שירותי ראיית חשבון

התנהלות פיננסית נכונה היא אחד המפתחות החשובים בהצלחתו של כל עסק. כדי להבטיח זאת כדאי להפקיד אותה בידי מומחים במתן שירותי ראיית חשבון.

שירותי ראיית חשבון רואי חשבון

400+

לקוחות מאושרים

10+

שנות ניסיון במקצוע

150+

עצות יעילות לעסקים

99%

לקוחות ממליצים

שירותים שלנו

עוסק פטור

עוסק פטור

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא מדוע אני צריך רואה חשבון לעוסק פטור? יהיו מי שאולי יגידו לך שאם אתה עוסק פטור אז אתה לא צריך רואה חשבון לעוסק פטור לצידך, כיוון שכל מה שעליך לעשות בהנהלת החשבונות זה לנהל רישום של הכנסות והוצאות.

לפרטים
עוסק מורשה

עוסק מורשה

על-פי החוק בישראל, על כל עסק, בכל סדר גודל שהוא, מוטלת חובה של הנהלת חשבונות. ההבדלים בין הנהלת חשבונות של סוגי העסקים השונים נובעים מהגדרתם בחוק.

לפרטים
חברה

חברה בע"מ

אחד מסוגי העסקים השכיחים בישראל היא חברה בע"מ. על-פי הגדרתה בחוק, חברה בע"מ הינה תאגיד עסקי הרשום ברשם החברות (משרד המשפטים).

לפרטים
הצהרת הון

הצהרת הון

הצהרת הון היא למעשה הצהרתו של אדם על הונו האישי והעסקי, לרבות התחייבויות ונכסים בארץ ובחו"ל של בן או בת הזוג וכן של ילדיו עד גיל 18.

לפרטים
דוח שנתי

דוח שנתי

דוח שנתי הוא חובה על פי חוק. לכן, במידה ולא יוגש דוח שנתי במועד המקורי או במועד הארכה, הנישום צפוי לקנסות ואף להגשת אישום פלילי.

לפרטים
פתיחת עסק

פתיחת עסק

החלום של רבים הוא לפתוח עסק ולהיות עצמאיים, אדונים לעצמם בלי "בוס על הראש" ואחראים על פרנסתם ורמת חייהם.

לפרטים
ייעוץ לאזרח

ייעוץ לאזרח

רבים מתושבי ישראל לא מודעים לזכויות להטבות המגיעות להם או לחובות שלהם מול רשויות המס ומוסדות אחרים.

לפרטים
שירותינו

שירותינו

שירותי הנהלת חשבונות של כל עסק - עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ, שניתנים במקצועיות ועל-פי חוקי המיסוי בישראל, הם שיעשו את ההבדל בין עסק מדשדש לעסק מצליח ומתפתח.

לפרטים

היתרונות שלנו

ותק מעל 10 שנים

רואי חשבון של המשרד מנוסים היטב בדיני מס בישראל ומכירים פרקטית את ההתנהלות השוטפת עם רשות המיסים ב-99% מהמקרים

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים ניתן לעשות בניתוח פיננסי נכון של תוצאות הפעילות העסקית מדי שנה

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו בביקורת ודוחות כספיים

ייעוץ ללא הגבלה

אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק. במקרים דחופים ובלתי צפויים, יש לכם למי לפנות על כל נושא ובכל רגע נתון

גישה כללית

לא בטוחים למי לפנות? אנחנו נבחן את הצרכים שלכם ונמליץ על השירות המתאים

מענה תוך 15 דקות

נכין מסמכים תוך זמן קצר, טפסים, פרוטוקולים, דוחות ודיווחים

הלקוחות שלנו לא טועים

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

facebook-box-line דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

facebook-box-line דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

Ilana Urman

Ilana Urman

facebook-box-line דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

facebook-box-line דרך פייסבוק

ממליצה בחום על אדגר כרואה חשבון ברמה מאוד גבוהה.מקצועי,שרותי,אמין,מנומס ובן אדם מדהים.אני סומכת עליו בעיניים עצומות.בטוחה שהכול יוגש וישולם בזמן.נוהלי עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Brigita Merzon

Brigita Merzon

facebook-box-line דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ariel Shay

Ariel Shay

facebook-box-line דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

מידע נוסף

01

ראיית חשבון

התנהלות פיננסית נכונה היא אחד המפתחות החשובים בהצלחתו של כל עסק. כדי להבטיח זאת כדאי להפקיד אותה בידי מומחים במתן שירותי ראיית חשבון. לא פעם עצמאים, בעלי חברות או מנכ"לים בארגון, עסוקים בפעילות השוטפת של העסק בעצמם, החל מניהול השיווק, מכירות ורכש ועד פיתוח וקידום העסק, מה שלא מותיר להם זמן לטיפול נאות בפעולות החשבונאיות. יתרה מכך, על-פי רוב אין בידיהם את הידע וההכשרה המתאימה לניהול פיננסי, כלכלי או חשבונאי, בטח כשמדובר באספקטים ספציפיים שעבורם יש לקבל שירותי ראיית חשבון.

