ייעוץ מס וייצוג מול הרשויות

אדגר אגייב
אדגר אגייב
30.09.2020

אנחנו מספקים ללקוחותינו את מטריית השירותים בתחום תכנון וייעוץ המס.

מי שניסה להתמודד בעצמו עם מערכת הנהלים ותקנות המיסוי בישראל גילה על בשרו כמה היא סבוכה, מסועפת וקשה למעקב. על מנת לצלוח את ההתנהלות בכפוף לה, נדרשים ידע ובקיאות שיש לאנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים בתחום, בעוד שלאנשים מן השורה חסרים ההכרות והידע הנדרש. ליווי מקצועי ואיכותי יחסוך לצורכים אותו את השקעת הזמן, וכמובן יקיים את ההתנהלות מול הרשויות באופן המיטבי וברווחים מקסימליים.

הדרך שלנו לעזור לכם לקבל החלטות חכמות:

  • ייצוג מול רשויות המס – אנחנו הגורם המקשר ביניכם לבין רשויות המס וביטוח לאומי וממזערים עד המינימום האפשרי את החיכוך ביניכם לבינם.
  • תכנון מס – אנחנו נתכנן בעבורכם מראש את המס השנתי כדי לצמצם את הסכום שעליכם לשלם ולאפשר לכם ליהנות מהטבות-מס.
  • מילוי והגשת דו"חות תקופתיים – אנחנו נייעץ ונסייע לכם במילוי המסמכים השונים לרשויות - מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי ודו"חות כספיים של העסק (כמו הדו"ח השנתי).
  • דאגה לתיאום מס ולהחזרי מס – אנחנו נבדוק בעבורכם אם אתם זכאים להחזר מס רטרואקטיבי, ונגיש בקשה להחזר בשמכם.

תכנון מוקדם הוא המפתח לעסק מרוויח

חלק עיקרי בתפקידנו, משרד 'אדגר אגייב רואה חשבון', הוא לספק ללקוחותינו שירותים מקצועיים של ייעוץ מס ותכנון אופטימלי שלו על מנת לצמצם כמה שניתן בהוצאות המס ולהוביל להתנהלות עסקית נבונה ואפקטיבית, כך שתושג המטרה החשובה של רווח כלכלי יחד עם שקט נפשי של הלקוח.

יש לכם על מי לסמוך

אצלנו במשרד נעקוב באופן מוקפד ומדוקדק ביותר על כל החובות והזכויות שלכם לרשויות המס, ונבחן רטרואקטיבית החזרי מס שאתם רשאים לקבל. אנשי המקצוע שלנו מומחים ומנוסים במתן שירותים של ייעוץ מס, ונכונים ללוות אתכם בתהליך על הצד הטוב ביותר.

מעוניין\ת שתפו בפייסבוק שתפו בווטסאפ

העסק שלכם תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו!

אנו מציעים לא רק פיתרון בתחום חשבונאות ופיננסים, אלא גם שותפות רווחית! חשבי שכר ומנהלי חשבונות מנוסים יטפלו בעסק שלכם.