שירותי ייעוץ

רבים מתושבי ישראל לא מודעים לזכויות להטבות המגיעות להם או לחובות שלהם מול רשויות המס ומוסדות אחרים. במשרד רואה חשבון אדגר אגייב נשמח לתת לך שירות לטובת מיצוי זכויותיך בעת פתיחת עסק או חברה בע"מ, אם אתה שכיר או לפני פרישה לגמלאות, ולהתאים לך רואה חשבון או יועץ מס שילוו אותך.

שירותי ייעוץ רואי חשבון

400+

לקוחות מאושרים

10+

שנות ניסיון במקצוע

150+

עצות יעילות לעסקים

99%

לקוחות ממליצים

שירותים שלנו

עוסק פטור

עוסק פטור

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותנו היא מדוע אני צריך רואה חשבון לעוסק פטור? יהיו מי שאולי יגידו לך שאם אתה עוסק פטור אז אתה לא צריך רואה חשבון לעוסק פטור לצידך, כיוון שכל מה שעליך לעשות בהנהלת החשבונות זה לנהל רישום של הכנסות והוצאות.

לפרטים
עוסק מורשה

עוסק מורשה

על-פי החוק בישראל, על כל עסק, בכל סדר גודל שהוא, מוטלת חובה של הנהלת חשבונות. ההבדלים בין הנהלת חשבונות של סוגי העסקים השונים נובעים מהגדרתם בחוק.

לפרטים
חברה

חברה בע"מ

אחד מסוגי העסקים השכיחים בישראל היא חברה בע"מ. על-פי הגדרתה בחוק, חברה בע"מ הינה תאגיד עסקי הרשום ברשם החברות (משרד המשפטים).

לפרטים
הצהרת הון

הצהרת הון

הצהרת הון היא למעשה הצהרתו של אדם על הונו האישי והעסקי, לרבות התחייבויות ונכסים בארץ ובחו"ל של בן או בת הזוג וכן של ילדיו עד גיל 18.

לפרטים
דוח שנתי

דוח שנתי

דוח שנתי הוא חובה על פי חוק. לכן, במידה ולא יוגש דוח שנתי במועד המקורי או במועד הארכה, הנישום צפוי לקנסות ואף להגשת אישום פלילי.

לפרטים
ראיית חשבון

ראיית חשבון

התנהלות פיננסית נכונה היא אחד המפתחות החשובים בהצלחתו של כל עסק. כדי להבטיח זאת כדאי להפקיד אותה בידי מומחים במתן שירותי ראיית חשבון.

לפרטים
שירותינו

שירותינו

שירותי הנהלת חשבונות של כל עסק - עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ, שניתנים במקצועיות ועל-פי חוקי המיסוי בישראל, הם שיעשו את ההבדל בין עסק מדשדש לעסק מצליח ומתפתח.

לפרטים
פתיחת עסק

פתיחת עסק

החלום של רבים הוא לפתוח עסק ולהיות עצמאיים, אדונים לעצמם בלי "בוס על הראש" ואחראים על פרנסתם ורמת חייהם.

לפרטים

היתרונות שלנו

ותק מעל 10 שנים

רואי חשבון של המשרד מנוסים היטב בדיני מס בישראל ומכירים פרקטית את ההתנהלות השוטפת עם רשות המיסים ב-99% מהמקרים

ניתוח פיננסי מדויק וברור ללקוח

חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים ניתן לעשות בניתוח פיננסי נכון של תוצאות הפעילות העסקית מדי שנה

הנהלת חשבונות וביקורת דוחות

בניית תשתית של הנהלת חשבונות על בסיס ניסיון עשיר של רואי החשבון שלנו בביקורת ודוחות כספיים

ייעוץ ללא הגבלה

אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק. במקרים דחופים ובלתי צפויים, יש לכם למי לפנות על כל נושא ובכל רגע נתון

גישה כללית

לא בטוחים למי לפנות? אנחנו נבחן את הצרכים שלכם ונמליץ על השירות המתאים

מענה תוך 15 דקות

נכין מסמכים תוך זמן קצר, טפסים, פרוטוקולים, דוחות ודיווחים

הלקוחות שלנו לא טועים

Anat Bar Noy

Anat Bar Noy

facebook-box-line דרך פייסבוק

טיפול אישי ומסור שזה פרמטר חשוב מאד בעיני, יכולת התקשורת של האדם עם הלקוחות שלו וכמובן עבודה מקצועית ואחראית !