צריך לזכור שמי שנותן שירותי ראיית חשבון חייב להיות רואה חשבון שרכש את השכלתו ואת המקצוע לאחר הכשרה ארוכה ושנות סטאז', יש לו בקיאות מעמיקה בתחום ועבר בהצלחה את מבחן לשכת רואי החשבון בישראל.

02

מי צריך שירותי ראיית חשבון

הנטייה לחשוב שמי שזקוקים לשירותי ראיית חשבון הם רק חברות גדולות וארגונים, מקורה בטעות. למעשה, שירותי ראיית חשבון כוללים מגוון רחב של פתרונות ושירותים לתמיכה וניהול לכל עסק – עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ, מפעלי ייצור, עמותות, בתי השקעות ועוד.

בנוסף, גם שכירים זקוקים מעת לעת לשירותי ראיית חשבון, למשל כאשר הם זקוקים לתיאום מס, הגשת הצהרת הון, בדיקה של זכאות להחזר מס ועוד.

03

מתי כדאי לשכור שירותי ראיית חשבון

  • עסק בתחילת הדרך: יזם או אדם שמחליט לפתוח עסק יכול לעשות זאת בעצמו בפנייה ישירה לרשויות המס. יחד עם זאת, פנייה לקבלת שירותי ראיית חשבון בטרם הקמת העסק עשויה לסייע לו לקבל החלטות מושכלות בכל הנוגע לייתכנות של העסק, הכנת תוכנית עסקית, מציאת מקורות מימון ואפילו על האופן בו יוגדר העסק ברשויות השונות. זיכרו, שירותי ראיית חשבון נועדו לא רק לצורך הכנת דוחות כספיים ופיננסיים לרשויות המס בתום שנת מס, אלא גם לתת ראייה כוללת צופת עתיד.
  • עסק לקראת הרחבה ופיתוח: הגדלת העסק היא מבורכת בתנאי שיודעים לעשות זאת נכון ולוקחים בחשבון את כל ההשלכות הפיננסיות והניהוליות של צעד זה. שירותי ראיית חשבון בשלב זה הם חשובים ביותר ויש בכוחם למנוע טעויות שעלולות להביא לניפוץ החלום ואף לקריסת העסק. שירותי ראיית חשבון שיכללו גם תכנון מס, בחינת שוק והערכת מתחרים, מקורות מימון להתרחבות וכדומה, יתנו לכם תמונה רחבה בטרם תצאו לדרך.
  • סגירת עסק או פירוק שותפות: למרבה הצער, יש עסקים שמסיבות שונות נאלצים להיסגר או לשנות את הרכב הבעלים. גם במקרה זה שירותי ראיית חשבון מקצועיים יעזרו לכם לעבור את השלב הזה במינימום תקלות, לקבל ייצוג ראוי מול הגורמים הרלוונטיים ושמירה על האינטרסים שלכם. באמצעות שירותי ראיית חשבון תוכלו לנווט את דרככם כך שהאינטרסים שלכם יישמרו ובמקביל התהליך ייעשהעל-פי החוקים והתקנות הקבועים בחוק.
04

מה כוללים שירותי ראיית חשבון

טיפול וייצוג מול רשויות המס – מס הכנסה, מע"מ, המוסד לביטוח לאומי: פתיחת תיק לעוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ, דיווחים שוטפים ותשלומי מיסים ואגרות, השגת אישורים, הכנה והגשה של דוחות שנתיים, השתתפות בדיונים וביטול קנסות.

ביקורת והפקת דוחות כספיים תקופתיים ושנתיים לחברות: על-פי חוק חלה חובה על חברות ומלכ"רים להגיש דוחות כספיים מבוקרים. במסגרת שירותי ראיית חשבון של משרדנו יערכו בדיקה, בקרה ואישור של המאזנים, דוחות רווח והפסד ותקבלו חוות דעת מוסמכת שתשקף כהלכה את מצבו של העסק.

תכנון מס: חוקי המיסוי בישראל מורכבים. במשרדנו ניתנים שירותי ראיית חשבון לתכנון נכון של מיסוי אישי, מיסוי חברות ומיסוי תאגידים, בהתאם לחקיקה ולעדכוני שיעורי המס, כך שינוצלו כל הטבות המס ואתם תוכלו לשלם פחות.

ליווי עסקי וייעוץ מקצועי: שירותי ראיית חשבון לקראת פתיחת עסק, לרבות בחינת שוק, מוצרים, מקורות מימון ומתחרים, לטובת בניית תוכנית עסקית, לצד ייעוץ שוטף בהתנהלות העסק, גיוס משקיעים, הקמת שותפויות, הערכות שווי, בדיקת נאותות, ועוד.

