русский 050-881-7217

איך לבחור רואה חשבון?

הגיעה העת והחלטתם שאתם מקימים עסק משלכם ויוצאים לדרך עצמאית. קודם כל, אנו בפירמת רואי חשבון EA&CO. CPA מברכים אתכם על החלטתכם ומאחלים דרך פורייה, מוצלחת ומלאה בסיפוק והגשמה.

הגיעה העת והחלטתם שאתם מקימים עסק משלכם ויוצאים לדרך עצמאית. קודם כל, אנו בפירמת רואי חשבון EA&CO. CPA מברכים אתכם על החלטתכם ומאחלים דרך פורייה, מוצלחת ומלאה בסיפוק והגשמה.

עתה, עוד בטרם החל העסק לרקום עור וגידים, עולה גם הצורך בבחירה ברואה החשבון שילווה אתכם לאורך הדרך, ויבטיח פעילות פיננסית תקינה, כזאת המשתקפת היטב אל מול כל הרשויות הרלוונטיות, וכנדרש בחוק. דרך אחת לבחור רואה חשבון היא כמובן לאור המלצה חמה מקולגה. מה שטוב לאחד, וודאי שיהיה טוב גם עבורנו. דרך נוספת, וחשובה לא פחות, היא באמצעות מציאת רואה חשבון אשר יוכל להבטיח את המענה הטוב ביותר עבורכם, ושיענה על הצורך שלכם.

 

 

פתיחת העסק ומתן הכוונה

 

ייתכן שהגעתם למאמר זה לאור כוונתכם להחליף רואה חשבון קיים. אולם את הפסקה הזו נבקש להקדיש לפתיחתו של עסק חדש ולבעלי ובעלות עסק שזוהי דריסת רגלם הראשונה בזירה העצמאית. אנו מתמחים בפתיחת עסקים וליווי לבעלי ובעלות עסקים חדשים. עבור מי שעושה את דרכו הראשונה כעצמאי, מומלץ לבחור במשרד רואי חשבון שיבצע את כל התהליך הביורוקרטי הנדרש, ולצידו גם יעניק ליווי מקיף.

בקבלת שירות מטעם משרדנו, אנו מספקים ללקוחותינו הדרכות מקצועיות ובגובה העיניים. ניהול העסק בפן הפיננסי יכול להביא עמו מושגים שאינם מוכרים, תהליכים שאינם ברורים דיו וכיוצא בזאת. ההדרכה מוגשת הן בעל-פה במתכונת של אחד על אחד יחד עם הלקוח/ה וכן בכתב עם מאגר מידע מסודר: מהו תזרים מזומנים, מדוע מומלץ לנהל חשבון בנק עסקי לצד הפרטי, כיצד עובדים מול הבנקים, מהן ההוצאות המוכרות – הכול כתוב מסודר, נהיר וברור.

 

 

ניסיון מקצועי

 

ניסיון הוא קריטריון שרבים נוהגים 'לנופף' בו אך הוא בהחלט ראוי לקדמת הבמה, כל שכן כאשר מדובר בכסף שלנו. לראיית עיניי כרואה חשבון, זהו ענף שמשלב בין יכולת מתמטית ואנליטית שרירותית לבין חשיבה מחוץ לקופסה ויצירתיות. כיצד לנהל באופן נכון ומושכל את ההתפתחות העסקית של בית העסק? כיצד לנהל את הכספים באופן נכון ושמתאים לסטטוס הנוכחי של לקוחותינו? אילו פעולות יזומות לתכנוני מס יאפשרו לנו ליהנות מהטבות במס או מהפחתה בתשלומים, כל זאת כמובן בכפוף לחוקיה של מדינת ישראל. כל הנציגים מטעם משרדנו הינם אנשי ונשות מקצוע מנוסים ובעלי מוסר עבודה גבוה. עם הניסיון, יכולת התגובה היא מהירה יותר, הדיוק הוא וודאי יותר. משרד רואי החשבון שלכם מוכרח לתת לכם את השקט התעשייתי לשקוד על העסק ולפתח אותו.