Tal Shulmanovich

Tal Shulmanovich

facebook-box-line דרך פייסבוק

רואה חשבון מספר אחד בארץ. מאוד מקצועי ויסודי. תמיד קשוב וזמיןללקוח. אפשר לסמוך עליו בעניינים עצומות.

Ilana Urman

Ilana Urman

facebook-box-line דרך פייסבוק

פעם כשה יש אצלי שאלה תמיד מקבלת מענה ברמת הדיוק ותמיד זמין.יחס הוגן , מקצועי ואמין

Maya Yurov

Maya Yurov

facebook-box-line דרך פייסבוק

ממליצה בחום על אדגר כרואה חשבון ברמה מאוד גבוהה.מקצועי,שרותי,אמין,מנומס ובן אדם מדהים.אני סומכת עליו בעיניים עצומות.בטוחה שהכול יוגש וישולם בזמן.נוהלי עבודה במשרד מוגדרים נכון וחכם(אני באה מהתחום אז יש לי נסיון בנושא).צוות אדיב,מקצועי,מענה מהיר ומדויק.ממש כייף לעבוד עם אנשים חזקים בתחום...

Brigita Merzon

Brigita Merzon

facebook-box-line דרך פייסבוק

מקצוען, נעים לשיחה, מנומס, מדוייק, עובדי משרד מאוד מקצועים ומנומסים. אני לקוחה כבר 4 שנים ותמיד תמיד קיבלתי טיפול מבור חם ומקצועי מומלץ באמת מכל הלב

Ariel Shay

Ariel Shay

facebook-box-line דרך פייסבוק

אני ממליץ על אדגר הרואה חשבון שלי בגלל שהוא מקצוען בגלל שהוא דואג לכסף שלי בגלל שהוא אכפתי בגלל שהוא זמין בגלל שהוא מספק את הסחורה בגלל שהוא יעיל בגלל שהוא בנאדם

מידע נוסף

01

שירות ייעוץ לאזרח

רבים מתושבי ישראל לא מודעים לזכויות להטבות המגיעות להם או לחובות שלהם מול רשויות המס ומוסדות אחרים. במשרד רואה חשבון אדגר אגייב נשמח לתת לך שירות לטובת מיצוי זכויותיך בעת פתיחת עסק או חברה בע"מ, אם אתה שכיר או לפני פרישה לגמלאות, ולהתאים לך רואה חשבון או יועץ מס שילוו אותך.

אמנם, ייתכן שלחלק מהצרכים האזרח יוכל למצוא מענה במסגרת מחלקת שירות ייעוץ לאזרח במועצת העיר בה הוא מתגורר, אך יש מקרים בהם מומלץ לפנות לייעוץ של יועץ מס שילווה אותך.

02

יועץ מס לפתיחת עסק

במידה שאתה שוקל להקים עסק עצמאי כעוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ, יועץ מס יסייע לך בקבלת החלטה מושכלת איזה עסק לפתוח, בהתחשב באספקטים של תכנון מס. אם הינך שכיר המבקש לפתוח במקביל עסק עצמאי, יועץ מס יסביר לך את המשמעויות שיש לדבר בהקשר לתשלום מיסים לרשויות, אפשרות לקבלת החזר מס, מה הן ההוצאות המוכרות במס וכדומה.

