אודות

אדגר אגייב
אדגר אגייב
01.09.2020

המשרד שלנו מורכב מצוות של רואי חשבון, חשבי שכר ומנהלי חשבונות

עם ניסיון רב בתחום ומאות עסקים משגשגים תחת ידינו אנחנו במשרד רואה החשבון אדגר אגייב מעניקים מגוון שירותים המתאימים לכל סוגי העסקים, בהם תאגידים וחברות, מלכ"רים ועמותות, עסקים מורשים ועסקים פטורים. אנחנו מתמחים במתן אפשרויות רבות של שירותים פיננסיים – החל בייעוץ להקמת עסק וליווי שוטף, ניהול כל חשבונות העסק, ראיית חשבון וביקורת, וייצוג מול הרשויות וכלה בתהליכים עסקיים ופתרונות תוכנה פיננסיים.

בתמונה: אדגר אגייב - רואה חשבון
בתמונה: אדגר אגייב - רואה חשבון

המאפיינים והערכים המובילים אותנו:

שירותים פיננסיים מגוונים – אנחנו מספקים לכם מבחר שירותים פיננסיים כדי לתת את המענה ההולם שיהווה בסיס יציב לעסק שלכם, כך שיוכל לשגשג בשוק תחרותי. שירות יעיל ומקצועי ללא פשרות – הניסיון שלנו מבטיח טיפול יסודי ומקצועי ביותר ומתן פתרונות לניהול החשבונאי של העסק שלכם בהתאמה לסוג העסק ולצרכיכם. יחס אישי וליווי צמוד – המשרד שלנו הוא משרד 'בוטיק' שעומד בקשר שוטף עם הלקוחות ומעניק יעוץ וליווי אישי מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך.

המשרד שלנו מורכב מצוות של רואי חשבון, חשבי שכר ומנהלי חשבונות – אנשי מקצוע מנוסים שעובדים בשיתוף פעולה כדי להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר על-פי צרכיהם המשתנים. האנשים שלנו הם בעלי ידע נרחב במגוון ענפי ההיי-טק והטכנולוגיה, רפואה וביוטכנולוגיה, נדל"ן, תיירות ונופש, מוסדות חינוך וספורט, מסחר ונותני שירות, יבוא ויצוא ועוד.

המטרה שלנו היא ללוות אתכם בכל התהליכים החשבונאיים של ניהול העסק, כך שאתם תוכלו להתפנות לעבודה בראש שקט ובביטחון. אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה או מענה ותמיד נעשה הכל כדי שתרגישו שיש לכם על מי לסמוך.

בברכה ‚ אדגר אגייב - רואה חשבון

מעוניין\ת שתפו בפייסבוק שתפו בווטסאפ

העסק שלכם תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו!

אנו מציעים לא רק פיתרון בתחום חשבונאות ופיננסים, אלא גם שותפות רווחית! חשבי שכר ומנהלי חשבונות מנוסים יטפלו בעסק שלכם.