אנחנו מתמחים בראיית חשבון חשבות שכר וניהול חשבונות

עם ניסיון רב בתחום ומאות עסקים משגשגים תחת ידינו אנחנו במשרד רואה החשבון אדגר אגייב מעניקים מגוון שירותים המתאימים לכל סוגי העסקים, בהם תאגידים וחברות, מלכ"רים ועמותות, עסקים מורשים ועסקים פטורים.

אדגר אגייב - רואה חשבון

אנחנו מתמחים במתן אפשרויות רבות של שירותים פיננסיים – החל בייעוץ להקמת עסק וליווי שוטף, ניהול כל חשבונות העסק, ראיית חשבון וביקורת, וייצוג מול הרשויות וכלה בתהליכים עסקיים ופתרונות תוכנה פיננסיים.

המאפיינים והערכים המובילים אותנו:

שירותים פיננסיים מגוונים – אנחנו מספקים לכם מבחר שירותים פיננסיים כדי לתת את המענה ההולם שיהווה בסיס יציב לעסק שלכם, כך שיוכל לשגשג בשוק תחרותי. שירות יעיל ומקצועי ללא פשרות – הניסיון שלנו מבטיח טיפול יסודי ומקצועי ביותר ומתן פתרונות לניהול החשבונאי של העסק שלכם בהתאמה לסוג העסק ולצרכיכם. יחס אישי וליווי צמוד – המשרד שלנו הוא משרד 'בוטיק' שעומד בקשר שוטף עם הלקוחות ומעניק יעוץ וליווי אישי מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך.

המשרד שלנו מורכב מצוות של רואי חשבון, חשבי שכר ומנהלי חשבונות – אנשי מקצוע מנוסים שעובדים בשיתוף פעולה כדי להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר על-פי צרכיהם המשתנים. האנשים שלנו הם בעלי ידע נרחב במגוון ענפי ההיי-טק והטכנולוגיה, רפואה וביוטכנולוגיה, נדל"ן, תיירות ונופש, מוסדות חינוך וספורט, מסחר ונותני שירות, יבוא ויצוא ועוד.

המטרה שלנו היא ללוות אתכם בכל התהליכים החשבונאיים של ניהול העסק, כך שאתם תוכלו להתפנות לעבודה בראש שקט ובביטחון. אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה או מענה ותמיד נעשה הכל כדי שתרגישו שיש לכם על מי לסמוך.

בברכה ‚ אדגר אגייב - רואה חשבון