יועץ מס שתבחר בו ייפתח עבורך את התיקים ברשויות המס, ייצג אותך מולן ויסייע לך במילוי והגשת הדוחות. בהמשך, כשהעסק יהיה פעיל, הוא יוכל לבחון עבורך את כדאיות העסקאות שתרצה לבצע בהיבט של מיסוי, כך שתשלם עליהן פחות מס.

03

יועץ מס להגשת דוחות תקופתיים ושנתיים

על-פי חוק, כל עסק מחויב בהגשת דוחות לרשויות המס. ליווי של יועץ מס הבקיא בדרישות החוק, הוא המלצה חמה. זאת משום שהחוקים, התקנות והנהלים משתנים מעת לעת ובאחריותו להתעדכן בהם. יועץ מס יגיש בשמך דוחות תקופתיים ושנתיים, בהם: דיווח למע"מ על ההכנסה החודשית, דוח ניכויים על שכר עובדים, דוח לביטוח לאומי, דוח ניכוי מס במקור לספקים, דוח שנתי בתום שנת המס ועוד. מי שילווה אותך ויגיש עבורך את הדוחות במועד ועל-פי הקבוע בחוק, ימנע ממך פיגורים, קנסות או סנקציות.

04

יועץ מס לתיאום מס לשכירים

אם אדם עובד בשני מקומות עבודה (או יותר), במקרים רבים תהיה לכך השפעה על גובה המס שיצטרך לשלם. יועץ מס יבחן עבורך כיצד ניתן להפחית את גובה המס ולמקסם את ההכנסה שלך.

גם גמלאים שיש להם יותר ממקור הכנסה אחד שמנוכים מהם מס, מוטב שיתייעצו עם מומחה כדי להפחית את תשלום המס שנגבה מהם.

05

יועץ מס להחזר מס לשכירים

תשלום למס הכנסה נעשה בחישוב שנתי. במידה שבשנת המס החולפת לא עבדת 12 חודשים, או עבדת ביותר ממקום עבודה אחד ושני המעסיקים הפקידו עבורך כספים להפרשות סוציאליות, יועץ מס ייבחן עבורך אם אתה זכאי להחזר מס.

מומלץ להתייעץ גם אם היה שינוי בסטטוס המשפחתי ונוספו נקודות זיכוי או אם מי מבני הזוג היה בחופשת לידה. בכל אחד מהמצבים הללו יש סיכוי שתהיה זכאי להחזר מס. יועץ מס ירכז את המסמכים הרלוונטיים, יבדוק את זכאותך למס ויגיש עבורך את הבקשה לרשויות.

06

יועץ מס לפרישה

לכל אדם העומד לפני פרישה מומלץ להתייעץ עם יועץ מס, זאת משום שדרושה מומחיות מיוחדת במיסוי פרישה ופיצויים. יועץ מס מורשה ידע לנווט את מהלכיך כך שתשלם פחות מס. הוא יעזור לך לקבל החלטה אם ומתי למשוך את כספי הפיצויים או אם לממש את הסכומים המגיעים לך במקרה של פרישה מוקדמת כתשלום חד פעמי או לפרוש אותם לתשלומים חודשיים.

צריך לזכור שבישראל כל מקור הכנסה חייב במס, לרבות תשלומי פנסיה וקצבאות אחרות. יועץ מס ירכז את כל המידע הרלוונטי, לרבות חסכונות ונכסים כדי לבחון את ההטבות להן אתה זכאי ועל מנת למקסם את ההכנסה החודשית שלך.

חוקי המיסוי בישראל מורכבים מאוד ולאדם שאינו בקיא בתחום עלול להפסיד כסף רב אם לא יכלכל את צעדיו. יש מי שיצליחו לנהל את ענייניהם הכספיים באמצעות אתר האינטרנט של רשות המיסים, אך ליווי של יועץ מס יבטיח שלא תעשו טעויות שיעלו לכם כסף רב.