הנהלת חשבונות וחשבות שכר

אדגר אגייב
אדגר אגייב
30.09.2020

אנו מנהלים את החשבונות העסקים של לקוחותינו ונותנים שירותי חשבות שכר בצמוד לחוקי המיסוי

הנהלת חשבונות וחשבות שכר הן הלחם והחמאה של כל עסק באשר הוא. מדובר בתחום רגיש, שטיפול לא מתאים בו יכול לגרור תביעות והסתבכויות. מה גם שזהו תחום שהחקיקה בו משתנה לעתים תכופות ומעסק לעסק, מה שהופך את הבקרה על החשבונות וחשבות השכר למורכבת, שצריכה להתייחס לפרטים ולהתעדכן כל העת. החדשות הטובות הן שתוכלו להשתמש בשירות של אנשי המקצוע המיומנים שלנו.

להשגיח על העסק ב-7 עיניים

כשאתם מחליטים לעשות מיקור חוץ לניהול השוטף של העסק, אתם נהנים מבקרה נוספת שעוזרת לכם לנהל את העסק ללא ליקויים. ניהול החשבונות שאנחנו עושים הוא עדכני ביותר לפי תקנות המס המשתנות מעת לעת.

ככה אנחנו מנהלים חשבונות:

איסוף מסמכים ונתונים – אנחנו אוספים את כל הנתונים הרלוונטיים לקראת העיבוד שלהם. קליטה ועיבוד הנתונים – אנחנו מפיקים את הדו"חות באמצעות מערכת הנהלת חשבונות מתקדמת, מהירה ומדויקת. בדיקה וניתוח – התוצאות והדו"חות לתשלום מנותחים על-ידי רואי החשבון שלנו, שגם עורכים את הדו"חות ונותנים חוות דעת על הממצאי שולחים לכם – התוצאות, התלושים וחוות דעת מקצועית נשלחים אליכם. אישור ותשלום – קבלת אישור לביצוע דיווחים ותשלומים לרשויות.

חשבות השכר לעובדים שלכם – עלינו!

הפקת תלושי שכר לעובדים היא משימה שצריכה להיות מבוצעת באחריות רבה ובתשומת לב לכל הפרטים, מאחר ומדובר בעניין משפטי שטיפול לא מתאים בו עשוי לגרור השלכות כבדות. בתלושי השכר מגולמים לא מעט רכיבים פיננסיים כמו מס הכנסה, ביטוח לאומי, ורכיבים קבועים נוספים, יחד עם רכיבים שמשתנים מתחום העסקה אחד לאחר.

תלושי משכורת תחת השגחה צמודה

כמעסיקים, הדבר האחרון שאתם רוצים הוא ביקורת פתע של הרשויות שלא תהיו מוכנים לה, או גרוע לא פחות - להגיע לבית משפט בגלל עובד שלא מרוצה ממבנה ורכיבי תלוש השכר שלו. אנחנו מעבדים את התלושים לפני שליחתם לעובדים בכל חודש ומפיקים אותם כחוק ובצורה הוגנת תוך ניצול כל האפשרויות להנחות במיסוי.

מעוניין\ת שתפו בפייסבוק שתפו בווטסאפ

העסק שלכם תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו!

אנו מציעים לא רק פיתרון בתחום חשבונאות ופיננסים, אלא גם שותפות רווחית! חשבי שכר ומנהלי חשבונות מנוסים יטפלו בעסק שלכם.