותים מתאימים לכל סוגי העסקים. רואה חשבון בבאר שבע ייתן את המענה והשירות המתאימים לסוג העסק, גודלו והיקף פעילותו, על פי פקודת המס ובאמות המידה המקובלות בלשכת רואי החשבון בישראל.

 

רואה חשבון בבאר שבע חייב להתעדכן על בסיס קבוע בכל שינויי החקיקה, הנהלים והמענקים המוצעים לבעלי עסקים. רואה חשבון בבאר שבע יוביל אותך בביטחה במסע כדי שלא תעבור על החוק ותהיה חשוף לתביעות וקנסות מחד, וידאג שתקבל את כל מה שמגיע לך מאידך. במשרד רו"ח EA&Co. CPA תוכל לקבל מענה של רואה חשבון בבאר שבע שיצעיד יחד איתך את העסק או החברה לפסגות חדשות.

שתפו ב
1