русский 050-881-7217

הנהלת חשבונות במיקור חוץ

משרדנו מונה אגפים המיועדים באופן פרטני עבור עסקים בהתאם להיקף פעילות. מעוסקים פטורים ומורשים, דרך חברות בע״מ ועד לעמותות; חברתנו מעניקה את שירותיה במיקור חוץ, ולצד זאת תוך הקפדה על יחס אישי ומעורבות מלאה בפעילותו הפיננסי של בית העסק.

משרדנו מונה אגפים המיועדים באופן פרטני עבור עסקים בהתאם להיקף פעילות. מעוסקים פטורים ומורשים, דרך חברות בע״מ ועד לעמותות; חברתנו מעניקה את שירותיה במיקור חוץ, ולצד זאת תוך הקפדה על יחס אישי ומעורבות מלאה בפעילותו הפיננסי של בית העסק.

כיום יותר ויותר עסקים בוחרים להיתמך שירותי הנהלת החשבונות במיקור חוץ הכוללים לעתים גם שירותי ראיית חשבון למעטפת חשבונאית מלאה מחלקת שירותי הנהלת החשבונות שבמשרדנו שמחה ומתכבדת להיות אמונה על מערך הפעילות הפיננסי של לקוחותינו לרבות: תיעוד ההוצאות וההכנסות, הפקת חשבוניות, שירותי גבייה ללקוחות ותשלום לספקים, הכנת דו"חות כספיים ועוד. מטרתנו היא שבפירמת רו"ח EA&CO תיהנו ממעטפת שירות מקצועית ואוזן קשבת הזמינה בכל עת.

 

 

יתרונות של הנהלת חשבונות במיקור חוץ

 

חיסכון בעלויות

 

שירותי הנה"ח במיקור חוץ הינם חסכוניים יותר בהשוואה להעסקת מנהלי ומנהלות חשבונות כעובדים פנימיים שכירים. שירות שכזה מקנה לבעל או בעלת העסק את היכולת לשלם אך ורק בעבור השירותים הנחוצים להם, וזאת מבלי להידרש להוצאות עובד-מעביד, הכשרת העובדים וכיוצא בזאת.

 

 

יעילות השירות

 

שירותי חשבונאות במיקור חוץ עוזרים בשיפור היעילות והפרודוקטיביות, מכיוון שלחברה או לאדם במיקור חוץ יש מומחיות וניסיון בתחום. משרדנו מעסיק אנשי מקצוע מיומנים העוברים הכשרות תכופות בהתאם לתמורות החלות בזירה העסקית והפיננסית. באופן הזה, לקוחותינו יכולים לדעת בבטחה כי כל פעולות החשבונאות מבוצעות באופן מדויק ובמועדים הנדרשים.

 

 

גישה למומחיות מיוחדת

 

מטבעם של הדברים כי הנהלת חשבונות עבור ארגון X שונה במתכונתה מזו הנהוגה בחברה Y. כל גוף עסקי וכל פעילות פיננסית-עסקית, מביאה עמה את הצורך בהתמחויות שונות ובניסיון מצטבר משתנה. בפנייתכם לקבלת שירותי הנה"ח במיקור חוץ, אתם מחזיקים ביכולת לבחור בקפידה יתרה את אנשי ונשות המקצוע שילוו אתכם, כך שיתאימו לצורכיכם.

 

 

סיכון מופחת

 

שירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ מסייעים בהפחתת הסיכון לטעויות ושגיאות. מנהלי החשבונות מיועדים אך ורק לניהול פעילותם הפיננסית של עסקים בהיקפים ברורים ומוגדרים. נוסף על כך, כאשר השירות ניתן על-ידי משרד ראיית חשבון, הרי שכל מלאכת הנהלת החשבונות מבוצעת באופן מבוקר ועוברת תחת מספר עיניים בוחנות ומקצועיות.

 

 

התמקדות בניהול העסק

 

בעוד שבחברות גדולות, הנהלת החשבונות היא בגדר חובה, הרי שבעלי עסקים קטנים רבים, נוהגים לערוך את פעילותם החשבונאית באופן עצמאי. במקרים רבים, מדובר במשאב זמן בלתי מבוטל המוקצה לצורך כך. בשילוב מחויבויות ניהוליות נוספות, בעלי ובעלות עסקים נאלצים שלא להתמקד בניהול עסקיהם ובהצעדת העסק אל עבר מטרות חדשות. שירותי חשבונאות במיקור חוץ מאפשרים לכל לקוח ולקוחה את הזמן והמשאבים להתמקד בתפעול השוטף וביצירת יעדים חדשים. הודות לכך, תוכלו להיות רגועים ונינוחים כי בכל הנוגע לניהול הפיננסי של העסק שלכם, יש מי שבודק ומפקח על הפעילות השוטפת, וכן משקף זאת כהלכה אל מול הרשויות והגופים הרלוונטיים.

 

 

בחירת שירותי הנה"ח במיקור חוץ

 

בעת בחירת ספק שירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ, חשוב לקחת בחשבון גורמים שונים כגון עלות, מומחיות ומוניטין. חשוב גם ליצור תקשורת ברורה וציפיות עם משרד ראיית החשבון, וזאת כדי להבטיח שהשירות יענה על הצרכים המדייקים את אופי פעילות בית העסק. למותר לציין כי יש להקפיד ולשכור את שירותיו של משרד מוסמך ומורשה, אשר עומד בכל דרישות הרישוי של הרשויות בישראל. אם אתם מחפשים אחר משרד ראיית חשבון מקצועי ומנוסה – אנחנו כאן עבורכם. פירמת רו"ח EA&CO מספקת מעטפת שירות פיננסית עבור עסקים מכל רחבי הארץ. אצלנו תיהנו משלל שירותים מקצועיים עבור כל צורכי הנהלת החשבונות, וכן מייעוץ וליווי פיננסי-עסקי עם פתיחת העסק.

 

 

פירמת רו"ח EA&CO: עבור השקט הנפשי שלכם

 

עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד נדרשים לעמוד בדרישות רישום, מיסוי ומעקב פיננסי על ידי רשויות וגופים שונים בישראל. כדי לעמוד בכל הדרישות והתקנות, חשוב לבחור בשירות הנה"ח במיקור חוץ מותאם אישית. משרדנו מעניק שירות מקצועי לעסקים מכל הסוגים, ואנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל השנה, תוך הקפדה על שיחות חתך, בחינות מחודשות של הפעילות העסקית ויצירת אסטרטגיה חשבונאית מותאמת. לצד זאת, לקוחות משרדנו נהנים משירותים נוספים לרבות: פתיחת עסק ורישום ברשויות השונות, חשבות שכר, הנהלת חשבונות כפולה, הגשת דו"ח שנתי, הגשת הצהרות הון ועוד. בכל שאלה והתייעצות אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת, ולקבל מענה אישי, מקצועי ואדיב.

שתפו ב
1