 

 

יחס אישי וזמינות גבוהה

 

כרו"ח שזה עתה כותב עבור אתרו, אני וודאי לא אשמע אובייקטיבי באשר לשאלה איך לבחור רואה חשבון בצורה נכונה. אך אני רק יכול לשקף את הדברים מראות עיניי. לצד המקצועיות, ולצד היכולת לספק מענה שמדייק את צורכי בית העסק, אני יכול להעיד כי יחס אישי לכל לקוח ולקוחה הוא לא המלצה כי אם חובה. כאנשי מקצוע שמלווים אתכם בהחלטות פיננסיות חשובות ומשמעותיות, זהו הכרח של ממש להבטיח זמינות מלאה ומתן מענה לכל שאלה, כמו גם לאתגרים שלעתים אף תופסים אותנו לא מוכנים. במשרדנו לא תשמעו צמד מילים כמו 'לא יודע', וגם כאשר יצוצו אתגרים וסוגיות מורכבים, הרי שנבחן את הדברים תוך התחייבות להשיב על הכול עם פתרון מסודר ותשובה מפורטת עד 24 שעות.

 

 

למה לבחור במשרדנו?

 

חלוקה ברורה לכל היקף פעילות

 

אנו בפירמת רואי חשבון EA&CO. CPA שמחים לעמוד לשירותם של כל לקוח ולקוחה, כל בית עסק ובכל היקף פעילות. הדבר מתאפשר בזכות חלוקה ברורה המתקיימת אצלנו במשרד עם מחלקות שונות המספקות שירות ייעודי לראיית חשבון לעוסק פטור, לעוסק מורשה ולחברה בע"מ. לתפישתנו, אין אדם שעושה הכול, ואין אדם שמומחה בכול. אם זוהי הנהלת חשבונות או חשבות שכר, ואם זו ראיית חשבון להיקף פעילות מסוים, אם זהו מיסוי או התנהלות אל מול הרשויות – כלל הפעילויות מחולקות לאנשי מקצוע המתמחים בעבודתם ושעושים זאת על הצד הטוב ביותר.

 

 

דיוק וביקורת פנימית

 

אני סמוך ובטוח שאינכם מופתעים לגלות כי ראיית החשבון והנהלת החשבונות מצריכים דיוק מופתי על כל פרט ולו הקטן ביותר. מסיבה זו, כל דו"ח שאנו מגישים נבדק 3 פעמים, ועובר סקירה יסודית על-ידי עיניים בוחנות ומקצועיות.

 

 

בקרת איכות על השירות

 

במשרדנו אנו פועלים בכל עת כדי להבטיח שלקוחותינו יקבלו את היחס והשירות הטובים ביותר. בכל מקרה ובו לקוח או לקוחה מביעים את תחושותיהם כי דבר מה בשירותינו לא ענה על ציפיותיהם, אנו בוחנים זאת באופן קפדני, משוחחים ומפיקים את הלקחים הנדרשים. לא מדובר בשיחות פורמליות, ומטרתנו היא לקיים שיח ישיר, פתוח ובגובה העיניים – בדיוק כפי שאני רואה לנכון את השירות כולו.

 

 

זמינות מידית ומתן פתרונות יצירתיים

 

לצד עבודתנו השוטפת שנמדדת בשיקוף הפעילות הפיננסית אל מול הרשויות וכן שיחות חתך עם לקוחותינו, הי שייתכנו סוגיות ואתגרים שיצריכו סיעור מוחות. כל לקוח ולקוחה הזקוקים לפתרונות יצירתיים ומתן מענה לאירועים חריגים ודחופים, נהנים מזמינות מלאה ואף מידית.

 

 

התייעצו איתנו בבחירת רואה חשבון

 

לשאלתכם איך לבחור רואה חשבון, ישנן תשובות שניתן לכתוב שחור על גבי לבן, אך גם יש קריטריונים פרטניים שמוכרחים להתאים לכם ולאופי בית העסק שלכם. אנו בפירמת רואי חשבון EA&CO. CPA נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה והתייעצות. באפשרותכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר.

שתפו ב
1