אסטרטגיית חזרה לשגרה - חלק 2

בהמשך לחלק 1 - לחץ כאן - אנחנו ממשיכים חלק 2


7 הוצאות בימים של אחרי הקורונה

קיימת הנחה של עסקים ותחומים שלא עבדו בתקופת הקורונה, שביום שנחזור לשגרה מלאה תהיה הצפה של מכירות, רכישות ותורים ארוכים. ובשוק הסיטונאי הכל יהיה מאוד קשה להשגה. במקרה כזה מומלץ לעשות הזמנות מראש, לעשות בירורים של מלאים אצל ספקים ולבדוק זמינות של נותני שירות - מראש. 


8 תשלומים ביום של אחרי הקורונה

את הכוח של הכסף המזומן ותשלום מראש עדיין אף אחד לא ביטל, זה תמריץ שעובד מעולה בניהול משא ומתן ברכישת מוצרים או שירותים בעדיפות ולפני כולם. לכן, עסקים מבוקשים ביום אחרי תקופת הקורונה יכולים לנצל את זה וכל מי שיש לו מזומנים ויכול לשלם יותר יוכל  לקבל זכות קדימה.       


9 תזרים מזומנים אחרי קורונה

בהמשך תוכנית בתקופת הקורונה, אחרי הרבה דחיות של תשלומים והלוואות, הגיע הזמן לשלם את כל התשלומים וגם לא לשכוח, רכישת מלאים לפעילות השוטפת. מצב זה מאוד מסוכן ויכול ליצור לכם בור בתזרים המזומנים. לכן מאוד חשוב להקפיד לנהל תזרים מזומנים נכון ביום שאחרי תקופת הקורונה.

 

אנחנו ממליצים לכל אחד, לעבור תוכנית לימוד ותרגול לניהול שלוש שיטות של תזרים מזומנים, מההכי פשוטה ומהירה, עד הכי מדוייקת ששולטת בעסק שלכם. 

 

10 הגדלת מכירות

כמו שכתבתי בתוכנית הקודמת, מכירות אפשר להגדיל בשלושה פרמטרים: מחיר, כמות מוצרים ומהירות/זמן מכירה. זה שלושת אלמנטים בהם אתם צריכים להתמקד ב שיקול דעת של הגדלת מכירות.


11 הגדלת כמות המוצרים והשירותים ביום של אחרי הקורונה

כמובן שבכל מצב אפשר לעשות הגדלת סל המוצרים והשירותים, אם הגיע לכם כבר לקוח ואתם עשיתם כבר תהליך מכירה, למה שלא תמכרו ללקוח עוד מוצר משלים? תחזרו לתוכנית שלי בתקופת קורונה ותראו איך אפשר להגדיל את סל המוצרים בשיטה פשוטה.  


12 הגברת מהירות המכירה ביום של אחרי הקורונה

בימים שאחרי תקופת הקורונה לקוחות יצפו להורדת מחירים. אתם יכולים להגיע להורדת מחירים ע״י חיסכון בזמן, חיסכון בזמן עובדתית משפיע לטובת הרווחיות שלוש פעמים. בשיטה הזאת, אתם יכולים להעלות את הרווחיות של העסק בצורה משמעותית. 


13 העלאת מחירים בימים של אחרי הקורונה 

תמיד יש לקוחות שמוכנים לשלם יותר, ואתם צריכים להבין על מה הם מוכנים לשלם יותר, לחפש את המקומות החלשים והכואבים, זה נשמע לא נעים אבל זה כך. כמו שרשמתי בתוכנית העסקית בתקופת הקורונה, משחק של זמן אספקה, זמן טיפול, זמינות וכל דבר שדחוף.

 

>> לשיחת ייעוץ התקשרו 072-330-5595 

>> לשליחת הודעה לחץ כאן

 

באימונים אצלנו אנחנו לומדים ומתרגלים ניהול מוטיבציה וכוח רצון על ידי שלושה מישורים שהכי משפיעים עלינו ביום יום. 

לפרטים בקישור הבאה - לחץ כאן

 

בקרוב חלק הבאהשלחו בווטסאפ השאירו פרטים
img
כתבות
עדכונים ומאמרים
יצירת קשר
הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו והתעדכנו לפני כולם במידע חדש, בקורסים ובהטבות.
הפרטים שלכם מאובטחים.