אסטרטגיית חזרה לשגרה - חלק 1

1 צפי למועד יציאה מתקופת הסגר קורונה

האם בכלל יהיה יום שאחרי קורונה? ברור שיהיה יום שאחרי קורונה! השאלה היא רק - מתי? פוליטיקאים, סקרים וחכמים אחרים, כל אחד חוזה התנהגות שונה של השוק ומספרים לנו סיפורים שונים. גם אם נסתכל על התמונות מסין אף אחד לא מבטיח לנו שגם אצלנו נראה את אותם התמונות. לכן המלצה שלי היא לבנות שלושה תרחישים ליציאה לשגרה יום אחרי הקורונה:

1) חזרה לשגרה אחרי קורונה כבר מחר

2) יציאה לשגרה עוד שלושה חודשים

3) לקחת בחשבון שהסגר הקורונה יגמר בעוד שנה. 

2 מטרה ויעדים ביום שאחרי הקורונה

כמו שכתבתי לפני על שלושת התרחישים ליציאה לשגרה של אחרי הקורונה, בכל אחד מהם יהיו לנו מטרות ויעדים שונים. למשל לתרחיש של חזרה לשגרה מחר ישנם יעדים שונים מהתרחיש  של סיום הקורונה וחזרה לשגרה רק בעוד שנה. לכן מאוד חשוב להיות ממוקדים בכל אחד מתרחישים בקביעת היעדים והמטרות שלנו.

3 משימות בתוכנית אחרי הקורונה

התוכנית העסקית ליציאה מהסגר הקורונה וחזרה לשגרה כבר מחר צריכה להיות יותר ממוקדת במשימות, משימות יותר קצרות וחדות מאחר ואין יותר מידי זמן להתכונן וצריך לפעול במהירות. לעומת זאת, בתוכנית עסקית של חזרה לשגרה רק  בעוד שנה, יש יותר זמן להתכונן, לקבוע משימות עם פרוייקטים יותר ארוכים, ויש יותר זמן לטסטים ולשיקול דעת. בתוכנית עסקית ביציאה מקורונה עוד שנה, אני ממליץ לחזור לתוכנית הבראה בתקופת הקורונה. מה שחשוב, זה להתמקד בעיקר, ללכת לפי דחיפות, ולא לשכוח להציף סיכונים על מנת לדעת מה הם הסיכויים. 

4 מוטיבציה ביום של אחרי תקופת הקורונה

אחרי תקופה קשה עם הרבה שעמום, בדרך כלל מאוד קשה לחזור לשגרה וזה קורה לכולם. יחד עם זאת, אתם צריכים עכשיו לעבוד יותר קשה מלפני, הדבר דורש המון אנרגיה ומוטיבציה. כמו שכתבתי בתוכנית בתקופת קורונה, מאוד חשוב לנהל מוטיבציה וכוח רצון בבוקר. במידה ואתם חלשים וקשה לכם להתקדם, תמצאו לכם את הדברים שיכולים לעורר אתכם ולהכניס אתכם לשגרת עבודה טובה ויעילה

5 סביבת העבודה אחרי תקופת הקורונה

חלק חשוב בחזרה לשגרה זו סביבת העבודה שלכם, סביבת העבודה שלכם תשפיע המון על החזרה הנכונה לשגרה. חוץ מסטריליות, מסכות והגבלות בכמות אנשים בחללים, ישנם עוד דברים חשובים. כמו מחשבה חיובית, יחסים טובים, תקשורת קלה. 

תבנו לעצמכם כבר היום סביבת עבודה שתומכת בכם ושתעזור לכם לחזור לשגרה.

6 הרגלים ביום של אחרי הקורונה

זה הזמן הכי טוב להתחיל בהרגלים חדשים, לעשות ספורט, לאכול בריא, לשמור על היגיינה, לדבר בצורה מכובדת ועוד. הרגלים טובים עוזרים לנו להתחזק ולשמור על גופנו. 

 

>> לשיחת ייעוץ התקשרו 072-330-5595 

>> לשליחת הודעה לחץ כאן

 

באימונים אצלנו אנחנו לומדים ומתרגלים ניהול מוטיבציה וכוח רצון על ידי שלושה מישורים שהכי משפיעים עלינו ביום יום. 

לפרטים בקישור הבאה - לחץ כאן

 


המשך בחלק 2 - לחץ כאן
שלחו בווטסאפ השאירו פרטים
img
כתבות
עדכונים ומאמרים
יצירת קשר
הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלנו והתעדכנו לפני כולם במידע חדש, בקורסים ובהטבות.
הפרטים שלכם מאובטחים.