הלוואות בערבות המדינה וגיוס אשראי

אדגר אגייב
אדגר אגייב
30.09.2020

אנו בודקים בעבור הלקוחות שלנו את הזכאות להלוואה בערבות המדינה, ומלווים אותם בתהליך מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת ההלוואה.

לאנשים רבים יש חלום להקים עסק חדש או להרחיב את פעילותו של עסק קיים, אך אין בידם את ההון הראשוני הדרוש לכך. לכן רבים מן המבקשים להקים עסק חדש או להרחיב את העסק שהם כבר מנהלים, נעזרים בהלוואות בערבות המדינה. כידוע, עסקים מקומיים הם מניעים רבי עוצמה של התוצר הלאומי הגולמי, ולכן המדינה יוצאת מגדרה כדי לסייע בהקמת עסקים חדשים, ונענית ברצון לבקשות להלוואה.

היתרונות הבולטים בקבלת הלוואה בערבות המדינה:

  • הלוואה בתנאים שמתאימים לעסק – בעל העסק בוחר את הבנק ממנו יקבל את ההלוואה, ללא חיוב בפתיחת חשבון בבנק המלווה, ואף בוחר מסלול ההלוואה בהתאם לצרכים של העסק.
  • תקופת החזר ארוכה – ההלוואה ניתנת בפריסה נוחה של עד 5 שנים להחזר, עם אפשרות לדחייה של עד 6 חודשים על החזר תשלומי הקרן.
  • בטוחות נמוכות מצד העסק – בהלוואה בערבות המדינה, המדינה מעניקה בטחונות של 85%-60% מגובה ההלוואה בעוד על בעל החברה להעמיד אחוז מזערי מהבטוחות.

יש לנו נוסחה מנצחת

בזכות הניסיון שצברנו בסיוע למאות לקוחות עם גיוס אשראי והלוואות, מספר שנים אחרי שהקמנו את המשרד, פיתחנו שיטה מהירה לגיוס אשראי וקבלת אישורים להלוואות, לרבות הלוואות בערבות המדינה. הנוסחה הייחודית משמשת אותנו כבר שנים מספר והיא נמצאת יעילה ומבטיחה, גם במצבים פיננסיים מאתגרים ובתקופות קשות.

המנוע לפעילות העסקית שלכם

אם כבר הספקתם להכיר אותנו, אתם יודעים שאצלנו העבודה מתבצעת ללא פשרות, ברמה הגבוהה ביותר. הבנקים כבר מכירים את פעילותנו ומעריכים את העבודה המקצועית שאנחנו עושים בעבור לקוחותינו מולם, והצוות המיומן שלנו נכון למצוא בעבורכם פתרונות בהתאמה אישית.

מעוניין\ת שתפו בפייסבוק שתפו בווטסאפ

העסק שלכם תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו!

אנו מציעים לא רק פיתרון בתחום חשבונאות ופיננסים, אלא גם שותפות רווחית! חשבי שכר ומנהלי חשבונות מנוסים יטפלו בעסק שלכם.