русский 050-881-7217

רואה חשבון לעסק באינטרנט

עולם העסקים השתנה באופן מהותי בשני העשורים האחרונים; כיום לצד עסקים פרונטליים, עסקים רבים מתנהלים באינטרנט באופן חלקי וישנם אף באופן בלעדי לחלוטין.

עולם העסקים השתנה באופן מהותי בשני העשורים האחרונים; כיום לצד עסקים פרונטליים, עסקים רבים מתנהלים באינטרנט באופן חלקי וישנם אף באופן בלעדי לחלוטין.

ניהול של עסקים דיגיטליים בחלקם או במלואם, איננו שונה מניהולה של חנות פרונטלית בכל הנוגע להיבטים הפיננסיים; עסקים באינטרנט צריכים לשלם מיסים שונים מול הרשויות ומוכרחים לשקף את התנהלותם הפיננסית במלואה. לשם כך, גם בעלי עסק אינטרנטי זקוקים לרואה חשבון מקצועי. רואה חשבון לעסק אינטרנטי בדומה לשירותים פרונטליים, נדרש להבין את היקף הפעילות, לערוך תחזיות מס סדירות, לעבוד באופן תדיר אל מול רשויות המס ומספק ייעוץ מקצועי עבור בעל/ת העסק בכל פן פיננסי וחשבונאי.

 

 

רואה חשבון לעסק באינטרנט: לאילו עסקים מתאים השירות?

 

עוד בטרם פרוץ הקורונה, העולם העסקי החל במעבר הדרגתי אל עבר המרחבים הדיגיטליים. מגמה זו הואצה באופן ניכר החל משנת 2020. כיום ניתן לראות עסקים שהדיגיטל הוא מקום מושבם הטבעי, ולצידם עסקים שבעברם היו פרונטליים וכיום פועלים אך ורק במרחב האינטרנטי:

 

  • חנויות וירטואליות ואתרי אי-קומרס על סוגיהם השונים
  • אתרי שיווק שותפים
  • בלוגים בעלי טון עסקי כגון אתרי טיולים, אתרי אוכל וכיוצא בזאת
  • אתרי קורסים וירטואליים המועברים באופן מקוון
  • אתרים המתווכים שירותים שונים (כגון 'מדרג')

 

למעשה, אתרים שמכניסים כסף מחויבים בדיווח כמו כל עסק אחר, ועל-כן חייבים במיסים שונים – לרבות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. לכל עסק יש חובת דיווח על הכנסות מהאינטרנט, וזאת כדי לעמוד בחובות התשלומים שנקבעו על ידי המדינה ורשויות המס. אנו במשרד רואי חשבון EA&CO, שמחים להעניק שירותי ראיית חשבון בהתאמה אישית מלאה לאופיו של העסק והיקף פעילותו.

 

 

מעטפת שירות חשבונאית

 

פתיחת תיק

 

הקמה של עסק באינטרנט, בדיוק כמו חנות פרונטלית, דורשת מבעל או בעלת האתר, להסדיר את היבטי המס. כדי לעשות זאת, עליכם לפתוח תיק ברשויות המס השונות, ולקבוע הוראות קבע לתשלום. בנוסף, עליכם להירשם כעסק בישראל על מנת שרשויות המיסים והחוק יוכלו להיות מתואמים עם כל הנעשה בעסק (בין שהוא מקוון ובין שהוא פרונטלי או מקוון בחלקו).

 

 

שיקוף הפעילות הפיננסית מול הרשויות

 

משרדנו מספק מעטפת חשבונאית הכוללת את כל השירותים הנדרשים עבור ניהול פיננסי של עסק באינטרנט, זאת לרבות:

 

  • ביצוע תחזיות מס סדירות לבדיקת גובה תשלום המס
  • ניהול ההתקשרות אל מול הרשויות
  • הגשת הצהרת הון בכפוף לדרישת הרשויות
  • הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה
  • וכן מתן מענה על כל היבט וסוגיה מולם מתמודדים בעלי העסק

 

 

הרבה מעבר לראיית חשבון

 

משרדנו מתמחה בדיני עבודה, דיני מיסים, דיני חברות ודיני חוזים. אנו מאמינים שכאנשי מקצוע בתחום, מתפקידנו להוות מרכז מידע מקיף ככל הניתן למען נוחיות בעל/ת העסק. אנו דוגלים בחדשנות, ומשתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום ראיית החשבון עבור ניהול התיקים של לקוחותינו, זאת לרבות אפליקציה לנוחיות הלקוחות ושירותים חשבונאיים הניתנים באופן מקוון.

 

כדי לוודא שהעסק שלכם עומד בכל הדרישות של רשויות המדינה והמיסים, אנו מבצעים מעקב אחר כל ההכנסות וההוצאות, מפיקים דוחות במועדים הנדרשים ומעדכנים אתכם על התשלומים שעליכם לבצע. לכל לקוח ולקוחה מצוותים רואי חשבון ומנהלות חשבונות מומחים, ובדגש על היקף הפעילות העסקית.

 

 

התייעצו עמנו

 

עסק מקוון מאפשר לחסוך בעלויות רבות, והוא נדרש גם לשלם הוצאות על הכנסות כאלו ואחרות. כדי שתוכלו לנהל את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר, חשוב שיהיה לכם רואה חשבון לעסק באינטרנט שיהיה עם האצבע על הדופק. במשרד רואי חשבון EA&CO תוכלו ליהנות משירותי ראיית חשבון מקצועיים בעברית, רוסית וגם בשפה האנגלית. אנו גדלים יחד עם לקוחותינו, וכיום שמחים ללוות מאות עסקים מרוצים ברחבי הארץ שנהנים משירותינו. פנו אלינו בכל עת לקבלת שירות וייעוץ, ונשמח לסייע לכם בפתיחת העסק שלכם, תוך ליווי פיננסי מקצועי לאורך כל הדרך.

שתפו ב
1