פיקוח ובקרה על עבודת הנהלת חשבונות כפולה: חברות בע"מ, שותפויות וגם עוסקים מורשים עם הכנסות גבוהות, מחויבים על-פי פקודת מס הכנסה בהנהלת חשבונות כפולה (דו-צידית). מדובר בהנהלת חשבונות מורכבת יותר ושירותי ראיית חשבון ופיקוח של רואה חשבון מיומן יבטיחו שתעשה כראוי.

תיאום מס והחזרי מס לעצמאים ושכירים: בדיקת זכאות להחזר מס במקרה של גבייה עודפת בתשלום המקדמות בשנת המס החולפת בהשוואה להכנסה בפועל, או על רקע של שינוי בסטטוס המשפחתי או במקרה של תוספת נקודות זיכוי מס גם על רקע מעבר דירה לאזור מגורים המזכה בקבלה של הטבת מס.

הגשת הצהרת הון: בעל עסק שנדרש להגיש הצהרת הון על נכסים, רכוש והתחייבות, יקבל שירותי ראיית חשבון לצורך מילוי הטופס כהלכה עבור הצהרת הון ראשונה, הצהרות הון נוספות בהמשך וכן עבור הצהרת הון מורכבת.

גיוס אשראי והלוואות בערבות המדינה: שירותי ראיית חשבון לבחינת זכאות לקבלת הלוואה בערבות המדינה, אשראי בנקאי וחוץ בנקאי, וכן מקורות מימון נוספים, ליווי בתהליך החל מרגע הגשת הבקשה ועד קבלתה.

*נדגיש שלא כל שירותי ראיית חשבון ניתנים לכל עסק, אלא מותאמים באופן אישי לעסק על-פי צרכיו, מטרותיו וגודלו. חלק משירותי ראיית חשבון ניתנים גם באופן מקוון, לנוחות בעל העסק ועל-פי המתאפשר מול רשויות המס והמוסדות השונים המאפשרים שירות און-ליין.

05

למה חשוב לבחור במשרד רואה חשבון

שירותי ראיית חשבון טובים הם בראש ובראשונה היכולת לתת מענה מקצועי, מדויק, על-פי החוק ובהתאם לאמות המוסר והכללים שנקבעו על-ידי לשכת רואי החשבון בישראל. שירותי ראיית חשבון הם הרבה מעבר לעבודה עם מספרים ודוחות חשבונאיים. כאמור, חלק מהשירות הוא גם ניהול בקרה, מעקב ואיתור טעויות או תקלות בשלבי הרישום החשבונאי הקשורות להוצאות או הכנסות וסיוע בזיהוי כשלים בניהול העסק.

שירותי ראיית חשבון מצוינים הם גם כאלה שרואי החשבון ייתנו לך מענה על כל שאלה, יהיו זמינים עבורך, יתעדכנו על בסיס קבוע בכל שינויים החקיקה, תקנות והוראות המס, כך שהתשובות שתקבל יהיו ברגע האמת.

כשחלק לא מבוטל מניהול עסק כרוך גם בהתמודדות עם בירוקרטיה, קבלה של שירותי ראיית חשבון של אנשי מקצוע תפנה לבעל העסק זמן לעסוק במה שהוא טוב בו ביותר – ניהול ופיתוח של העסק. צריך לזכור שגם כשבעל העסק הוא אדם מנוסה ובעל ותק בניהול עסק יש נושאים בהם הידע שלו לא יהיה מספק. קבלה של שירותי ראיית חשבון תבטיח שהעסק אכן מתנהל נכון גם בשוטף וגם על-פי דרישות רשויות המס, במיוחד כאשר בחלק מהעסקים חלה חובה של חתימה, ביקורת וחוות דעת של רואה חשבון. זאת ועוד, שירותי ראיית חשבון מקצועיים יבטיחו גם שבעל העסק לא יעבור עבירות פליליות או מנהליות ולא יהיה חשוף לקנסות או סנקציות.

במשרד רואה חשבון אדגר אגייב ניתנים שירותי ראיית חשבון על-ידי רואי חשבון מנוסים כשלצידם מנהלי חשבונות וחשבי שכר עתירי ניסיון בליווי של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, חברות, ארגונים ומלכ"רים ממגוון תחומים. קבלה של שירותי ראיית חשבון במשרדנו כוללת גם ייעוץ להטמעה של טכנולוגיה ותוכנות מתקדמות שיקלו על הניהול החשבונאי השוטף של העסק.

במשרד רואה חשבון אדגר אגייב תקבלו שירותי ראיית חשבון החל מהקמת העסק ולאורך תקופת הניהול שלו, תוך הקפדה יתרה על כל חוקי המיסוי, חוקי עבודה והתקנות השונות, כדי שאתם תיהנו משקט נפשי וגם תחסכו כסף.

נשמח לעמוד לרשותך ולהתאים עבורך ועבור העסק שלך שירותי ראיית חשבון שיזניקו אותך קדימה.