русский 050-881-7217

רואה חשבון לעסק קטן

ניהול פיננסי של עסק קטן אמנם נשמע פשוט, אך עבור אלו שאינם עוסקים בתחום, מדובר לעתים במשימה בלתי אפשרית, או לכל הפחות כזו המביאה עמה מעמסה רבה הגוזלת זמן יקר.

ניהול פיננסי של עסק קטן אמנם נשמע פשוט, אך עבור אלו שאינם עוסקים בתחום, מדובר לעתים במשימה בלתי אפשרית, או לכל הפחות כזו המביאה עמה מעמסה רבה הגוזלת זמן יקר.

בעת שאנו מנהלים עסק קטן, אם נשים לרגע בצד את ניהול המוצר / השירות, ניהול העובדים, שירות הלקוחות והמכירות, הרי שבהיבט החשבונאי, על בעל או בעלת העסק לתאם בין רשויות המס השונות, להגיש דוחות פיננסיים לאורך השנה, לבצע את כל התשלומים הנדרשים ולנהל את כל תזרים המזומנים באופן סדור וחוקי. כדי שתוכלו לעשות זאת באופן נכון ומסודר, מומלץ להתנהל עם רואה חשבון לעסק קטן שיוכל לספק לכם את כל השירותים הפיננסיים שאתם צריכים.

 

 

מהו תפקידו רואה חשבון לעסק קטן?

 

בעסקים קטנים נוצר הרושם כי אין צורך בניהול פיננסי שוטף במשך כל החודש. כלומר, אין צורך בשכירה של אנשי כספים בעלי ידע חשבונאי. המציאות מלמדת כי 'עסק קטן' יכול לבוא לידי ביטוי בתיק עוסק פטור ועוסק מורשה, ומנגד, עסק קטן המנוהל ומתופעל למשל על-ידי אדם אחד בלבד, יכול גם להירשם כחברה בע"מ; זאת על בסיס נתונים ושיקולים פיננסיים שונים.

 

השוני העיקרי הטמון בעבודתו של רו"ח לעסק קטן, עשוי להתבטא בהיקף עבודתו ושירותיו. על אף זאת, השירותים החשבונאיים עדיין עשויים לכלול היבטים כגון: חישובי שכר, ניכוי מיסים, עדכונים במיסוי, התנהלות שוטפת אל מול רשויות המס ופעולות נוספות הצריכות להתבצע במועדן ובאופן עקבי. גם אם מדובר בעסק קטן ובעל היקף הכנסות נמוך, וגם אם העסק מרוויח סכום ממוצע או הרבה מעל, הוא חייב בתשלומי מיסים ובדיווחים לרשויות המס. חשוב להדגיש: בעל או בעלת עסק שאינם מבצעים פעולות אלו, עלולים לעמוד לדין או לקבל קנס מטעם הרשויות.

 

ישנם בעלי עסקים קטנים שאינם יודעים כיצד לבצע את כל הפעולות הנדרשות, או נדרשים למשימות ומטלות נוספות; מה שמוביל לאיחור או אי תשלום של מיסים מסוימים. למרות שהטעויות הללו נעשות בתום לב, הן עודן עלולות לגרום לבעיות בעתיד. ביקורת מטעם הרשויות, עלולה לאתר התנהלות שאיננה תקינה, ויתרה מזאת, מדובר בעבירה על החוק הגוררת קנסות כבדים. מטרת משרדנו היא להעניק לכם הלקוחות את השקט והפנאי לעסוק בניהול העסק, בצמיחתו ובהנעה שלו קדימה. בכל הנוגע להיבטים חשבונאיים; אנו ניקח את המושכות, וכן נעמוד מולכם בקשר רציף בכל נושא והיבט.

 

 

כיצד לבחור רואה חשבון עבור עסק קטן?

 

אם אתם מנהלים עסק קטן, או מעוניינים לפתוח עסק קטן, חשוב שיהיה לצידכם רואה חשבון מקצועי המתמחה בהיקף פעילותכם. לרשות משרדנו מחלקות המספקות שירותים נפרדים בעבור עוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות בע"מ. באופן הזה, מצוותים ללקוחותינו אנשי ונשות מקצוע הזמינים בכל שאלה ונושא.

 

בנוסף, מומלץ לבחור במשרד שמגיע עם המלצות; אם למשרד יש לקוחות קבועים ומרוצים, גם אתם תוכלו להיות בין אותם לקוחות. העדיפו משרד עם מאגר לקוחות גדול כדי להיות בטוחים שאתם עובדים עם מקצוענים. אנו שמחים ונרגשים מהמלצתם של כל לקוח ולקוחה, ובאתרנו וכן בחיפוש אחר שם משרדנו, תוכלו למצוא מגוון ביקורות מלקוחות פעילים עמם אנו עובדים לאורך שנים ארוכות. אם אתם מחפשים רואה חשבון מקצועי שילווה אתכם ואת העסק שלכם באופן מיטבי – כאן במשרד אדגר אגייב תיהנו משירות אישי ואיכותי לכל צורך.

 

 

אדגר אגייב: מלווים אתכם לצמיחה פיננסית

 

משרד רואי חשבון אדגר אגייב קיים למעלה מעשור, ואנו מספקים שירות ל-500 לקוחות מרוצים. המשרד שלנו מלווה עסקים לאורך כל הדרך, החל מפתיחת העסק , דרך ניהול החשבונות ועד להגשת דו"חות פיננסיים תקופתיים על סוגיהם. אנו מלווים עסקים קטנים, וכן מספקים ייעוץ בתחומים שונים – לרבות דיני עבודה ודיני מיסים. השירות המקצועי שלנו מאפשר ללקוחותינו ליהנות משקט נפשי, ולדעת שהתחום הפיננסי בעסק שלהם מתנהל באופן מדויק.

 

 

מאגר המידע שלנו – קרש הקפיצה להצלחה

 

אנו אמנם לוקחים את המושכות ומנהלים עבור לקוחותינו כל היבט והיבט פיננסי; אולם לצד זאת, במשרדנו עמלנו רבות על יצירת מאגר מידע מקוון ומעשיר לבעלי ובעלות עסקים בכל היקף פעילות. מטרת מאגר המידע, היא להוות לומדה חשבונאית ובה יכולים לקוחות משרדנו ללמוד על מושגים חשבונאיים בסיסיים, להכיר תהליכים ונקודות מבט מקצועיות המסתכלות על העסק מתוך הפן הפיננסי. לטעמנו, מדובר בהיבט חשוב התקף לכל בעל/ת עסק ובכל היקף.

 

 

התייעצו איתנו

 

אם אתם מחפשים רואה חשבון לעסק קטן – פנו אלינו ונשמח לספק לכם שירות מותאם אישית בכל עת כדי ללוות את העסק שלכם לצמיחה פיננסית. באפשרותכם להשאיר לנו פניה באתר, לכתוב לנו בוואטסאפ או ליצור עמנו קשר טלפוני ישיר.

שתפו ב
1