ייעוץ מקצועי וליווי עסקי

אדגר אגייב
אדגר אגייב
30.09.2020

אנחנו מעניקים ללקוחותינו ליווי אישי צמוד בהקמת העסק

ניתוח מעמיק של העסק, בחינת הסיכונים, איתור הצרכים הייחודיים לקיום הפעילות העסקית וקביעת משימות וזמנים, לרבות הפעילות החברתית במקרה של מלכ"רים.

העובדה שכ-80% אחוזים מבין העסקים הקטנים נכשלים ונסגרים בשנה הראשונה של הפעילות שלהם, גורמת בשנים האחרונות לבעלי עסקים רבים לפנות לייעוץ מקצועי ואיכותי בשלבי הקמת העסק ובניהול השוטף שלו. עובדה זו לא מפתיעה אותנו – אנחנו יודעים כמה קשה להקים עסק בישראל, להתמודד מול הבירוקרטיה, לצמוח בשוק תחרותי ולתמרן גם בתקופות קשות שמצויות במדינה שלנו לרוב. החשיבות של ליווי צמוד היא משמעותית בעיקר בצעדיו הראשונים של העסק, בשנים הראשונות לפעילותו.

ההשקעה הכי משתלמת

אצלנו במשרד רואה החשבון אדגר אגייב תוכלו לקבל כלים רבים ושיטות עבודה בדוקות להקמה ופיתוח עסק חדש ועסק קיים. ההשקעה שלכם ביסודות של העסק היא הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות על מנת לנהל את העסק בתבונה ובמודעות ובכך להפוך לעתיד אותו למרוויח ולא רק מכסה את העלויות.

איך אנחנו עושים את זה:

ניתוח מעמיק של העסק – ביחד אתכם ננתח באופן מעמיק את מאפייני העסק, מערך העבודה שלו ואופן פעילותו. בחינת הסיכונים – אתם תקבלו מאיתנו מידע מקיף בנוגע לסיכונים הקיימים במגזר העסקי בתהליך של הקמה והפעלת עסק, וייעוץ רלוונטי להתמודדות עמם. איתור הצרכים – בתהליך האפיון של העסק, נאתר את הצרכים הייחודיים של החברה שלכם ונגדיר את המטרות והיעדים. קביעת משימות וזמנים – נעזור לכם לתכנן משימות שיובילו את העסק שלכם קדימה, ונתזמן אותן על מנת להקל עליכם בביצוע ולהפוך אותו למועיל.

תכנון מוקדם הוא המפתח לעסק מרוויח

חלק עיקרי בתפקידנו, משרד 'אדגר אגייב רואה חשבון', הוא לספק ללקוחותינו שירותים מקצועיים של ייעוץ מס ותכנון אופטימלי שלו על מנת לצמצם כמה שניתן בהוצאות המס ולהוביל להתנהלות עסקית נבונה ואפקטיבית, כך שתושג המטרה החשובה של רווח כלכלי יחד עם שקט נפשי של הלקוח.

אתכם לאורך כל הדרך

אנחנו כאן כדי ללוות אתכם החל משלבי התכנון וההקמה של העסק ולאורך כל התהליך הפיננסי שלו. המקצועיות והזמינות של אנשי הצוות שלנו יצעידו את העסק שלכם אל עתיד בטוח ומזהיר.

מעוניין\ת שתפו בפייסבוק שתפו בווטסאפ

העסק שלכם תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו!

אנו מציעים לא רק פיתרון בתחום חשבונאות ופיננסים, אלא גם שותפות רווחית! חשבי שכר ומנהלי חשבונות מנוסים יטפלו בעסק שלכם.