русский 050-881-7217

כיצד לייעל את החיפוש אחר רואה חשבון?

חיפוש רואה חשבון יכול להציב אותנו בפני אתגר לא קטן: מגוון של משרדים, כולם ככולם מספקים את אותו השירות, ולנו נותר לנסות ולהבין אם הגענו אל אנשי המקצוע הנכונים. כיצד בוחרים נכונה? ומהם הקווים המנחים?

חיפוש רואה חשבון יכול להציב אותנו בפני אתגר לא קטן: מגוון של משרדים, כולם ככולם מספקים את אותו השירות, ולנו נותר לנסות ולהבין אם הגענו אל אנשי המקצוע הנכונים.
כיצד בוחרים נכונה? ומהם הקווים המנחים?

צוות משרדנו ב-EA&CO.CPA פירמת רואי חשבון ישב לכתוב עבורכם את המדריך הקצר הבא, ואנו מקווים שתוכנו יוכל לסייע לכם בצעדיכם הראשוניים אל עבר בחירת רואה החשבון.

 

התאמה לסוג העסק


בהכשרתם, רואי חשבון יכולים לספק את שירותיהם עבור כל בית עסק ובכל היקף, מעוסק פטור, דרך עוסק מורשה ועד לחברה בע"מ, עמותות ותאגידים.


עם זאת, חשוב לציין כי לא כל רואי החשבון ואף משרדי ראיית חשבון, מספקים שירותים מסוג זה. ישנם משרדים המעדיפים לספק שירות עבור חברות גדולות בלבד, ישנם הנוטים לספק את שירותיהם לעסקים קטנים, חלקם מתמחים בנישות מסוימות, אך ורק במע"מ, רק במס הכנסה, מיסוי בינלאומי, כללי חשבונאות, ביקורת פנימית, ביקורת חקירתית וכו.

 

הניסיון וההיכרות עם התחום הם קריטיים למתן שירות מקצועי, יעיל ומהיר.


על-כן, בעת שיטוטכם ברשת, מקדו את החיפוש אחר רואה חשבון בעבור היקף פעילותכם כגון רואה חשבון לעוסק פטור, מורשה או רואה חשבון לחברה בע"מ.

 

רושם ראשוני


אפשר לקרוא לכך רושם ראשוני, אפשר גם לכנות זאת בתור 'כימיה'. לקשר שנוצר בינכם לבין רואה החשבון שלכם או צוות המשרד, ישנה חשיבות רבה.


שירותי ראיית חשבון שלובים בפעילותו של בית העסק. רואה החשבון וצוותו לרבות הנהלת החשבונות או חשבי השכר, הם חלק אינטגרלי מהתנהלות פיננסית נכונה, מושכלת ובריאה.


השיחה הטלפונית הראשונה, הפגישה במשרד או שבזום, בכוחם לתרום רבות להחלטתכם אם אכן הגעתם למשרד רואי החשבון עליו תוכלו לסמוך ושלו תוכלו להאציל את הסמכות לנהל את תיקכם.

 

הפגישה הראשונה


הגיעו עם צ'ק ליסט מסודר ובו תוכלו לשאול ולברר על מעטפת השירות שתקבלו.


הפגישה הראשונה נועדה לאפשר היכרות במידת מה ביניכם לבין רואה החשבון, ובמהלכה תוכלו לסקור את גובה המס הצפוי לכם, אופן פעילות העסק (כיצד להתחיל? האם בפתיחת תיק עוסק פטור, או שמא עוסק מורשה? וכיוצא בזאת).


בדקו מהי ההתנהלות השוטפת הצפויה, מהן דרכי ההתקשרות בעת שצצות ועולות שאלות.


במשרדנו לשם הדוגמה, אנו מתפעלים אפליקציות ותוכנות חדשניות ביותר, המאפשרת ללקוחותינו לנהל את כל התיקים שלהם באמצעותנו במדויק. בכך אנו יכולים לפקח ולהישאר עם האצבע על הדופק, עבור לקוחותינו כל הזמן.

 

רישיונות, ידע וניסיון


מאוד חשוב לבדוק שרואה חשבון הוא על מקצוע ברישיון מחזיק בתעודה ומספר רישיון מופיע ברשימה של רואי חשבון בישראל.


בנוסף לרישיון, רואי חשבון צריכים להיות מעודכנים בעדכונים מקצועיים ושינוי חקיקה אשר כל הזמן משתנה מיום ליום. לשם כך רואה חשבון חייב להיות חבר לשכת רואי חשבון אשר מקנה אפשרות לקבל עדכונים ולעבור השתלמויות מידי חודש.


ידע הוא כוח, והדבר מקבל משנה תוקף כאשר מדובר בהתנהלות פיננסית-חשבונאית שוטפת נכונה. השפה שמדברים רואי חשבון במשרד עם הלקוחות צריכה להיות מקצועית, פשוטה וקלה ליישום.


משרד רואי חשבון בעל וותק ושזוכה להמלצות מטעם לקוחותיו הקיימים, יכול בהחלט להעיד על פעילותו ונחישותו למען כל לקוח ולקוחה.


הקפידו לבחון המלצות קיימות, וכן להתרשם מן הידע שהצטבר במשרד. כך לשם הדוגמה, במשרדנו אנו שמחים להעניק ללקוחותינו לומדה אונליין הפתוחה עבורם ללימוד מושגים ותהליכים בסיסיים בתחומי הפיננסיים, מיסוי וניהול עסק.


לראות עינינו, בעל או בעלת עסק המחזיקים בידע, מחזיקים בכוח אדיר, יכולת המאפשרת להם יתרון משמעותי מול מתחרים, לנתב את עסקיהם אל היעדים המצופים ומעבר להם.


כך לשם הדוגמה, באתר  שלנו ניתן להכיר ולהתרשם מצוות המשרד, השכלתם והתמחותם, ניסיון ומומחיות בתחום.

 

התייעצו עם רואה חשבון


חיפוש רואה חשבון הנסמך על קווים מנחים מקדימים, יכול לסייע רבות באיתור איש או אשת המקצוע שילוו אתכם לכל אורך הדרך.


אנו ב-EA&CO.CPA פירמת רואי חשבון נשמח לעמוד לשירותכם עם ייעוץ טלפוני ראשוני הזמין לכל מתעניין ומתעניינת.


לפרטים נוספים, ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר, ונשוב אליכם בהקדם.
 

שתפו ב
1